Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

QUOTE(stsandra @ 2008 04 11, 13:34)
labutis visoms mirksiukas.gif !perskaiciau jusu visa sia temele,bet taip ir neradau atsakymo kur nusipirkti gausybes raga.pradzioje buvo pasiulytas internetinis psl,bet ten nera!gal galetumet parasyti kur galeciau ji nusipirkt? g.gif


Aš esu pirkus indų parduotuvėj, tik kitai progai, reiktų ieškot prie suvenyrinių indų.
Atsakyti
nu Jus man dar zioplai paaiskinkite kurioje vietoje tas gausybes ragas per vestuves naudojamas?
tipo kaip stalo dekoras? as toki krikstolini turiu, ale is jo tik gerti iseitu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2008 04 11, 20:40)
nu Jus man dar zioplai paaiskinkite kurioje vietoje tas gausybes ragas per vestuves naudojamas?
tipo kaip stalo dekoras? as toki krikstolini turiu, ale is jo tik gerti iseitu  ax.gif

PVZ:
GAUSYBĖS RAGAS(turėti butelį vyno)

• Piršlys: Noriu paprašyti, kad prisipildytumėt taures.
• Svočia: Aš ir visi čia susirinkusieji iš visos širdies sveikina Jus Su Jūsų švente, linkime jūrą laimės, kalnus sveikatos, daug vaikučių, ir kad jūsų bendri namai būtų pilni laimės kaip pripildyta taurė.
O tam, kad visi linkėjimai išsipildytų su kaupu, norim padovanoti štai tokį simbolinį „Gausybės ragą“.

(Piršlys rodo „Gausybės ragą“)

Tačiau neužtenka juo vien tik grožėtis, norint, kad viskas Jums sektųsi, Jūs turite jį išgerti iki dugno.

(PIRŠLYS PILDO(„GAUSYBĖS RAGĄ“)

Svečiai, palaikome jaunuosius ir visi pakeliame taures už gausybės ragą ‼

Dovanojam pilvotą butelį kurį liepti atidaryti tik per krikštynas ir ant kurio pririštos 2 atvirutės, siunčiam per svečius kad parašytų bern. Ir merg. Vardus.

Galima ir koki krikštolinį ragą įteikti ir įpilti jauniesiems gerimo.
Atsakyti

Labas vakaras,

kaip gera rasti bendraminčių. Ir mes su vyru einam piršliauti, o esam nepatyrę, nelabai norim. Bet savi prašo, pasitiki, kaip atsakysi, juolab, kad patys dukras turėsim tekint, irgi reikės piršlių ax.gif Apvilti nesinori, tai aš irgi LABAI prašau patyrusių pasidalinti tuo, ką turit, kuo galit... Būsim labai dėkingi, jei atsiųsit scenarijų, žaidimų, šiaip gražių patarimų į el. paštą, AČIŪ! Gal aš kuo galėsiu pagelbėti.

dalia.logopede@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Jei @ 2008 04 12, 00:44)
Labas vakaras,

kaip gera rasti bendraminčių. Ir mes su vyru einam piršliauti, o esam nepatyrę, nelabai norim. Bet savi prašo, pasitiki, kaip atsakysi, juolab, kad patys dukras turėsim tekint, irgi reikės piršlių  ax.gif Apvilti nesinori, tai aš irgi LABAI prašau patyrusių pasidalinti tuo, ką turit, kuo galit... Būsim labai dėkingi, jei atsiųsit scenarijų, žaidimų, šiaip gražių patarimų į el. paštą, AČIŪ! Gal aš kuo galėsiu pagelbėti.

  dalia.logopede@gmail.com



Turetumet gaut,issiunciau viska,ka turejau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 04 11, 22:19)
PVZ:
GAUSYBĖS RAGAS(turėti butelį vyno)

• Piršlys: Noriu paprašyti, kad prisipildytumėt taures.
• Svočia: Aš ir visi čia susirinkusieji iš visos širdies sveikina Jus Su Jūsų švente, linkime jūrą laimės, kalnus sveikatos, daug vaikučių, ir kad jūsų bendri namai būtų pilni laimės kaip pripildyta taurė.
O tam, kad visi linkėjimai išsipildytų su kaupu, norim padovanoti štai tokį simbolinį „Gausybės ragą“.

(Piršlys rodo „Gausybės ragą“)

Tačiau neužtenka juo vien tik grožėtis, norint, kad viskas Jums sektųsi, Jūs turite jį išgerti iki dugno.

(PIRŠLYS PILDO(„GAUSYBĖS RAGĄ“)

Svečiai, palaikome jaunuosius ir visi pakeliame taures už gausybės ragą ‼

Dovanojam pilvotą butelį kurį liepti atidaryti tik per krikštynas ir ant kurio pririštos 2 atvirutės, siunčiam per svečius kad parašytų bern. Ir merg. Vardus.

Galima ir koki krikštolinį ragą įteikti ir įpilti jauniesiems gerimo.

hi.gif dekojame kad paaiskinai... as net nepagalvojau apie toki dalyka, reiks pirsliuku apklasuti ar ketina tai daryti, tai nereikes pirkti... nes namie toki turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cc-mark @ 2008 04 12, 18:09)
Turetumet gaut,issiunciau viska,ka turejau mirksiukas.gif




Labai ačiū, gavau clap.gif clap.gif
Atsakyti
sveikutes visos, nu kas parase atrodo issiunciau visoms scenariju, bet dabar noriu jusu paprasyti pagalbos. birzelio menesi pakviete i liudininkus tai manau pirsliavimo scenarijus vistiek nelabai tiks, gal kas ideju kokiu turit ar jau atidirbe ta darba pagelbekit smile.gif rasidaziukiene@gmail.com
Atsakyti
Sveikos, ši temelė tikras lobis, o dalyvės tikros šaunuolės. Tiek daug idėjų pasisemti galima.

Turiu klausimuką, o gal kuri kartais turi scenarijų rusų kalba?
Atsakyti
aciu welkom1,laurada,vaatra!labai man pagelbejot! thumbup.gif nors pirsliausim su vyru tik liepos 26d,bet jau ruosiuosi.todel bet kokia informacija labai jau naudinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stsandra: 15 balandžio 2008 - 11:49
QUOTE(stsandra @ 2008 04 15, 11:45)
aciu welkom1,laurada,vaatra!labai man pagelbejot! thumbup.gif nors pirsliausim su vyru tik liepos 26d,bet jau ruosiuosi.todel bet kokia informacija labai jau naudinga mirksiukas.gif

Ir as, ir as labai noriu medziagos! Prasau, pagelbekit ax.gif
mano meilas kriki@one.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justassr: 16 balandžio 2008 - 19:15
Na Jus ir saunuoles,man net geda pasidare. PAkviete mus pirsliauti,nors vesele dar uz kalnu,bet jau dairausi ka cia surezgus,nors niekas nesauna i galva doh.gif doh.gif Gal pasidalinsit savo scenarijais ir su manimi,buciau labai dekinga mmelyne@one.lt
Atsakyti