Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

QUOTE(Ramutuke @ 2008 04 30, 19:26)
o kaip pamerges ar buvo kartu su pabroliais pas jauniki ar su jaunaja atvaziavo?



Na pas mus tokio pulko, kaip ir nebuvo, bet visos merginos atvaziavo pas jaunaja, o vaikinai pas jauniki ir susitiko visi baznycioje. O kaip graziai ta ju susitikima padaryti reikia pagalvoti. Priklauso kiek poru jau pazista vieni kitus, galima surezisuoti visa ju sustojima baznycioje ir jiem is anksto pasakyti, o gal jie prie baznycios, o jaunikis nuotaka isvys tik baznycioja. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2008 04 30, 20:50)
Na pas mus tokio pulko, kaip ir nebuvo, bet visos merginos atvaziavo pas jaunaja, o vaikinai pas jauniki ir susitiko visi baznycioje. O kaip graziai ta ju susitikima padaryti reikia pagalvoti. Priklauso kiek poru jau pazista vieni kitus, galima surezisuoti visa ju sustojima baznycioje ir jiem is anksto pasakyti, o gal jie prie baznycios, o jaunikis nuotaka isvys tik baznycioja.  g.gif



Na reiks pagalvoti ta ju sisitikima g.gif
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2007 11 09, 22:07)
tala ispirkinejom tai su saldainiu virtine ilga biggrin.gif

QUOTE(Kishkute @ 2007 11 13, 17:13)
stalo išsipirkimui taip pat turėjome ilgą saldainių girliandą.  mirksiukas.gif

Gal kas gali įmesti foto? unsure.gif
QUOTE(jolantana @ 2008 01 06, 13:31)
1. Visiems padovanojom po banknota sus jaunuju nuotrauka.
2. Visiems patiko kai kojine jaunojo karpe ir kai stingiukus vietoj keliaraiscio istrauke

1. Gal galima būtų maketuką pasiskolint? ax.gif Kokiu momentu dovanojot, kaip?
2. Norėčiau daugiau apie šitą atrakciją.

Visos temos nedakaliau, bandysiu pamažu įveikt. Eisiu į garbingas pareigas jau trečiąkart, atrodo, kaip ir viską žinau, ale norisi ko nors naujo, neįprasto. Kam negaila minčių, įdėjų, laikraštukų ir kitų akcijų- atrakcijų, permeskit į CiociaPolia@gmail.com, a? ax.gif
Atsakyti
gal galit kokiu pasiulymu pasakyti kaip reiktu paivairinti sidabriniu vestuviu sukakti kad ne tik butu sedejimas prie stalo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2007 09 07, 11:07)
Labutis visoms. Na ka, as irgi jau po abieju vestuviu. Mano manymu viskas praejo tikrai neblogai. Bent jau taip atsiliepe jaunieji bei sveciai. Aisku, kaip ir kitos mamytes daugumos, ka buvau numaciusi, panaudoti nespejau.
Abiejose vestuvese puikiai pavyko "nustebinti" visus svecius ir jaunuosius, 12 valanda iteikiant pirslio spec. dovana. Sumaketavau voka su novaturo zenklu bei uzrasu "Specialus pasiulymas jaunavedziams". Idejome 4 talonelius. Pirslelis paskelbe, kad :"Tokia proga ir aš, piršlys, turėčiau nepasišiukšlinti. Taigi, su pačia taupėme taupėme ir sutaupėme jums kelionei. Dovanojame Jums kelionę, kurios maršrutą bei išvykimo ir grįžimo laiką jūs pasitarę galėsite pasirinkti patys. Taigi, nuoširdžiai sveikiname. (Įteikiamas vokas su autobuso talonėliais)." Veido israiskos, ypac jaunuju, buvo net daugiau nei nustebusios. Uztat visiems juoko, parodzius kas yra voke, buvo bent 5 minutems.

kaip patiko si mintis thumbup.gif ... butinai pasinaudosim, dekui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, iškilo vienas galvosūkis ir noriu paklausti Jūsų patarimo. Vestuvės teoriškai dviejų dienų, tačiau praktiškai viskas vyks tik pirmą vakarą. Antra diena bus tik švediškas pusryčių stalas ir visi kas sau. Žmonių skaičius apie 50. Pirma vakara jaunųjų pageidavimu rinksime stalo komendantus ir visus kitus ministrus, skelbsime visokias nominacijas. Bet klausimas toks: kada nominantų apdovanojimus daryti? Po dvyliktos kažkaip neišeina, nes balius gali tęstis iki pirmų gaidžių. Antrą dieną manau bus sudėtinga visus suburti į viena vieta. Gal išvis apdovanojimų nedaryti?... Net nebežinau kaip elgtis...
Atsakyti
Perskaiciau visa tema karsta.gif karsta.gif .. .einu dar i sena nuo pirmo puslapio ... nes tiek info naudingos aciuks.gif
Atsakyti
Ech, pradėjau dėlioti scenarijų "į vietas", tai tiek klausimų iškyla... g.gif
Mano "pirmo užsėdimo" eiga tokia:
1. dokumentu įtikimas;
2. kvietimas pasistiprinti;
3. šeimos židinys;
4. tėvų sveikinimai jauniesiems;
5. "Ilgiausių metų tėvams";
6. jaunųjų padėka tevams;
7. stalo komendantų ir kitų ministrų rinkimas;
8. laimingos šeimos recepto kūrimas.

