Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulpia apatinę lūpą

maniškis irgi kartais pačiulpia, bet čia jo užsiėmimas, kai neturi ką veikti ir būna nuobodu, pvz, kai važiuoja vežime ir nemiega lotuliukas.gif arba kai aš sukuosi virtuvėj, tai stebi mane ir įtraukinėja tą lūpą. smile.gif dar kad jam būtų linksmiau tai pučia seilių burbulus lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano sūnus taip pat dažnai čiulpdavo, o dabar išdygo vienas paskui kitą apatiniai dantukai ir čiulpimą pakeitė burzgimu ir liežuvio kaišiojimu. Visa tai daro būdamas geros nuotaikos smile.gif (turbūt jam smagu, o man gražu žiūrėti, kaip jo pomėgiai keičiasi)
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Mano mergaite taipat ciulpia apatine lupa,lankomes netgi pas logopede mirksiukas.gif Sake nieko blogo,tiesiog ipras ciulpti lupyte ir tiek.O kam tos papildomos problemos mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano mazylis irgi ciulpia apatine lupyte. Gal tai pozymis kad dantukai dygsta. g.gif Bet labai graziai atrodo kai taip daro. thumbup.gif
Atsakyti
maze jei neturi ciulptuko,tai apatine lupa irgi ciulpia doh.gif
Atsakyti
Manišikis ir apatinę lūpytę čiulpė, paskui išmoko viršutinę lotuliukas.gif , pramogauja, mokosi ir tiek-nematau nieko blogo wub.gif
Atsakyti
na as nepergyvenau, kad maniskis ciulpe apatine lupa, ypatingai ~4 men. .. Dabar paskaiciau , kad daugelis tai "nurasot" dantims... unsure.gif Is tiesu mums dantukai po menesio intensyvaus ciulpimo lotuliukas.gif ir islindo thumbup.gif
Atsakyti
sveikos. 4u.gif mano mergytei šeštas mėnuo. čiulpia apatinę lūpą nuo tada kai pradėjo kaltis dantukai. kiek žinau, o tiksliau Vingro knygoj skaičiau, čiulpimas kūdikį ramina, tai, manau, ji taip bando apmalšinti nemalonius pojūčius. ax.gif ax.gif

ale čia dar ne viskas. paskutinis "fintas" tai apskritai topinis - rodo liežuvį ir pučia orą lotuliukas.gif
Atsakyti
musu irgi itraukia apatine lupa, man net juokas ima, bet jisai taip i dantukus trina, nes apacioj vel patyne dantenos, manau tikrai del dantuku, kazkaip net nebuvo minties galvot kad kazkas negerai jei taip daro, daro reiskia jam patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskis irgi ciulpia apatine lupa, ir dar toki gudru veida nutaiso. Labai juokinga lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš jau ir sunerimus buvau, bet vaikui nuotaika gera - vis 'buf buf' čiulpdamas lūpytę sako, tai kaip ir nusiraminu. Iš pradžiu bandydavau duoti čiulptuką- bet matyt čiulpti lūpą smagiau ir šį išspjauna - tai ir nekišu. Šiandien tarp tų bff bff taip aiškiai rrr pasakė , kad net pagalvojau, gal pasigirdo (ar imanoma kai dar nera dantu?)- bet matyt mokosi savo vardą ištarti, nes vis jam jį kartoju.
Atsakyti
mano sunelis,irgi pastebejau ciulpia apatine lupa,bet pries savaite ir virsutine pradejo ciulpt,as kazkaip nepergyvenu,nes man labai grazu ir juokinga biggrin.gif ,o gal cia tikrai pries dantuku dygima smile.gif,nekantrauju kada pasirodys nors vienas dantukas 4u.gif
Atsakyti