Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulpia apatinę lūpą

Laba. Manasis irgi apatine lupyte ciulpia, bet as del to nepergyvenu, o cia paskaiciusi dar ir apsidziaugiau, nes gal ir mums dantukai jau greit pasirodys, nes nei vieno dar neturim. verysad.gif O taip noretusi. smile.gif
Atsakyti
As irgi buvau issigandusi, kai maze pradejo ciulpti apatine lupa, bet po 2sav islindo dantukai pirmi, dar ciulpdavo kol dantukai buvo vos vos islinde, o paskui ir pamirso ta procesa maze smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agule @ 2007 09 06, 12:55)
na mano pupa irgi apatine lupa itraukdavo. paskui buvo primirsus nes dantukai kalesi, o dabar vel vis prisimena, bet nematau tame nieko blogo





Maniske ir taip daro, kartais labai juokingai atrodo
Atsakyti
Maniškis irgi čiulpė lūpą, bet kažkaip ėjo ir praėjo tongue.gif
Atsakyti
Ne tai,kad ciulpe,bet nuolat prikandus budavo,bet irgi,kaip kazkuri minejo,isdygo apacioj dantukai ir baigesi biggrin.gif
Atsakyti
mano dukryte irgi ciulpia apatine lupyte tongue.gif man tai ziaurei grazu as negaliu atsiziuret thumbup.gif ir kas cia gali but blogo??beto as irgi galvojau kad del dantuku bet jau kazkur menesi ji ciulpia lupyte o dantuku baba verysad.gif
Atsakyti
mano irgi lupytes ciulpia - ir virsutine, ir apatine. Beje, man ir graziai bei juokingai atrodo. Nesuku sau galvos delto, juk ne pastoviai - turi ir kitokios veiklos.. biggrin.gif
Atsakyti
maniskis irgi ciulpia apatine lupa. Bet tikrai manau kad cia nieko blogo.
Atsakyti
Mano leliukas ciulbdavo apatine lupa kai prasidejo pienlige. Pirmas pozymis ir buvo apatines lupos ciulpimas, tik po dienos atsirado baltos apnasos doh.gif
Atsakyti
na maniske tai pat ciulpia ir apatine ir is karto abi, tai man irgi atrode taip juokinga, bet kai nuejom pas logopeda, pasidare nebejuokinga. Liepe neleisti taip daryti, kisti soske arba su pirstu per apatine lupyte bir bir bir daryti, nes atseit ir vaikscios apatine lupyte itraukus i vydu. Tai dabar truputi isisgandau. Sakiau daktarei, kad galvojau, kai islys dantukai taip nebedarys, ji pasake, kad kol isdygs tie dantukai, vaikui po to bus labai sunku atprasti. Tai cia teisybe ar ne g.gif

P.S. ji jau man taip daro gal kokias 2 sav.o dantuku dygimo pozymiu nerasta verysad.gif (mums jau 4 men.).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MisLa: 12 kovo 2010 - 21:10
QUOTE(MisLa @ 2010 03 12, 22:09)
na maniske tai pat ciulpia ir apatine ir is karto abi, tai man irgi atrode taip juokinga, bet kai nuejom pas logopeda, pasidare nebejuokinga. Liepe neleisti taip daryti, kisti soske arba su pirstu per apatine lupyte bir bir bir daryti, nes atseit ir vaikscios apatine lupyte itraukus i vydu. Tai dabar truputi isisgandau. Sakiau daktarei, kad galvojau, kai islys dantukai taip nebedarys, ji pasake, kad kol isdygs tie dantukai, vaikui po to bus labai sunku atprasti. Tai cia teisybe ar ne  g.gif

P.S. ji jau man taip daro gal kokias 2 sav.o dantuku dygimo pozymiu nerasta  verysad.gif  (mums jau 4 men.).

o ko jūs 4 mėnesių pas logopedą lankotės? blink.gif ir kokia ten "specė" jums taip nušvietė kas bus su vaiku g.gif aš manau, kad vaiką reikia stebėti, ar jo įpročiai tik laikini ar tampa ilgalaikiais ir jeigu tai antrasis variantas, manau visada galima rasti sprendimą kaip jį pašalinti smile.gif
Atsakyti
Mano sūnus kai nekalbėjo, jam labai vėlavo kalba, ir mes norėjom eiti pas logopedą, tai mums pasakė, kad kol vaikutis nekalba, netaria jokių garsų, nėra jo ką mokinti. Manau kad mamytė tiesiog suklydo rašydama gydytoją g.gif
Atsakyti