Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

QUOTE(mmelyne @ 2008 04 17, 14:14)
Na Jus ir saunuoles,man net geda pasidare. PAkviete mus pirsliauti,nors vesele dar uz kalnu,bet jau dairausi ka cia surezgus,nors niekas nesauna i galva  doh.gif  doh.gif  Gal pasidalinsit savo scenarijais ir su manimi,buciau labai dekinga mmelyne@one.lt

Siunčiau, tau scenarijus, bet laiškas grįžo atgal, gal turi kitą el. paštą smile.gif
Atsakyti
su one.lt visada problemos buna, nes ir as siunciau ir gryzo sad.gif
Atsakyti
Sveikutes mamos.
As irgi is tu "laiminguju", kuriai teks buti svocia. Gal galetumet atsiusti vestuviu scenariju jei kas turit ir nesunku. ACIU.
milkute200@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(rosvile @ 2008 04 18, 10:29)
su one.lt visada problemos buna, nes ir as siunciau ir gryzo sad.gif

smile.gif As vakar issiunciau, laiskai nesugrizo. vadinasi uzpildziau visa one.lt pasto dezute ax.gif
Atsakyti
gal ir man galit permesti kas susiję su vestuvėm nes rupkjūtį einam su vyrų į piršlius 4u.gif Jukciaastapati@gmail.com ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jukciaastapati @ 2008 04 19, 20:31)
gal ir man galit permesti kas susiję su vestuvėm nes rupkjūtį einam su vyrų į piršlius 4u.gif Jukciaastapati@gmail.com  ačiū smile.gif



thumbup.gif ačiū
Atsakyti
buciau labai dekinga, jei ir man permestumet scenariju i giedriulez@hotmail.com smile.gif
Atsakyti

Ačiū visoms pagelbėjusioms, tikrai kokios kūrybiškos, draugiškos, geranoriškos mamos (atsiprašau, gal dar ne visos mamos) čia bendrauja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Geros, gražios, darbingos savaitės!
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

nezinau ar cia dziaugtis, kad kazkas tavim pasitiki, ar liudeti, kad nesijauti verta, jog kazkas nori tave matyti savo svocia g.gif Vestuves jau po 1.5 men, o pakvietima isgirdau tik siandien, todel esu dideliam soke blink.gif Cia atskubejau jusu paprasyti, jei nesunku ir jei surastumet laisvo laiko, atsiusti email, labai laukciau jusu laiskuciu su scenarijais l.simkuviene@gmail.com
Labai lauksiu jusu laisku ir aisku jau dabar esu dekinga jei kas si mano prasyma isgirs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2008 04 21, 22:02)
l.simkuviene@gmail.com

mirksiukas.gif issiunciau ka turejau, dideliausios sekmes 1.5menesio pasiruosime 4u.gif
Atsakyti
issiunciau jums savo lobyna mirksiukas.gif
Atsakyti
labas. Ir aš norėčiau scenarijaus, esu buvusi tik vienose vestuvėse, būtų įdomu paskaityti. Gal galėčiau ir sau ką nors pritaikyti. Būčiau labai dėkinga. egandja@gmail.com
Atsakyti