Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

QUOTE(Ugasius @ 2008 05 07, 11:12)
Sveikos merginos.  bigsmile.gif

Sia vasara pirsliausiu jau antra karta.
Galiu pasidalinti ispudziais apie pirmaji. smile.gif

PVZ.:
ant labai graziu (tikrai prabangiu is dorado) tauriu padariau jaunesiem grazias poksteles ir isgraviravau palinkejimus bei vardus su data. Viska iteikiau prie santuoku rumu grazioje dezuteje su palinkejimais apie santuokos taure ir pan. Cia buvo musu kaip pirsliu asmenine dovana. Jie jas labai saugo (nors praejo jau 2 metai) ir dziaugiasi.  thumbup.gif
Dar padariau remeli savo rankom. blush2.gif  Ant paprasto medinio remelio uzklijavau molio sluoksni (galima pirkti ofiso prekiu arba vaiku prekiu parduotuvese, balta arba ruda), tada su grubia materija prispaudziau kad gautusi reljefinis atspaudas, islipdziau grazius ornamentus (tiesiog suviniojus ilga desrele/slieka, ji suraitai kaip nors idomiai, padarai molinius burbuliukus, juos klijuoji kaip uogas), tada remeli ir papuosimus ant kalkinio popieriau(pvz kepimo rankoves) dedi i orkaite, !atskirai! Ir veliau priklijuoji su super klijais. Dar graziau jeigu apipurksti auksiniu plauku laku arba dekorativiniais dazais flakonelyje, ar sidabrines. Remelis skirtas ju graziausiajai nuotraukai is povestuvines keliones. Tuoliau cia jau jusu ismislas biggrin.gif

Is zaidymu:  4u.gif  buvo zaidimas su baluoneliais, i vidu paprastu balionu sudejau namu darbus, ir jauneji sprogdindami juos pasiskirste, as tuo tarpu surasiau juos i is anksto padaryta grazu darbu sarasa. Ir veliau jiems iteikiau. P.S.: padariau 2 venietus, viena jaunesiems ant saldytuvo, o kita mums su pirsleliu, kad kilus gincui kas ka turi daryti, pavyzdziui pasimetus ju egzemplioriui, ji issprestumem.

Na zodziu... Daug ten visko buvo, galite klausti kam idomu - pasidalinsiu. smile.gif  g.gif


thumbup.gif viskas kas nauja labai idomu, papasakok dar kokiu staigmenu jauniesiems darete...kaip isleidote miegoti?
Atsakyti
QUOTE(Ugasius @ 2008 05 07, 11:12)
Na zodziu... Daug ten visko buvo, galite klausti kam idomu - pasidalinsiu. smile.gif  g.gif

Įdomu įdomu, viskuo dalinkis, o mes jau kopinsim mirksiukas.gif

QUOTE(vaidoska @ 2008 05 07, 11:16)
thumbup.gif viskas kas nauja labai idomu, papasakok dar kokiu staigmenu jauniesiems darete...kaip isleidote miegoti?

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Praeitu metu vestuvese buvau tik garbes svecias. Bet praktiskai atlikau svocios vaidmeni. Labai myliu ta mergaite, wub.gif tai norejosi kad jai viskas butu nuostabu.

Na dar dariau pakvetimus, truputi esu susijusi su daile, tai padariau labai grazius blush2.gif (bent jau visi taip sake) ir iteikiau grazioje dezuteje su kaspineliu. zinojau kiek mazdaug reikia ir padariau 10-cia daugiau. Padovanojau jaunesiems o jau jie isdalino. Tiesa nuotaka mano dar isreikalavo kad juose ir vardus uzrasyciau. biggrin.gif

Miegoti neisleidinejome.. Kazkaip nebuvo kaip. sad.gif

O vat isvakarese padarem janaiajai staigmena. Pasikveciau lig tarp kitko ja i vonia(nakvojome vien mergaites, visos kartu), o ten buvau suruosusi romantiska, relaksacine vonia su kavpiosiomis druzkomis ir eteriniais aliejais, su roziu ziedlapiais, zvakemis, taure vyno ir pan. Visiskai nesitikejo to - buvo suzaveta. bigsmile.gif

