Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

Mes su vyrų rugpjūtį piršliausime smile.gif Šiaip tai jau bus 4 kartas, patirties turim, bet vat dėl scenarijų...visus kartus buvo tradicinės vestuvės, su visais palinkėjimais, palaiminimais ir t.t. bet šį kartą vestuvės netradicinės, gal kas nors turi scenarijų ne visai tradicinėms vestuvėms? g.gif Gal galėtumėte atsiųsti elektroniniu paštu (jurgita.bieliuniene@gmail.com), būčiau dėkinga 4u.gif 4u.gif

Galėčiau pagelbėt su tradiciniais scenarijais smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitel @ 2008 04 28, 13:51)
Mes su vyrų rugpjūtį piršliausime smile.gif Šiaip tai jau bus 4 kartas, patirties turim, bet vat dėl scenarijų...visus kartus buvo tradicinės vestuvės, su visais palinkėjimais, palaiminimais ir t.t. bet šį kartą vestuvės netradicinės, gal kas nors turi scenarijų ne visai tradicinėms vestuvėms?

Ką reiškia netradicinės? Tiesiog imi tradicinių vestuvių "karkasą" ir atmeti tai ko nenori jaunieji: (soriukas) kvailus graudenimus, saldžias eiles (kurių vis tiek niekas neklauso) pasilieki tik esminius priimtinus įdomius dalykus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Apie kaspinus tai taip buvo: Piršlienė padalino sau ir pamergėm atvirutes, kurios buvo prisegtos prie ilgu kaspinų spalvotų. Kaip parašysiu žodžius suprasit kokios kaspinai spalvos buvo. Mes kaip šokti pradėjom muzikantai pritildino muzika tada pradejo skaityti. Pirma piršlienė ir ji pabaigė,kitas skaitė pamergės . Perskaitytas atvirutes su kaspinais prieidavo ir užrišdavo mums ant rankų,kur buvom suikabine.

Pirmi žodžiai buvo be atvirutės.
1. SKAMBĖKIT VESTUVINĖS TAUTĖS
SKAMBĖKIT STIKLAI KELIAMI
Į KELIĄ, Į TOLIMĄ , NAUJĄ
IŠEINATE GRAŽŪS, JAUNI.

ŽĖRĖKI VESTUVIS ŽIEDE
IR DIDELĮ DŽIAUGSMĄ ATNEŠK
VAIVORYKŠTĖS TVISKANČIOM JUOSTOM
Į LIAMĘ JAUNUOSIUS ĮVESK.

2. (raudonas kaspinas)
RAUDONĄŽIEDĄ ROŽĖ KELIĄ
RAUDONA SAULĖ VAKARAIS
PRAMINKIT MEILEI TIESŲ KELIĄ
DVIEJŲ ŠIRDŽIŲ KARŠTAIS JAUSMAIS.

3.(geltonas kaspinas)
PURIENOM PASIPUOŠ UPELIAI
ŽYDĖS KRANTAI GELSVAI GELSVAI
TAD SAUGOKIT GELSVI ŽIEDELIAI
JAUNUJŲ MEILĘ AMŽINAI.
VESTUVINIŲ ŽIEDŲ SPALVOS
NEIŠMAINYKIT NIEKADOS.

4. (melynas kaspinas)
O TEN PRIE MAŽO ŠALTINĖLIO
IŠTIKIMYBĘ SKLEBDAMA
Į SAULĘ KELIĄ ŽIEDĄ GRAŽŲ
NEUŽMIRŠTUOLĖ MELYNA.

5. (žalias kaspinas)

KALNAIS,LAUKAIS ŽALIAIS TAKELIAIS
PAS JUS ATEINA ATETIS
PAMOKITE ŽALI BERŽELIAI
LAI BŪNA JI ŠVIESI VILTIS.

TEBŪNA JI ŠVIESI KAIP LAUKAS
KAI ŽYDI ŽYDINTYS RUGIAI
TEGUL KASMET JI JŪSŲ LAUKIA
BIRŽELIO VAKARAIS ŽALIAIS


6. (baltas kaspinas)
PRO BALTĄ SNIEGĄ Į SAULELĘ
SNEGUOLĖ IŠKELIA GALVELĘ
IR Į ŠVELNUTĮ BALTĄ ŽIEDĄ
SAULUTĖS SPINUDYS ĮRIEDA

O BŪKIT SKAISTŪS KAIP ŽIEDAI
PRAŽYDĘ NUOSTABIAI BALTAI
IR KELKITE AUKŠTYN Į ŠVIESĄ
SAVOSIOS MEILĖS BALTĄ ŽIEDĄ.

7.(juodas kaspinas)
IR TIK JUODA SUNKI SPALVA
NELAIMĘ SUNKIA NEŠDAMA
TEAPLENKA NAMUS JAUNŲJŲ.

8. taip pat buvo be atvirutes, jie buvo ant vienos atvirutes kartu surasyti su pirmais.
BĖGA METAI, VASAROS PRAEINA
IR PRAŽYLA MOTINŲ PLAUKAI
METŲ METAIS SAUGOKITE MEILĘ
ŠIOS DIENOS JAUNAVEDŽIAI.


KAS NEAŠKU, KLAUSKIT.

