Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

QUOTE(flesi @ 2008 05 08, 18:48)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  va ir man visokie balionai, stiklų daužymas,  schmoll.gif



Nu balionai dar, dar, bet tie laivelių leidimai ir lėktuvėlių.. tik ir švies paskui šiukšlės blink.gif
dabar yra atsiradusi tradicija daužyti taures ir aš visai norėčiau, kad ir pas mus būtų, bet tik su salyga, kad kas nors paskui tas šukes surinks.... Šiaip viską galima suplanuoti ax.gif
Atsakyti
Popierius vandenyje labai greit istirpsta, o vat balionai ir sukes tai taip siukslina.. sad.gif


Ziurekite ka radau,
atsiprasau jeigu kazkas jau buvo sia nuoroda papostines... nepastebejau matyt..
ax.gif
http://www.senasnaujas.lt
cia yra labai daug medziagu, kuriu pagalba galima pasidaryti neralias dovanas.. bigsmile.gif
As jau prisisakiau savo knygai ir kitiems dalykams uz tiek, kad pirslialis tikrai ne bus patenkintas lotuliukas.gif

O kas jiegu tas pacias atvirutes pasidaryti pacioms? Gal but kuri nors zino kaip pasigaminti popieriu paciai? nelabai randu info... schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugasius: 09 gegužės 2008 - 13:58
Sveikos paneles smile.gif
norejau jusu paklausti kaip pamerges turi paslepti jaunaja nuo jaunikio kaip jis atvaziuoja jos is namu pasiimt? Gal zinote kokiu zaidimu ir zodziu tam skirtu? wink.gif
Dekoju uz pagalba wink.gif
Atsakyti
Didelis DĖKUI Gitai už pagalbą ! thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, vakar rimi savanoriu pr. radau super rinkinukus. wub.gif
Labai graziai galima pasidaryti savo atvirutes, vokelius papuosti, savo scenariju ( kuri graziai padarius veliau galima ir jauniesiems padovanoti) wink.gif
Jeigu kazkaim idomu juos galima rasti prie dovanu maiseliu(kanceliariniu priekiu skyriuje). Yra ir mediniu mazyciu boruzeliu, ir gelyciu vazonelyje, kurie is vienos puses yra ploksti ir su lipukais. bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos gal galėtumėt padėti man sugalvoti kaip įdomiau jaunikiui išsipirkti jaunąją pas ją atvykus ir kokių užduočių jam sugalvoti kad nebūtų tai nuobodu padėkit būkit geros 4u.gif ...................
Atsakyti
QUOTE(Jukciaastapati @ 2008 05 11, 17:11)
sveikos gal galėtumėt padėti man sugalvoti kaip įdomiau jaunikiui išsipirkti jaunąją pas ją atvykus ir kokių užduočių jam sugalvoti kad nebūtų tai nuobodu padėkit būkit geros 4u.gif ...................

Pirma kart, kai svotavau, tai mano pirslelis nese jaunosios batelius ant sidabrinio padeklo. Taigi, jaunoji, lig toliai buvo be batu biggrin.gif . Atvykus uzklijavau ant duru juosteles (is tampomo popieriaus), jaunasis kiekviena perplesdamas turejo pasakyti po meilu zodeli, kaip vadins jaunaja (mano kaciukas, mano svelnioji, puikioji ir t.t).
Tada jaunasis emesi atpazinimo is koju. Surades pazistamas kojeles, po bateli, apave jaunaja, nuo padeklo, kuri laike pirslys.
Su nuostaba visi stebejo, toki ivyki, kai bateliai atkeliauja pas jaunaja ant pirslio ranku. Graziai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 05 12, 13:26)
Pirma kart, kai svotavau, tai mano pirslelis nese jaunosios batelius ant sidabrinio padeklo. Taigi, jaunoji, lig toliai buvo be batu  biggrin.gif . Atvykus uzklijavau ant duru juosteles (is tampomo popieriaus), jaunasis kiekviena perplesdamas turejo pasakyti po meilu zodeli, kaip vadins jaunaja (mano kaciukas, mano svelnioji, puikioji ir t.t).
Tada jaunasis emesi atpazinimo is koju. Surades pazistamas kojeles, po bateli, apave jaunaja, nuo padeklo, kuri laike pirslys.
Su nuostaba visi stebejo, toki ivyki, kai bateliai atkeliauja pas jaunaja ant pirslio ranku. Graziai atrodo.

šitą dalyką darė per mano vestuves faina buvo bet man reikia kažko kito nes visi jau šitą matė o aš būsiu pas savo vyro sesę o ji mūsų vestuvėse buvo pamergė tai viską jau matė šitą blush2.gif
Atsakyti
Sveikos forumietės,
Pažadėjom su vyru būti piršliais, nors šiam dalyke esame visiškai žali. Vestuvės rugpjūčio mėnesį, bet manau,kad jau laikas ruoštis . Gal galit pagelbėti su vestuvių scenarijais. Būčiau labai dėkinga. Vestuvės dviejų dienų. Norėtusi ko nors šiuolaikiškesnio. Kas galit įmeskit: aren@splius.lt
Atsakyti
UGASIUS, tavo idejos labai mielos ir naujos----
eisiu i maxima ziureti magnetuku atvirutei:)))

dar mastau kaip pinidgelius idomiau iteikus
medaus statinaites, "milijono" padarymas is 10 lt banknotu, monetos dezutej atrodo jau gan iprasta.......mastau ka nors gudriau..gal kokiu ideju turetu???
wub.gif
Atsakyti
Labas ponios ir paneles,

kartu su pačia esam pakviesti piršliauti liepos pradžioje. puota vyks vieną dieną, bet pulkas bus mano supratimu didelis, su mumis ir jaunaisiais 8 poros. Labai norėtume šventę jauniesiems surengti tokią, kad prisimintų ilgai. Todėl labai prašau, pagelbėkit, atsiuskit scenarijų (piršliaujam pirmą kart, o ir vestuvėse buvom labai jau seniai, savose vestuvėse prieš 11 metų smile.gif ), žaidimų tiek gamtoje, tiek pačioje puotoje ir visokių kitokių atrakcijų tiek svečiams, tiek pulkui (jaunūjų pageidavimas, kuo smarkiau jaunimėlį iškankinti smile.gif ).

Iš anksto didžiulis ačiū visoms ir visiems pagelbėsintiems
Atsakyti
Sveikos dar kartą.Gal kas turit vienos dienos scenarijų,jei galit atsiuskit.Vestuvės Liepos 5d.,niekada nepiršliavom.Padėkit PRAŠAU.Bučiau dėkinga. g.gif g.gif
lauksiu jusu laiškų.

gedmile@gmail.com
Atsakyti