Is dovanu cia buvau vienai draugei toms vestuvems pasufleravusi kaip padaryti neeiline atvirute/dovana:
pasiimi toki albuma nuotrauku, su tokiais atlipinamais celafaniniais lapais, prisiperki ranku darbo lipduku popieriniu ir kaip is medienos (rimi maciau, visokie namukai, gelytes, vaikuciai vezimelyje ir pan. prie vaiku skyriaus) ir priklijuoji, parasai ka koks lipdukas reiskia. PVZ.: Linkime jums grazios seimos (nusiperkate vaku knygele kur reikia mergaites ir berniukus iskarpyti ir aprengti, iskarpote, aprengiate rubeliais ir klijojate), grazaus namo(ten irgi yra toks namukas kur viska suklijuoti reikia), gyvenimo dziaugsmo(tai gelytes kazkokios) ir t.t., o jeigu tarkime norite pinigus dovanoti ir nezinote kaip apipavidalinti tai irgi puikiai tiks:
iskeiciate smulkiau tuos pinigus, aisku popieriinius tik, ir sudedate prie kokio paskutinio palinkejimo apie gausybe, galima ir netgi ta raga dapiesti.
Papildyta:
Geliu turgelyje Vilniuje susitariau pries savaite iki vestuviu del ziedlapiu, jie turejo buti isdalinti sveciams prie baznycios, taciau juos pamirsome namuose, tai veliau vistiek panaudojome, nuotakos mama padare is ju taka nuo masinu iki kavines kurioje sventeme. bigsmile.gif

Puoseme baznycia. Prie puoksteliu galima risti po 4 juostas atlasines. Ir jas tvirtinti ant suolu kurie is praejimo puses. Dviem juostom tarsi apsukti suolu kojeles, tiesiog galus prikliujoti is kitos puses (apjuosti),o dvi palikti kabeti - labai sventiskai gaunasi ir nebrangu. mirksiukas.gif

Ant masinu veidrodeliu padariau kaspinus:
vienam bantui jums reikia tureti - 2 metrus juostos ir 4 metrus plonytes vielos. Is abeju juostos krastu iveriate po 2 m vielos, kas 1 cm, bet taip kad is vienos puses jos visai nesimatytu. Ir tiesiog surisate banta, veliau ji labai paprasta pagrazinti ir suformuoti. Viela rasti sunku, tad pasirupinkite is anksto, o juosta pirkau dokle vytenio gatveje.
Atsakyti
Aj, dar sugalvojus buvau iseiti, kad nereiketu sveciams saldainiu i tasiuka krauti. ax.gif

Nusipirkau berods maxima bazeje, vos-vos permatomus (bordinius, su truputuku blizgesio) vertikaliu maisiukus maziukus, kazkur 20cm x 10cm. Skirtingu visokiu saldainiu ir kitko (juk ne butinai tai turi buti saldainiai, gali buti graziai i folga suvinioti skanumynai (a`lia turkiskas rahat lukum, cukruoti riesutai ir pan). Dejau i visus vienodai, aprisinejau tokia pacia juostele kaip buvo ant pakvietimu ir ant balionu. 4u.gif

Taip labai patogu. thumbup.gif Atnesi prie jaunuju grazu krepsi, pastati, o jie tik isimineja priimdami sveikinimus ir iteikia toki grazu prisiminima apie ju santuoka. Galima visa ta dalyka dar papuosti mazyciu atviruku (padaryti skillute su skilamusiu ir praverti juostele i atvirutes skilute). Ir jokiu bonkiu su savimi nedejome. Ipileme sampano visiems norintiems. Labai grazu buvo. Fotografavosi, snekuciavosi ir gere sampana. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugasius: 07 gegužės 2008 - 12:39
Ugasiau, superinės idėjos, viskas nauja, negirdėta. thumbup.gif dar dar dar.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif ax.gif

Nuotakos mama labai graziai papuose kedes, is medziagos padare gelytes (taip kaip sovetiniais laikais dare mums mamos bantus) ir jas su juostom pririso prie kedziu, juostu kazkiek paliko kabeti, labai iskilmingai atrode, pas visus buvo zydros, o pas jaunuosius baltos. Galima dar tokiu budu atskisrti kur sedes sveciai is jaunosios puses o kur is jaunojo.. Tarkime rozine ir zydra. O jaunems sidabrines.

