Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

Nezinau ar esat jau skaite toki ale palinkejima-zaidima, bet parasysiu ax.gif Reikia: Spalvotu lektuveliu ir rasikliu.
Kiekvienam is poru yra isdalinami lektuveliai, jie turi uzrasyti ant lektuvelio savo palinkejimus jauniesiems. Po to, visi kartu turi paleisti lektuvelius skristi, tikima, kad taip paleisti linkejimai ir norai issipildo (viska uzrase lektuvelius paleidzia nuo tilto).
Atsakyti
Labai grazu Laurita smile.gif

Iki siol dariau tik su akmenukais ir geliniais balionais.. Bet sitas tikrai idomus smile.gif
Dar man atrodo (vel gi dabar sove i galva), kad butu grazu velai vakare kai sutems, pasiulyti uzrasyti savo norus ant labai lengvo ir plono popieriaus (rusiskai vadinamo "papirosnaja bumaga"), deja as netasimenu lietuvisko pavadinimo, ir padegti.
Reiketu pabandyti.. Kiek atsimenu vaikysteje taip dareme - jis skrenda smile.gif

4u.gif
Atsakyti
Ugasiau, daug daug balioneliu tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
zaviuosi tokiais zmonemis wub.gif kurie, akd pamatytu kitu laimingas ir nustebusias akis netingi palauzyti galva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2008 05 07, 16:12)
Nezinau ar esat jau skaite toki ale palinkejima-zaidima, bet parasysiu ax.gif  Reikia: Spalvotu lektuveliu ir rasikliu.
Kiekvienam is poru yra isdalinami lektuveliai, jie turi uzrasyti ant lektuvelio savo palinkejimus jauniesiems. Po to, visi kartu turi paleisti lektuvelius skristi, tikima, kad taip paleisti linkejimai ir norai issipildo (viska uzrase lektuvelius paleidzia nuo tilto).

Gera ideja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugasius @ 2008 05 07, 20:43)
Labai grazu Laurita smile.gif


QUOTE(rakarma @ 2008 05 07, 21:23)
Gera ideja  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Dziaugiuosi, kad patiko 4u.gif
Atsakyti
Akmenukai:
tiesiog galima duoti jaunesiems grazu maiseli, o ten tegul buna stikliniai akmeneliai grazus (kokiu 10vnt), tegul jie kartu traukia, galvoja blogus dalykus kuriu ne nori kad jiems nutiktu ir meta i upe ar ezera.. Skandina blogus dalykus.
Tai jokio teksto negalvojau. Tiesiog paaiskinau, kad deja blogu dalyku gyvenime nutinka, ir jiegu mes nenorime kad taip atsitiktu, jie turi nuskandinti viska kas bloga (na cia toks kaip apsivalymas galetu buti)... mirksiukas.gif

O gerus norus jie gali kartu surasyti ant gelio balionu ir leisti i dangu. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugasius: 08 gegužės 2008 - 14:22
QUOTE(Laurita_22 @ 2008 05 07, 17:12)
Nezinau ar esat jau skaite toki ale palinkejima-zaidima, bet parasysiu ax.gif  Reikia: Spalvotu lektuveliu ir rasikliu.
Kiekvienam is poru yra isdalinami lektuveliai, jie turi uzrasyti ant lektuvelio savo palinkejimus jauniesiems. Po to, visi kartu turi paleisti lektuvelius skristi, tikima, kad taip paleisti linkejimai ir norai issipildo (viska uzrase lektuvelius paleidzia nuo tilto).



Labai faina idėja, bet aš prijaučianti gamtai esu tai man ši mintis schmoll.gif kaip tokie lėktuvėliai teršia gamta blink.gif Paskui visi stebimės iš kur tiek šiukšlių pakampėse, o taip viskas po truputį ir prisideda prie gamtos teršimo. Čia mano nuomonė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingelėėė @ 2008 05 08, 17:27)
Labai faina idėja, bet aš prijaučianti gamtai esu tai man ši mintis schmoll.gif  kaip tokie lėktuvėliai teršia gamta  blink.gif Paskui visi stebimės iš kur tiek šiukšlių pakampėse, o taip viskas po truputį ir prisideda prie gamtos teršimo. Čia mano nuomonė  ax.gif

o tai kai balionus leidziam i ora, jie nieko netersia g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingelėėė @ 2008 05 08, 17:27)
Labai faina idėja, bet aš prijaučianti gamtai esu tai man ši mintis schmoll.gif  kaip tokie lėktuvėliai teršia gamta  blink.gif Paskui visi stebimės iš kur tiek šiukšlių pakampėse, o taip viskas po truputį ir prisideda prie gamtos teršimo. Čia mano nuomonė  ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif va ir man visokie balionai, stiklų daužymas, schmoll.gif
Atsakyti
Tai zaliukems kaip tik bus variantas su popieriuko deginimu smile.gif sudega ir tiek..

Sugalvojau visai smagia dovanele jaunesiems..
Tikiuosi jums patiks, tad pateikiu jusu teismui: ax.gif

O gi galima jiems pagaminti savo darbo muiliukus, su gelytemis ar dar su kuo viduje galima isdelioti ju inicialus, arba kiekvienam po viena muiluka. Apzaisti kaip nors smagiai, tarkim kad sie muiliukai yra skirti juos grazinti, ir kad kol jie su jais prausis bus sveiki, grazus ir pan. Arba kad cia uzburti muiliukai ir kol jaunoji prausis muiliuku su vyro inicialais - bus jam pati graziausia.. Na nzn.. kakaip taip unsure.gif
Papildyta:
Receptais ir gudrybemis dalinasi SM:
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai>Rankų darbo muilas - 2 dalis, Kvepianti, orginali dovana sau ir kitam

4u.gif Labai joms aciu! thumbup.gif
Papildyta:
Dar galvoju kad prie muiliuku puikiai tiktu ranksluostukai su ju inicialais.. bigsmile.gif
Gal galima issiuvineti... g.gif
Atsakyti

Sveikos svociutes,

Uz mėnesio ir mudu su vyru dalyvausime vestuvese liudininkais. Tai bus vienos oficialios dienos šventė su šiokiomis tokiomis tradicijomis, o kitą dieną laisvo stiliaus šašlykų kepimas jaunosios namuose. Jaunuosius išlydėsime iš jų namų. Bandau dėliotis scenarijų ir turiu kelis pvz. variantus, bet gal galėtumėte pasidalinti savaisiais scenarijų variantais. Praėitais metais tekėjo jaunosios sesuo, todėl dalis svečių vėl bus tie patys, taigi norisi padaryti ką nors įvairiau.

Labai lauksiu Jusu laiškelių tetalina@gmail.com

Beje tikrai įdomių idėjų radau šiame skyrelyje, visoms labai ačiū. smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,gal kas galit pagelbėti.Einam su vyru piršliauti ,bus tik viena diena oficiali.gal kas turit scenarijų,jei glit atsiuskit el. paštu .Bučiau labai dėkinga.gedmile@gmail.com.AČIU
Atsakyti