Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulpia apatinę lūpą

QUOTE(Niktė @ 2010 03 13, 10:33)
Mano sūnus kai nekalbėjo, jam labai vėlavo kalba, ir mes norėjom eiti pas logopedą, tai mums pasakė, kad kol vaikutis nekalba, netaria jokių garsų, nėra jo ką mokinti. Manau kad mamytė tiesiog suklydo rašydama gydytoją  g.gif



tikrai nesuklydau. Mes ejome pas vystymosi pediatre, ji pasake, kad mano mergytes prisegtas liezuvelis ir nusiunte, kad geriau paziuretu logopedas. Tai jis viska ir pasake apie ta liezuviuka ir lupyte. As tai pat nemanau, kad ji gali nuo to ciulpimo ir vaiksciot itraukus lupyte.
Atsakyti
Jau kokia savaite kaip pastebiu maziuka prikandusi apatine lupa. Man jis taip juokingai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MisLa @ 2010 03 13, 12:54)
tikrai nesuklydau. Mes ejome pas vystymosi pediatre, ji pasake, kad mano mergytes prisegtas liezuvelis ir nusiunte, kad geriau paziuretu logopedas. Tai jis viska ir pasake apie ta liezuviuka ir lupyte. As tai pat nemanau, kad ji gali nuo to ciulpimo ir vaiksciot itraukus lupyte.

Jeigu ėjot dėl liežuvėlio tada viskas aišku kodėl pas logopedą 4u.gif
Atsakyti
Mano dukrytė labai lūpytę čiulpė kai dygo viršutiniai dantukai, tikriausiai taip "kasėsi" dantenas, paskui nustojo.
Atsakyti
Kad dantukai dygtu tai nerealu,bet kai gguli ir dairosi tai daznai buna pakandes apatine lupyte,bet nemanau kad tai blogai ax.gif
Atsakyti
Mano dukrytė irgi čiulpia apatinę lūpą, net pasičepsėdama.
Atsakyti