Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulpia apatinę lūpą

Ciulpia ir labai graziai atrodo tuomet tongue.gif
Atsakyti
mano mazylis irgi megsta, jo lupytes labai putlios ir graziai atrodo, kai istraukia sau ciulptuka ir dar is reflekso toliaiu paciulpia apatine lupyte wub.gif
Atsakyti
jo mūsų mažiukai mažieji atradėjai, mano mažoji irgi čiulpia apatinę lupyte darydama oro bučinukus bigsmile.gif
Atsakyti
Mano mažylis taip pat čiulpia apatinę lupytę, bet manau, kad tai nebepasikartos išdygus pirmiesiems dantukams. Todėl labai to ir nesureikšminu.
Atsakyti
Maniškė irgi čiulpia, ir šiaip nuolat pakandus apatinę lūpą laiko, nors ir turi jau 2 dantukus apačioje rolleyes.gif
Atsakyti
Mes irgi vienu momentu vsi pakasdavom apatine lupyte ax.gif bet tai truko tik kol auginom pirma dantuka smile.gif dabar kai sulaukem antrojo taip daro vis reciau smile.gif
Atsakyti
maniškis 11 dantuką sulaukėm bet dar apatyne lupą čiulpe blush-anim-cl.gif2 smile.gif gal jis taip nusiraminą nes soskės nečiulpe g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vygita: 25 kovo 2009 - 17:44
mano klecka ir ciulpia apatine lupyte, jau taip juokingai atrodo lotuliukas.gif as kazkaip galvojau, kad gal jau cia dantukai? o ju kaip ner taip ner, o lupyte vis dar ciulpia smile.gif
Atsakyti
ir mano maziukas ciulpia apatine lupyte.net galeciau sakyti isikandes laiko, nes dantuku net 6 .
kada atpras?
Atsakyti
maniske vienu metu ciulpe,bet dabar nepastebiu,dazniau lizuvi iskisa dabar,o dantuku dar neturi smile.gif
Atsakyti
maniskis ir pradejo ta pacia diena ciulpti kai islindo dantukas,turim jau ir antra bet vis dar ciulpia ax.gif ir as nepergyvenu,tikrai labai graziai ir juokingai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Dukryte buvo pradejus ciulpti apatine lupyte kai buvo 4 men., bet po kokios savaiteles uzmirso. Kazkaip labai juokingai tai atrodydavo.
Atsakyti