Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulpia apatinę lūpą

va visai nesenai ir as pastebejau kad mazius mano ciulpia apatine lupa, kartais net ir virsutine biggrin.gif juokingai atrodo.....
Atsakyti
QUOTE(mantuke @ 2007 11 02, 21:44)
va visai nesenai ir as pastebejau kad mazius mano ciulpia apatine lupa, kartais net ir virsutine  biggrin.gif  juokingai atrodo.....

Mes irgi taip darom ir dar visokius garsus leizdiam
Atsakyti
Pries kelias savaites ir mano mazius pradejo ciulpti apatine lupa lotuliukas.gif Nieko nedarau, kadanors tai pabos ir praeis ax.gif
Atsakyti
Maniskis irgi ciulpia kartais smile.gif
Atsakyti
Na mūsų mažius tai jos nečiulpia,kažkaip įdomiai prikanda apatinę lūpą,ir atrodo kad išvis jos nebutų,jis taip daro,kai būna rimtas ,susimastęs biggrin.gif Anyta sakė,kad čia jų giminės bruožas,visi mažiukai pas juos taip darė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juramare @ 2007 11 10, 13:59)
Na mūsų mažius tai jos nečiulpia,kažkaip įdomiai prikanda apatinę lūpą,ir atrodo kad išvis jos nebutų,jis taip daro,kai būna rimtas ,susimastęs biggrin.gif Anyta sakė,kad čia jų giminės bruožas,visi mažiukai pas juos taip darė lotuliukas.gif



musiske irgi taip daro, ypac kai susikaupusi, ar tyrineja koki zaisla, pakanda apatine lupa. Labai juokingai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
mano sunus irgi budamas maziukas ciulpe apatine lupa,bet su laiku atprato smile.gif
Atsakyti
Kartais i rmanojiciulpia apatine lupa
Atsakyti
QUOTE(juramare @ 2007 11 10, 14:59)
Na mūsų mažius tai jos nečiulpia,kažkaip įdomiai prikanda apatinę lūpą,ir atrodo kad išvis jos nebutų,jis taip daro,kai būna rimtas ,susimastęs biggrin.gif Anyta sakė,kad čia jų giminės bruožas,visi mažiukai pas juos taip darė lotuliukas.gif

aha bigsmile.gif kazkaip atrodo lyg itraukia ir kandzioja su dantenom virsutinem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgiukste @ 2007 11 11, 20:20)
aha bigsmile.gif kazkaip atrodo lyg itraukia ir kandzioja su dantenom virsutinem biggrin.gif
Mūsų mažius dar labai juokingai liežuvį čiulpia,iškiša ir čiulpia,taip daro kai yra kuo labai susidomėjęs,tyrinėja lotuliukas.gif labai juokingai atrodo. biggrin.gif
Atsakyti
manoji irgi ciulpia, ir labai garsiai taip daro lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir mūsų vyrutis čiulpia.Atrodo tikrai juokingai bigsmile.gif Aš vis galvoju kad tai dėl to kad dygsta dantukai g.gif o jie juk taip sunkiai prasikala ir tuos mažiukus nervina biggrin.gif
Atsakyti