Cia gi viskas tik fantazijos reikalauja. wink.gif

Pirmos mano pirsliavimo vestuves (kur as buvau tikra pirsliene) buvo vidutines. Be daug paprociu, mazai jaunimo. Antros pagrinde jaunimas, o mes tik garbes sveciai. Vat dabar tai laukia tikras isbandymas: 50 sveciu, puse jainimas, puse pagyvene. Su paprociais su viskuo. Ir priedo pakankamai siuolaikisku bajeriu reikia. Graziu romantisku akcentu. g.gif Vat cia tai bus man isbandimas blink.gif

Jus geriau klasukite patarimo kaip padaryti ta ir ta. Mikliai sugalvosime. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugasius: 07 gegužės 2008 - 13:38
Dar norejau smulkiau paaiskinti del zaidimuko su balionais:
Surasote ant lapeliu vardus, juos susukate vamzdeliu ir idedate i balionus. PVZ.: gimdyti vaikus. Istraukia vyras... AHA... taip ir uzrasome!!! Nuo siuol tik .... gimdys vaikus.. Tu sprogdini baliona, tarkim pjauti malkas... Na jau cia vyras atsipuciau.. ufff... Nuo siuol tik ernesta pas mus malkas pjaus... ir pan.. lotuliukas.gif
O pirsliai suraso tai graziu rastu i paruosta lapa.
Lape yra
malkas pjaus ...................(cia ir bus veliau irasoma kas pjaus..).......
vaikus gimdo .................

PASTABA: BALIONELIUS GERIAUSIA DETI ANT SPEC. PAGALIUKU!
is tiesu, tam kad nereiketu kazkam laikyti sprogstancio baliono, geriausia balionu salyje akropolyje nusipirkti pagaliukus. kainuos jie iki 10lt. Bet uztat niekam ne bus strioko. wink.gif
Atsakyti
Superines idejos 4u.gif Saunuole tu, sitiek fantazijos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ugalsius,Ò gal turi kokiu ideju,ka padaryti kaip jaunieji soks valsa? ar ka darei kaip nese jaunikis jaunaja per tilteli?
Atsakyti
Aciu labai Laurita uz grazius zodzius. blush2.gif bigsmile.gif

Tiesiog man pasirode nesazininga kad dauguma tik praso kazko is kitu, o savo mazai duoda. Nusprendziau ne buti tokia. unsure.gif

man ideju negaila - dar sugalvosiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugasius @ 2008 05 07, 16:51)
Aciu labai Laurita uz grazius zodzius.  blush2.gif  bigsmile.gif

Tiesiog man pasirode nesazininga kad dauguma tik praso kazko is kitu, o savo mazai duoda. Nusprendziau ne buti tokia.  unsure.gif

man ideju negaila - dar sugalvosiu wink.gif

drinks_cheers.gif wub.gif wub.gif wub.gif smagu, kad yra tokių žmonių. aš daugelį idėjų susirinkau SM, o tai ką sugalvojau (jeigu pasiteisins) būtinai aprašysiu po vestuvių.
Atsakyti
Tai cia jau dauuug galima sugalvoti... smile.gif

Bandome:
*mes puteme muilo burbulus,
*galima isjungti sviesa o vieims isdalinti grazias zvakes su popieriniais gaubtais (kad sviesa sklaidytu),
*galima isleisti is kazkur gelio balionus, manau kad dar butu grazu jeigu su fenu ( ar su kuo kitu, cia dabar tik sove i galva, reikia apmastyti su kuo) kazkas pasislepes jeigu leidzia aplinka ar siaip pustu i ora plunksnas smulkias ( gal net spalvotas... zinot kaip per pagalviu musi... biggrin.gif )
Atsakyti