Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

Sveikos svociutes,

Visu pirma visoms kantrybes kuriams scenarinius planus smile.gif
Man iskilo vienas toks klausimas - kas perka seimos zidini? Kiek as esu girdejusi tai turetu pirkti jaunuju teveliai, taip perduodami visa geri ir siluma naujai seimai ir t.t. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate_b @ 2008 05 05, 15:38)
Sveikos svociutes,

Visu pirma visoms kantrybes kuriams scenarinius planus smile.gif
Man iskilo vienas toks klausimas - kas perka seimos zidini? Kiek as esu girdejusi tai turetu pirkti jaunuju teveliai, taip perduodami visa geri ir siluma naujai seimai ir t.t.  g.gif



namanau susitarimo reikalas, tevai dovanoja zidini savo vaikam, bet daznai juo pasirupina pirsliai 4u.gif
Atsakyti
Aciuks Vaidoska uz atsakyma, tikrai reikes dar karteli pasitarti su jaunausiais, nes buvau isitikinusi , kad jaunuju teveliai 4u.gif
Atsakyti
Gal kartasi zinot kur graviruoja taures? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2008 05 06, 10:15)
Gal kartasi zinot kur graviruoja taures? g.gif

Vilniuj? Pylimo 40. labai gražiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2008 05 06, 10:34)
Vilniuj? Pylimo 40. labai gražiai thumbup.gif

o kaip su kainom?
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2008 05 06, 10:40)
o kaip su kainom?

normalios tos kainos, man atrodo, kad visur panašios. Negaliu tiksliai pasakyt, nes graviravau taures, vazelę, spynelę... mokėjau 33 Lt (bet mano jaunųjų vardai ilgi)
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2008 05 06, 10:49)
normalios tos kainos, man atrodo, kad visur panašios. Negaliu tiksliai pasakyt, nes graviravau taures, vazelę, spynelę... mokėjau 33 Lt (bet mano jaunųjų vardai ilgi)

As tai vis nesumastau ar verta dar graviruot spynele g.gif Atrodo butu idomu, tik turim problema, jaunieji nezino kur vaziuos ax.gif tai gaila kazkaip butu spynele ant bet kokio tilto rist mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2008 05 06, 10:55)
As tai vis nesumastau ar verta dar graviruot spynele g.gif Atrodo butu idomu, tik turim problema, jaunieji nezino kur vaziuos ax.gif tai gaila kazkaip butu spynele ant bet kokio tilto rist mirksiukas.gif

net nesiruošiu ant jokio tilto kabint - man tai atrodo visiška nesąmonė. turiu kitų minčių, kurių kol kas sakyt nenoriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramutuke @ 2008 04 30, 20:26)
o kaip pamerges ar buvo kartu su pabroliais pas jauniki ar su jaunaja atvaziavo?

Pamerhgės rinkosi pas nuotaką namuose ir kartu važiavo į Bažnyčią kur laukė jaunikis su pabroliais.
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2008 05 06, 10:05)
net nesiruošiu ant jokio tilto kabint - man tai atrodo visiška nesąmonė. turiu kitų minčių, kurių kol kas sakyt nenoriu  ax.gif

Kaip noresi pasakyti,pasaky.Nes ir as noreciau kazko naujo be tu spineliu,bet nesugalvoju ka daryti. butu labai idomu,gal kas naujo butu. Lauksim ideju smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. bigsmile.gif

Sia vasara pirsliausiu jau antra karta.
Galiu pasidalinti ispudziais apie pirmaji. smile.gif

PVZ.:
ant labai graziu (tikrai prabangiu is dorado) tauriu padariau jaunesiem grazias poksteles ir isgraviravau palinkejimus bei vardus su data. Viska iteikiau prie santuoku rumu grazioje dezuteje su palinkejimais apie santuokos taure ir pan. Cia buvo musu kaip pirsliu asmenine dovana. Jie jas labai saugo (nors praejo jau 2 metai) ir dziaugiasi. thumbup.gif
Dar padariau remeli savo rankom. blush2.gif Ant paprasto medinio remelio uzklijavau molio sluoksni (galima pirkti ofiso prekiu arba vaiku prekiu parduotuvese, balta arba ruda), tada su grubia materija prispaudziau kad gautusi reljefinis atspaudas, islipdziau grazius ornamentus (tiesiog suviniojus ilga desrele/slieka, ji suraitai kaip nors idomiai, padarai molinius burbuliukus, juos klijuoji kaip uogas), tada remeli ir papuosimus ant kalkinio popieriau(pvz kepimo rankoves) dedi i orkaite, !atskirai! Ir veliau priklijuoji su super klijais. Dar graziau jeigu apipurksti auksiniu plauku laku arba dekorativiniais dazais flakonelyje, ar sidabrines. Remelis skirtas ju graziausiajai nuotraukai is povestuvines keliones. Tuoliau cia jau jusu ismislas biggrin.gif

Is zaidymu: 4u.gif buvo zaidimas su baluoneliais, i vidu paprastu balionu sudejau namu darbus, ir jauneji sprogdindami juos pasiskirste, as tuo tarpu surasiau juos i is anksto padaryta grazu darbu sarasa. Ir veliau jiems iteikiau. P.S.: padariau 2 venietus, viena jaunesiems ant saldytuvo, o kita mums su pirsleliu, kad kilus gincui kas ka turi daryti, pavyzdziui pasimetus ju egzemplioriui, ji issprestumem.

Na zodziu... Daug ten visko buvo, galite klausti kam idomu - pasidalinsiu. smile.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugasius: 07 gegužės 2008 - 10:15