Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

sveiki busimi ir esami piršliautojėlei 4u.gif man kilo viena idėja labai noriu su jumis pasidalinti ir išgirsti jūsų nuomones blush2.gif masčiau aš čia apie tai kaip idomiau ta mūsų jaunają iš namų išleisti g.gif butelis jos mažas tai nelabai bus kur ja ten slėpti doh.gif tai manau gal padaryti tipo išpirkos ax.gif atvažiuoja jaunikis su visa palyda ir atsiveža pora maišelių ant kurių užrašyta cukrus,miltai ir t.t.esme ta kad jis turėtu iš tėvu išsipirkti jaunaja arba tik jos bateli g.gif na gal juokingiau butu jei maišeliai butu didejimo tvarka duodami net nžn blush2.gif
Atsakyti
Sveikos buvusios ir busimos pirslienes,

Gal kam butu nesunku atsiusti scenariju, kokiu zaidimu ar siaip idomiu ideju nustebinti jaunuosius ax.gif
Buciau labai dekinga 4u.gif
vaaida@yahoo.co.uk


Atsakyti
QUOTE(mamyteyte @ 2008 05 13, 23:13)
Sveikos buvusios ir busimos pirslienes,

Gal kam butu nesunku atsiusti scenariju, kokiu zaidimu ar siaip idomiu ideju nustebinti jaunuosius  ax.gif
Buciau labai dekinga  4u.gif
vaaida@yahoo.co.uk

Jeigu galima, tuo pačiu ir man taip pat blush2.gif
Nijoliuxx@gmail.com
Būčiau be galo dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cawx @ 2008 05 12, 21:00)
UGASIUS, tavo idejos labai mielos ir naujos----
eisiu i maxima ziureti magnetuku atvirutei:)))

dar mastau kaip pinidgelius idomiau iteikus
medaus statinaites, "milijono" padarymas is 10 lt banknotu, monetos dezutej atrodo jau gan iprasta.......mastau ka nors gudriau..gal kokiu ideju turetu???
wub.gif



cawx, ziurek, as jau rasiau kaip pinigeli galima idomiai padovanoti:))

Is dovanu cia buvau vienai draugei toms vestuvems pasufleravusi kaip padaryti neeiline atvirute/dovana:
pasiimi toki albuma nuotrauku, su tokiais atlipinamais celafaniniais lapais, prisiperki ranku darbo lipduku popieriniu ir kaip is medienos (rimi maciau, visokie namukai, gelytes, vaikuciai vezimelyje ir pan. prie vaiku skyriaus) ir priklijuoji, parasai ka koks lipdukas reiskia. PVZ.: Linkime jums grazios seimos (nusiperkate vaku knygele kur reikia mergaites ir berniukus iskarpyti ir aprengti, iskarpote, aprengiate rubeliais ir klijojate), grazaus namo(ten irgi yra toks namukas kur viska suklijuoti reikia), gyvenimo dziaugsmo(tai gelytes kazkokios) ir t.t., o jeigu tarkime norite pinigus dovanoti ir nezinote kaip apipavidalinti tai irgi puikiai tiks:
iskeiciate smulkiau tuos pinigus, aisku popieriinius tik, ir sudedate prie kokio paskutinio palinkejimo apie gausybe, galima ir netgi ta raga dapiesti.
Atsakyti
QUOTE(cawx @ 2008 05 12, 22:00)
UGASIUS,

dar mastau kaip pinidgelius idomiau iteikus
medaus statinaites, "milijono" padarymas is 10 lt banknotu, monetos dezutej atrodo jau gan iprasta.......mastau ka nors gudriau..gal kokiu ideju turetu???
wub.gif


Galima padaryti pinigų medį: iš vielutės išlankstyti šakas ir ant jų prikabinti lapelių iš pinigų, geriausiai atrodytų iš dolerių thumbup.gif
Dar radau Origami iš pinigų:

http://patarimai.net...pinigu-origami/
Atsakyti
Aš irgi norėčiau kad pasidalintumėte scenarjais 4u.gif
Vestuvės jau ant nosies, neseniai pakvietė būti liuininkais doh.gif
lauravalaityte@gmail.com
Atsakyti
Ačiu Gitai už scenarijų biggrin.gif

Labai nervuojuos dėl vestuvių,pirmą kartą piršliaujam.Nežinau kaip gausis....
Atsakyti
Labai dekoju Gita, Rasai ir Laurai uz scenarijus 4u.gif
Ir visoms, kurios dalinasi savo puikiomis idejomis 4u.gif
Be jusu butu labai jau sunku pasiruosti sventei

drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes, jei negaila gal galite ir man atsiusti scenariju, pakvieciau pirslaiuti, tai pazadejau kad pedesiu pirslienei, tai labai butu malonu jei atsiustumete. 4u.gif 4u.gif

petrauskaite@telelanas.lt
Atsakyti
Iškilo klausimėlis: grįžus į šventimo vietą, tėvai pasitinka su duona, druska ir kuo dar ? Kokius žodžius jie turėtų pasakyti ? Pasidalinkite savo žiniomis 4u.gif
Atsakyti
Siap pasitinka su druska, duona ir degtine. O cia kazkur buvo kad su vandeniu. duosiu zodzius kur esu issisaugojusi.:
Priimkite iš savo tėvų rankų tris gyvenimo simbolius, kad būtumėte turtingi, sveiki ir laimingi, kad gyventumėte santarvėje, laužkite riekelę duonos, nes duona tai turtas, padažykite ją į druską, nes druska tai Jūsų bendro gyvenimo skonis, užgerkite vandeniu, nes vanduo – tai gyvybė.
Atsakyti
QUOTE(rakarma @ 2008 05 15, 15:12)
Siap pasitinka su druska, duona ir degtine. O cia kazkur buvo kad su vandeniu. duosiu zodzius kur esu issisaugojusi.:
Priimkite iš savo tėvų rankų tris gyvenimo simbolius, kad būtumėte turtingi, sveiki ir laimingi, kad gyventumėte santarvėje, laužkite riekelę duonos, nes duona tai turtas, padažykite ją į druską, nes druska tai Jūsų bendro gyvenimo skonis, užgerkite vandeniu, nes vanduo – tai gyvybė.


Ačiū 4u.gif Dar vienose vestuvėse esu mačiusi, kad ir obuolį davė ar tai vaisingumą ar dar kažką simbolizuoja.
Atsakyti