Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam


O dėl keliaraisčio, tai mes darėm aukcioną ir pardaviau už 400 lt... bigsmile.gif thumbup.gif Galvoju būčiau dar turėjus ką parduoti tai būčiau nemenką sumą jauniesiems surinkus tongue.gif
[/quote]


O kaip tas aukcionas atrodė ir kaip jį skelbiai, ir ar tik keliaraišti pardavonėjai ar ir dar kažką?
Atsakyti
[quote=Jurgitele,2007 08 28, 12:17]
O dėl keliaraisčio, tai mes darėm aukcioną ir pardaviau už 400 lt... bigsmile.gif thumbup.gif Galvoju būčiau dar turėjus ką parduoti tai būčiau nemenką sumą jauniesiems surinkus tongue.gif
[/quote]
O kaip tas aukcionas atrodė ir kaip jį skelbiai, ir ar tik keliaraišti pardavonėjai ar ir dar kažką?
[/quote]


Paprastai, tik keliaraištį pardavinėjau.pasiėmiau mikrofoną, sustabdžiau šokius ir viduryje salės pasklebiau aukcioną.Pradine kaina 1 lt, kas siūlo daugiau, va tas vyras kampe 5lt, tuomet 5 lt vienas, du, o jau siūlo 50 lt, 50 lt vienas, du ir t.t.
Aišku šiaip turėtų dalyvauti tik nevedę vyrai (galima sakyti nesugebat patys apsispręsti, tai gal nusipirksit laimę) bet pas mus dalyvavo visi ir nusipirko vedęs vyras thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Meškutė,2007 08 28, 12:45]
O kaip tas aukcionas atrodė ir kaip jį skelbiai, ir ar tik keliaraišti pardavonėjai ar ir dar kažką?
[/quote]
Paprastai, tik keliaraištį pardavinėjau.pasiėmiau mikrofoną, sustabdžiau šokius ir viduryje salės pasklebiau aukcioną.Pradine kaina 1 lt, kas siūlo daugiau, va tas vyras kampe 5lt, tuomet 5 lt vienas, du, o jau siūlo 50 lt, 50 lt vienas, du ir t.t.
Aišku šiaip turėtų dalyvauti tik nevedę vyrai (galima sakyti nesugebat patys apsispręsti, tai gal nusipirksit laimę) bet pas mus dalyvavo visi ir nusipirko vedęs vyras thumbup.gif
[/quote]

na pas mus bus sunkiau, nes atsisakė kelios poros verysad.gif tai bus tik 1 pora nevedę, o kita pora bus vedę verysad.gif tai kam man jį tada teks pardavinėt, nebent tik vedusiems g.gif tas pats ir su puokšte nebus jos kam gaudyt, nebent ir aukcione parduot g.gif
Atsakyti
Labutis,

Mergytės, kuri turėjot jaunųjų sertifikatus, labai prašau atsiliepkit, nes kur parsisiunčiau tie nesiredaguoja su Wordu, o su kitom programom irgi neteisingi atsidaro. Žodžiu labai prašau pamačykit, nes veselė jau šį savaitgalį baigia namai kerpėm apaugt doh.gif
Ir dar su nuotaka nutarėm, kad jaunikis mes nosinaitę, su kuria prakaitą ir ašaras braukė, kol nuotaką gavo, o ne keliaraištį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2007 08 28, 16:47)
Labutis,

Mergytės, kuri turėjot jaunųjų sertifikatus, labai prašau atsiliepkit, nes kur parsisiunčiau tie nesiredaguoja su Wordu, o su kitom programom irgi neteisingi atsidaro. Žodžiu labai prašau pamačykit, nes veselė jau šį savaitgalį baigia namai kerpėm apaugt  doh.gif
Ir dar su nuotaka nutarėm, kad jaunikis mes nosinaitę, su kuria prakaitą ir ašaras braukė, kol nuotaką gavo, o ne keliaraištį  blush2.gif


kas tame sertifikate turi buti parasyta? nes nezinau ka persiusti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2007 08 28, 15:47)
Labutis,

Mergytės, kuri turėjot jaunųjų sertifikatus, labai prašau atsiliepkit, nes kur parsisiunčiau tie nesiredaguoja su Wordu, o su kitom programom irgi neteisingi atsidaro. Žodžiu labai prašau pamačykit, nes veselė jau šį savaitgalį baigia namai kerpėm apaugt  doh.gif

Turiu sertifikatus, bet nesikoreguojančius. Todėl ir pati piršliaudama nenaudojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškutė @ 2007 08 28, 12:57)
Aš tai siuvau vienus tokius didelius su dviem skylėm galvoms su didele širdimi priekyje  thumbup.gif
pamegėm triusikėlius su plyta priekyje (važiuoti draudžiama), pabroliams mašinytes, kad galėtų važiuoti į kairę, į dešinę, bet nepažeisdami kelių eismo taisyklių bigsmile.gif
Papildyta:
Ačiū labai, o tau aš dra skolinga šampano už scenarijus visus, tikrai daug minčių prisirinkau notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif


blush2.gif blush2.gif nieko neskolinga, labai smagu kad padejau mirksiukas.gif

QUOTE(ciukcia @ 2007 08 28, 13:04)
zodziai pries puokstes ir keleraiscio metimo
Tu- žiemos gražuolės šydas,
Tu- balta, puri pūga...
Stabteli tave išvydę:
Tu juk nuotaka balta.

Baltą savo puokštę meski
Pabroliams ir pamergėms.
Tu jau savo laimę radus,
Negailėki jos kitiems

visiems patiko kai jaunikis ieskodamas keliaraiscio is po baltos sukneles istrauke raudonus stringus, nuotakos reakcija blink.gif  lotuliukas.gif


labai grazus zodziai mirksiukas.gif
Atsakyti
Jaunojo kokybės sertifikatas

Komisija liudija, kad jaunasis baigė pasirengimo šeimyniniam gyvenimui kursus ir įgijo teisę vadintis vyru ir tėvu ir t.t. ir t. t. Toks panašus ir jaunąjai

Nežinau ar aišku

mano el. p. jokubaitei@gmail.com
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Labukas visoms bye1.gif
Labai prasau pagalbos... help.gif greit pirsliausim su vyru vestuvese, bet tai bus pirmas kartas mums, todel noretusi kuo geriau pasiruosti mega_shok.gif gal galite atsiusti bet ka, kas tinka pirsliavimui, buciau labai dekinga aciuks.gif
beja, cia esu naujoke, todel labai sunku susigaudyti kur ka rasti blush2.gif
mano e-mail ramutee@gmail.com flirt.gif
Atsakyti
4u.gif Viskas, man mergaitės, paskutinė naktis biggrin.gif prieš rytoju. 11v., jau pas jauniki turim but....tases nusitarabaninom siandien, kad ryt nereiktu tasytis
...nu ziuresim, kaip cia bus....tik kad lietus nesimaisytu, tai butu puiku.
Kai grisiu po vestuviu, papasakosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2007 08 30, 23:23)
4u.gif Viskas, man mergaitės, paskutinė naktis biggrin.gif prieš rytoju. 11v., jau pas jauniki turim but....tases nusitarabaninom siandien, kad ryt nereiktu tasytis
...nu ziuresim, kaip cia bus....tik kad lietus nesimaisytu, tai butu puiku.
Kai grisiu po vestuviu, papasakosiu blush2.gif


didziausios sekmes tau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif mirksiukas.gif , kad viskas vyktu pagal "plana" bigsmile.gif
Atsakyti