Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

Sveikos merginos dar kartą. Noriu jums pasiūlyti vieną labai gražią ovaną jauniesiems, kurią mes gavome per savo vestuves. Berods per antą užsėdimą, mūsų piršliai perskaitė žodžius apie tai, jog mes jau turim plakti kaip viena širdis ir t.t. Mums įteikė dvi dideles stiklines taures pripildytas šampano. Ant mano taurės buvo išgraviruoti tokie žodžiai:
"Kai dvi širdys
Tai tyliai tyliai

Ant mano vyro taurės buvo išgraviruoti tokie žodžiai:
"plaka vienu ritmu,
didelė meilė ateina."

Iš pradžių liepė perskaityti man kas parašyta, po to vyrui. Deje, perskaite žodžius neradome jokios logikos, net keista pasidarė ax.gif Pagalvojau, kad skaityti nebemoku blush2.gif Tada piršliai pasakė, kad nuo šiandien esame kaip vienas ir viskuo turime dalinti, net ir eilėmis. Paprašė jog aš perskaitytčiau pirmą eilutę, tada vyras pirmą eilutę. Po to aš antrą ir vyras antrą eilutę. Taigi finalas gavosi labai gražus thumbup.gif :
"Kai dvi širdys plaka vienu ritmu,
Tai tyliai tyliai didelė meilė ateina."

Beje, aš vis dar dėl žodžių tėvams sutinkant jaunuosius su duona ir druska.... Gal kas ką nors gražaus turit?

Atsakyti
QUOTE("Saulytė" @ 2008 04 25, 12:22)
Sveikos merginos dar kartą. Noriu jums pasiūlyti vieną labai gražią ovaną jauniesiems, kurią mes gavome per savo vestuves. Berods per antą užsėdimą, mūsų piršliai perskaitė žodžius apie tai, jog mes jau turim plakti kaip viena širdis ir t.t. Mums įteikė dvi dideles stiklines taures pripildytas šampano. Ant mano taurės buvo išgraviruoti tokie žodžiai:
"Kai dvi širdys
Tai tyliai tyliai

Ant mano vyro taurės buvo išgraviruoti tokie žodžiai:
"plaka vienu ritmu,
didelė meilė ateina."

Iš pradžių liepė perskaityti man kas parašyta, po to vyrui. Deje, perskaite žodžius neradome jokios logikos, net keista pasidarė  ax.gif  Pagalvojau, kad skaityti nebemoku  blush2.gif  Tada piršliai pasakė, kad nuo šiandien esame kaip vienas ir viskuo turime dalinti, net ir eilėmis. Paprašė jog aš perskaitytčiau pirmą eilutę, tada vyras pirmą eilutę. Po to aš antrą ir vyras antrą eilutę. Taigi finalas gavosi labai gražus  thumbup.gif  :
"Kai dvi širdys plaka vienu ritmu,
Tai tyliai tyliai didelė meilė ateina."

Beje, aš vis dar dėl žodžių tėvams sutinkant jaunuosius su duona ir druska.... Gal kas ką nors gražaus turit?


Tikrai labai faina dovana thumbup.gif
o zodzius turiu tokius, gal tiks g.gif
Priimkite iš savo tėvų rankų tris gyvenimo simbolius, kad būtumėte turtingi, sveiki ir laimingi, kad gyventumėte santarvėje, laužkite riekelę duonos, nes duona tai turtas, padažykite ją į druską, nes druska tai Jūsų bendro gyvenimo skonis, užgerkite vandeniu, nes vanduo – tai gyvybė.
Atsakyti
vaidoska, Ačiū biggrin.gif Labai paprasti žodžiai, bet labai gražūs.
Atsakyti
QUOTE("Saulytė" @ 2008 04 25, 12:56)
vaidoska, Ačiū  biggrin.gif  Labai paprasti žodžiai, bet labai gražūs.



ner uz ka mirksiukas.gif dziaugiuosi, kad patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2008 04 25, 06:00)
Tai tuomet gal nereikia išlydėjimo. Gal tegu viskas prasidead prie CMB ar bažnyčios, kur jaunieji susitiks. O jaunoji gali pasipuošti pas pamergę ar svočią ar draugę. Arba išlydėti iš kitų namų (giminės, draugų ar kt.).

Arba dar variantas: jeigu išeina abu iš jaunojo namų, tai padėkos žodžius tėvams tarti bendrai. Dėkoti bendrai ir nekonkrečiai ten už sūnų ar dar kaip. Arba tiesiog paprašyti, kad jo tėvai palaimintų prieš išeinant ir viskas. Tada aišku išpirkų visokių ir nuotakos slėpimo daryti neverta.

tai va kad jaunoji visiskai viena,visai is kito miesto, ir ji labai rami neturinti savo nuomones. nes visas vestuves kelia jaunikio tevai,nes ji is vargingos seimos,o tevai sake nedalyvaus vestuvej,nenori. pamerges ir bus is jaunikio puses,o svocia ir is jaunikio,su ja mazai esu bendravus tai ji tikrai nesutiks pas mane rengtis,baiksti panele.
bet norisi kazkaip isvykti is ju namu linksmai,sakiau jaunikiui bus leista vestis nuotaka tik su salyga kad jis ja atpazins is kojos,aisku i ta tarpa bus ikista ir vyro koja biggrin.gif .na kazka reik padaryt pas juos nes filmuotoj medziagoj nebus pradzios,atvaziuosim laba diena imam jaunuosius ir viso gero?! g.gif
Atsakyti