Atsakyti
O tai kokia tvarka jum riso tuos kaspinus ant ranku g.gif Jus tuo metu sokot ar tik stovejot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurita_22: 28 balandžio 2008 - 19:49
Sveikos svočiūtės esamos ir būsimos. Papildau ir aš jūsų gretas. Vis paskaitau ką čia rašote, kai spėju persirašau, nes lelius nelabai leidžia. noriu paprašyti: gal galite atsiųsti man vestuvių scenarijus į ksiusat@yahoo.com. Gal taip aš greičiau galėsiu surūšiuoti savo mintis pagal jūsų pateiktas idėjas. nes laiko liko visai nedaug. tik mėnuo unsure.gif iš anksto šrdingai dėkoju. 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Sakykit gal kas turi kokius žodžius kai įnešamas svočios korvojus g.gif
buvau kažkur radus eilėraštuką, bes man jis nelabai ax.gif
Pasidalinkit idėjom bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas visoms svociutems,
As jau beveik pasiruosusi liepos menesi pirsliauti bet iskilo toks klausimas, visa islydejima is namu tiek jaunojo, tiek jaunosios jau esu suplanavusi ir ka tik suzinojau kad jaunikis jaunosios lauks baznycioje o jaunoji atvaiuos i baznycia. tai gal kas esate susidure su tokiu variantu, kaip tada vyksta jaunosios islydejimas is namu, ka pirsliai turi daryti tokiu atveju?
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2008 04 28, 19:44)
O tai kokia tvarka jum riso tuos kaspinus ant ranku g.gif Jus tuo metu sokot ar tik stovejot?


Juk parasiau kas kokia ntvarka eina (numeriukais suzimejau). O mes sokom,kaip perskaitydavo priedavo ir ant ranku uzrisdavo, mes tuo metu sustodavome.
Atsakyti
Sveikos :-) Nepykit, kad įsibroviau į svočių teritoriją, nors esu jaunamartė ax.gif Tiesiog man labai labai nepasisekė ir mano piršliai atisakė ką nors ruoštis, tipo sutinkam bet nieko nedarysim... Aš aišku jų nenorėjau (nes žinau, kad labai jau kuklūs), bet mano tėvai labai norėjo, nes jie mano krikšto tėvai...Nusileidau bent šituo klausimu ir žiauriai žiauriai gailiuos unsure.gif ... Dabar toks vaizdas, kad ne tik veseliją savo ruošiu, bet ir piršliaut einu blush2.gif Regis parašiau scenarijų, nieko mandro nenoriu, labai daug papročių išėmiau... Duosiu piršliams visą "gatavą" ir tikėsiuos, kad bent tai sugebės padaryti, nes žmonių daug bus, o jei jie tikrai tylės visą vakarą, tai nusišausiu doh.gif

Gal galit kuri padėti ir trumpai parašyti, kas po ko turi eiti? ax.gif Ar aš teisingai surašiau?

I diena
Sėdimas prie stalo
Komendantų išrinkimas
Pirmo pabrolio, pamergės ir brolių tostai
Jaunųjų padėka tėvams
Židinio įnešimas
Tėvų kalba
Fejerrverkai ir šampanas (vidurnaktį)
Torto pjaustymas
Jaunųjų šokis
Tėvų šokis
Piršlių šokis

II diena

Piršlio korimas (nu muzikantai jį tikrai pakars lotuliukas.gif )
Puokštės metimas
Keliaraščio metimas

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2008 04 28, 21:44)
O tai kokia tvarka jum riso tuos kaspinus ant ranku g.gif Jus tuo metu sokot ar tik stovejot?

Kai mes buvom vestuvėse, tai svočia skaitė eiles ir poros, kurių buvo 10, rišo jauniesiems skirtingų spalvų kaspinus. Jaunieji tuo metu šoko valsą.

Papildyta:
QUOTE(Ramutuke @ 2008 04 30, 11:54)
Labukas visoms svociutems,
As jau beveik pasiruosusi liepos menesi pirsliauti bet iskilo toks klausimas, visa islydejima is namu tiek jaunojo, tiek jaunosios jau esu suplanavusi ir ka tik suzinojau kad jaunikis jaunosios lauks baznycioje  o jaunoji atvaiuos i baznycia. tai gal kas esate susidure su tokiu variantu, kaip tada vyksta jaunosios islydejimas is namu, ka pirsliai turi daryti tokiu atveju?

Tokiose vestuvėse buvau pirma pamerge. Pabroliai su liudininku rinkosi pas jaunikį, o jaunąją vieną iš namų lydėjo. Visa eiga buvo praktiškai tokia pati kaip, kad išleidžiant jaunuosius kartu. Vainikėlio segimas, tėvų palaiminimas ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikutė: 30 balandžio 2008 - 15:09
labutis visoms 4u.gif
mus irgi pakviete buti pirsliais doh.gif gal galit kas pasidalinti savo sukauptu turteliu wink.gif blush-anim-cl.gif
lilija@hypernet.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidilutė: 30 balandžio 2008 - 17:41
QUOTE(Monikutė @ 2008 04 30, 17:08)
Kai mes buvom vestuvėse, tai svočia skaitė eiles ir poros, kurių buvo 10, rišo jauniesiems skirtingų spalvų kaspinus. Jaunieji tuo metu šoko valsą.

Papildyta:

Tokiose vestuvėse buvau pirma pamerge. Pabroliai su liudininku rinkosi pas jaunikį, o jaunąją vieną iš namų lydėjo. Visa eiga buvo praktiškai tokia pati kaip, kad išleidžiant jaunuosius kartu. Vainikėlio segimas, tėvų palaiminimas ir t.t.



o kaip pamerges ar buvo kartu su pabroliais pas jauniki ar su jaunaja atvaziavo?
Atsakyti