Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulpia apatinę lūpą

Mano maziukas labai megsta ciulpti apatinia lupa, gal kam buvo, ka manote?
Atsakyti
Mano mazuliukas irgi megsta taip daryti:)
Bet dabar kai isdygo abu apatiniai dantukai tai reciau pastebiu tai darant. As del to nesusirupinau.
Atsakyti
Maniskiui kartais uzeina noras sukasti apatine lupyte lotuliukas.gif Bet taip jis atranda dantukus ax.gif
Atsakyti
mano sunelis siandien taip pat pradejo ciulpti apatine lupa, manau, del to, kad apacioje du tokie grazus burbuliukai ant dantenu jau iskile, turbut kazkas cia bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(EgleMk @ 2007 08 22, 00:37)
Mano mazuliukas irgi megsta taip daryti:)
Bet dabar kai isdygo abu apatiniai dantukai tai reciau pastebiu tai darant. As del to nesusirupinau.

o maniskis taip dare kai tik dantukai islindo. po keliu dienu nustojo biggrin.gif
Atsakyti
Labutis.Mano mažytė irgi mėgsta apatinę lūpytę paslėpti,tikiuosi dantukams išdygus atpras.Gal tai nieko tokio g.gif
Atsakyti
Nemanau kad cia yra didele problema. Maniske ciulpia ir apatine, ir virsutine lupas - gl vaikas 'atranda' kad jas turi g.gif . Nes dantuku mes vis dar nesulaukiam. O gal ir del to kad dantenos niezti, ir taip pamasazuoja jas g.gif
Atsakyti
Mano maziukas irgi taip daro ir gan daznokai smile.gif .As irgi tikrai nemanau kad cia yra kazkas blogo.Juk jie vis atranda kazka naujo ir veliau uzsimirsta ir nustoja tai daryti smile.gif
Atsakyti
o ir mano mazyle siandien pradejo ciulpti apatine lupa ax.gif enmatau tame nieko blogo, bet labai tikiuosi kad cia dantuku pozymis... blush2.gif taip mes ju laukiam ir niekaip nesulaukiam... verysad.gif
Atsakyti
mano mazoji irgi ciulpia savo lupa, bet as del to nesuku galvos. galvoju gal del to kad be ciulptuko auga, tai karais norisi ka nors paveikti. smile.gif
Atsakyti
Nepaisant to, kad naudojam ciulptuka, musu maziukas irgi megsta paciulpti apatine lupyte. Nu man taip graziai visa tai atrodo thumbup.gif O kai dar pradeda ciausket lupa ciulpdamas, tai labai daznai, nors ir nesamoningai, "ma-ma" pasigirsta wub.gif
Manau, kad nieko cia blogo tame ciulpime nera
Atsakyti
na mano pupa irgi apatine lupa itraukdavo. paskui buvo primirsus nes dantukai kalesi, o dabar vel vis prisimena, bet nematau tame nieko blogo
Atsakyti