Ačiū visoms, atsiuntusioms scenarijus.

kai sutikau eiti į svočias, nemaniau kad toks košmariškas tai darbas doh.gif
Pradedu po truputį nervintis ir blaškytis, bet reikia visas mintis delioti į lentyneles, susirašyti klausimus ir ieškoti pas Jus, mielosios, pagalbos, nes kas kitas padės mirksiukas.gif

Labiausiai rūpi: ar būtinai piršlys turi būti su juosta? manasis nenori baisiai schmoll.gif o ir man kažkaip nea schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivai @ 2008 04 25, 13:24)
Ačiū visoms, atsiuntusioms scenarijus.

kai sutikau eiti į svočias, nemaniau kad toks košmariškas tai darbas  doh.gif
Pradedu po truputį nervintis ir blaškytis, bet reikia visas mintis delioti į lentyneles, susirašyti klausimus ir ieškoti pas Jus, mielosios, pagalbos, nes kas kitas padės mirksiukas.gif

Labiausiai rūpi: ar būtinai piršlys turi būti su juosta? manasis nenori baisiai schmoll.gif o ir man kažkaip nea schmoll.gif



Tikrai nebutinai, cia jau kaip patys norite 4u.gif as tkejau pries tris metusir jau jokiu juostu nesidejo, sesuo pries metus taip pat pirsliavom be jokiu juostu. Taip, kad kaip Jums geriau taip ir darykite. mirksiukas.gif tik be panikos, viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivai @ 2008 04 25, 11:24)
Ačiū visoms, atsiuntusioms scenarijus.

kai sutikau eiti į svočias, nemaniau kad toks košmariškas tai darbas  doh.gif
Pradedu po truputį nervintis ir blaškytis, bet reikia visas mintis delioti į lentyneles, susirašyti klausimus ir ieškoti pas Jus, mielosios, pagalbos, nes kas kitas padės mirksiukas.gif

Labiausiai rūpi: ar būtinai piršlys turi būti su juosta? manasis nenori baisiai schmoll.gif o ir man kažkaip nea schmoll.gif

svociute busiu birzelio menesi,bet visiskai nesijaudinu,svarbu nuotaika gera as taip manau. ruosiuosi skaitineju renkuosi zodzius tik reikia sudelioti i vietas. reikia galvoti kad viskas bus gerai ir bus gerai! juk jei bus muzikantas geras tai ir jis pades vesti vakara,musu vestuveje pirsliai nespejo puses dalyku padaryti,to ka buvo pasiruose. nes dar linksmino svecius muzikantas.
o del juostos tai nebutina nors pas mus buvo ir mano vyras bus su juosta,nes kaip kitaip atpazinti pirsli!? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes jau irgi daug vestuvių atšoke, bet nė vienose vestuvėse piršlys nebuvo su juosta. Net kažkaip ir nepasigedome. Tiesa, vienose vestuvėse muzikantai bandė traukti per dantį, kad piršlys be juostos - nepiršlys ir jo klausyti nebūtina. Bet mes apsigynem "lidininkų" vardu ir viskas buvo ok ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivai @ 2008 04 25, 13:24)
Ačiū visoms, atsiuntusioms scenarijus.

kai sutikau eiti į svočias, nemaniau kad toks košmariškas tai darbas  doh.gif
Pradedu po truputį nervintis ir blaškytis, bet reikia visas mintis delioti į lentyneles, susirašyti klausimus ir ieškoti pas Jus, mielosios, pagalbos, nes kas kitas padės mirksiukas.gif

Labiausiai rūpi: ar būtinai piršlys turi būti su juosta? manasis nenori baisiai schmoll.gif o ir man kažkaip nea schmoll.gif



O aš čia pasiskaitinėjau savo piršlienei medžiagos beieškodama, tai man taip patiko. thumbup.gif Labai norėčiau svočia būti, nes toks vaidmuo labai mano charakterį atitinka. Juokauju MB, kad kai susituoksime, į kitas vestuves prašysimės patys piršliais. Gal bizniuką kokį pradėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bezdzionele @ 2008 04 25, 03:32)
palaiminima tada tevai tures suteikti abiems. nu kazkaip man nesueina galai  doh.gif  gal turit kokiu ideju? o gal pas juos nuvykus nieko nesakyt,tik imt jaunuosius,pulka ir i zaksa? ne nezinau,ka cia padarius. nes viskas suksis tik aplink jo tevus,tai kaip jai jaustis... g.gif

Manau, kad tėvų palaiminimas tuokiantis labai svarbu. Gal pabandyk paieškoti žodžių maždaug: turėjote sūnų, o dabar gavote ir dukrą, tai palaiminkite abu savo vaikus padėkite žengti pirmuosius žingsnius bendru gyvenimo keliu.
O nuotaka kieno namuose puošis? Jaunikio? tai gal tada jai rasti kokį atskirą kambarį, kad nesusitiktų iki vestuvių pradžios, sugalvoti jaunikiui kokias nors užduotis, kliūtis iki to kambario.

QUOTE(vaivai @ 2008 04 25, 13:24)
Labiausiai rūpi: ar būtinai piršlys turi būti su juosta? manasis nenori baisiai schmoll.gif o ir man kažkaip nea schmoll.gif

mes būsim be juostos
Atsakyti
Musu jaunieji isvyks is namu kartu,gal kas turit kokius grazius zodzius Jiems ir Ju teveliams?
Atsakyti