Visiems pavalgyti ir palinguoti kokia 15 min. skirsime po dokumentų perdavimo jauniesiems. O kaip paskui? Kokias daryti pertraukas ir ar reikia vėl visus raginti pasistiprinti blink.gif ?

Beje, lyg ir nemačiau niekur "laimingos šeimos kūrimo recepto" todėl pasidalinsiu su jumis, gal kam prireiks ax.gif
Paimat dvidešimt (galima ir daugiau) nugludintų juodų akmenėlių (tokie yra mūsų pajūryje) ir ant jų baltu korektoriumi užrašote 10 teigiamų jausmų, pvz.: meilė, santarvė, viltis, pasitikėjimas ir t.t. ir 10 neigiamų jausmų, pvz.: pyktis, skausmas, vargas, išdavystė ir t.t. Tuos akmenėlius su užrašu sudedate į maišelį ir paduodate jauniesiems sakydami, kad dabar savo eimos laimingą receptą turi susikurti patys. Tada jie išsirenka jiems labiausiai reikalingus akmenėlius o likusius sudeda atgal į maišeilį. Laimingus akmenėlius galima sudėti į gražią dėžutę ar į molinę puodynę. Maišelį su likusiai akmenėliais geriausia, kai jaunieji išmeta į vandenį, taip tarsi atsikratydami visų negandų. Jei aplinkui nėra vandens telkinio, akmenėlius galima užkasti.
Atsakyti
Sveikos daranat jaunojo ir jaunosios kokybes sertifikatus sugalvojau kad butu idomu padaryti toki kaip rimta dokumenta ir uzdeti kaip ir turi buti antspauda vestuvininku ar pan, gal matete kur tarp kokiu paveiksleliu ar taip kur nors ka panasaus? gal galetumet pasidalinti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE("Saulytė" @ 2008 05 02, 18:15)
Ech, pradėjau dėlioti scenarijų "į vietas", tai tiek klausimų iškyla...  g.gif
Mano "pirmo užsėdimo" eiga tokia:
1. dokumentu įtikimas;
2. kvietimas pasistiprinti;
3. šeimos židinys;
4. tėvų sveikinimai jauniesiems;
5. "Ilgiausių metų tėvams";
6. jaunųjų padėka tevams;
7. stalo komendantų ir kitų ministrų rinkimas;
8. laimingos šeimos recepto kūrimas.

Visiems pavalgyti ir palinguoti kokia 15 min. skirsime po dokumentų perdavimo jauniesiems. O kaip paskui? Kokias daryti pertraukas ir ar reikia vėl visus raginti pasistiprinti  blink.gif  ?

Beje, lyg ir nemačiau niekur "laimingos šeimos kūrimo recepto" todėl pasidalinsiu su jumis, gal kam prireiks  ax.gif 
Paimat dvidešimt (galima ir daugiau) nugludintų juodų akmenėlių (tokie yra mūsų pajūryje) ir ant jų baltu korektoriumi užrašote 10 teigiamų jausmų, pvz.: meilė, santarvė, viltis, pasitikėjimas ir t.t. ir 10 neigiamų jausmų, pvz.: pyktis, skausmas, vargas, išdavystė ir t.t. Tuos akmenėlius su užrašu sudedate į maišelį ir paduodate jauniesiems sakydami, kad dabar savo eimos laimingą receptą turi susikurti patys. Tada jie išsirenka jiems labiausiai reikalingus akmenėlius o likusius sudeda atgal į maišeilį. Laimingus akmenėlius galima sudėti į gražią dėžutę ar į molinę puodynę. Maišelį su likusiai akmenėliais geriausia, kai jaunieji išmeta į vandenį, taip tarsi atsikratydami visų negandų. Jei aplinkui nėra vandens telkinio, akmenėlius galima užkasti.




man irgi iškilo daug klausimų kas, kada, kaip? bet aš viliuosi, kad gal muzikantai kažkiek padės.

Labai gražus tas laimingos šeimos kūrimo receptas, gal ir man reikia taip padaryti g.gif
Atsakyti
Merginos man jau panika,parsisiunciau laikrastuka ir man jo neleidzia redaguoti per worda.Nelabai as cia gaudausi su tom programomis.Gal galit padeti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ciukcia @ 2007 08 28, 13:04)
visiems patiko kai jaunikis ieskodamas keliaraiscio is po baltos sukneles istrauke raudonus stringus, nuotakos reakcija blink.gif  lotuliukas.gif

Buvo sutarta iš anksto ar kaip?
Atsakyti