Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

Nežinau ar vietoj klausimas, bet vis tiek apie vestuves. Kažin ką dabar reikėtų jauniesiems prisiminimui įteikt. Nu, su kokiais žodžiais gražiais g.gif Kažkaip atvirukas jau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2008 03 30, 22:18)
Nežinau ar vietoj klausimas, bet vis tiek apie vestuves. Kažin ką dabar reikėtų jauniesiems prisiminimui įteikt. Nu, su kokiais žodžiais gražiais  g.gif Kažkaip atvirukas jau  schmoll.gif


Tai gražius žodžius galima rašyti ir ne atvirutėje juk yra visokių variantų, graži rankų darbo papkė, atviručių juk irgi būna labai gražių, tapytų ant šilko, rankų darbo karpiniai ir panašiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaGita: 31 kovo 2008 - 23:08
QUOTE(MamaGita @ 2008 03 30, 21:22)
Sveikos būsimos ir jau buvusios svočiutės, teks man jau 4 kartą piršliauti per savo gyvenimėlį, jaudulio jokio, su scenarijais irgi jokių problemų, tik turiu vieną problemėlę turėjau sertifikatų pavyzdžius, bet kažkaip netyčia juos praganiau, gal kuri nors kartais turite ir galėtumėt man atsiųsti į pašto dėžutę mamagita@gmail.com. Iš anksto labai dėkoju  aciuks.gif


Niekas neturite sertifikatų pavyzdžių? verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, o mano klausimelis apiel seimos zidini, situacija neeiline: jaunosios tetis nedalyvaus nes jau garbaus amziaus ir labai toli gyvena, o jaunikio tevai bus, bet jie issiskyre. Jaunieji nori labai tradiciniu vestuviu su visais paprociai, na ir kaip be seimos zidinio... Na ismintingosios siulykit variantus.
Atsakyti
QUOTE(djoka @ 2008 04 01, 09:31)
Sveikos, o mano klausimelis apiel seimos zidini, situacija neeiline: jaunosios tetis nedalyvaus nes jau garbaus amziaus ir labai toli gyvena, o jaunikio tevai bus, bet jie issiskyre. Jaunieji nori labai tradiciniu vestuviu su visais paprociai, na ir kaip be seimos zidinio... Na ismintingosios siulykit variantus.


Įdomi situacija, bet jei jaunieji nori tradicinių vestuvių aš degčiau židinį. Išsitraukiau savo visus scenarijus, tai viename iš parašyta, kad židinį įneša tik mamos (net žodžiai yra pritaikyti, jei norėsi galėsiu atsiųsti), o kitame siūlo židinį pastatyti ant atskiro staliuko, prie židinio stovi abiejų jaunavedžių tėvai ( jūsų atveju galėtų būti tik mamos), svočia su piršliu įveda jaunuosius, o tėvai paduoda jiems ugneles, kad jaunieji galėtų uždegti savo šeimos židinį.
Atsakyti
QUOTE(MamaGita @ 2008 04 01, 02:05)
Niekas neturite sertifikatų pavyzdžių?  verysad.gif


Sveika 4u.gif

Man atrodo šioj temoj aš mačiau jaunojo ir jaunosios kokybės sertifikatus:hm Galima buvo parsisiųst,aišku jei ne tingi skaityt smile.gif ,man atrodo tikrai turėtum rast ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manilla: 01 balandžio 2008 - 11:31
QUOTE(manilla @ 2008 04 01, 12:27)
Sveika  4u.gif

Man atrodo šioj temoj aš mačiau jaunojo ir jaunosios kokybės  sertifikatus:hm Galima buvo parsisiųst,aišku jei ne tingi skaityt smile.gif ,man atrodo tikrai turėtum rast ax.gif


Gal aš ne taip parašiau blush2.gif aš turėjau sertifikatus, kurie buvo skirti svečiams (tarkim linksmiausio svečio, šauniausios poros ir pan.). Jauniesiems aš turiu. Jeigu pavyks paparšyti, kad man juos pagamintų pasidalinsiu ir su jumis, labai fainas dalykėlis, bent jau svečiams labai patinka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaGita: 01 balandžio 2008 - 15:16
QUOTE(MamaGita @ 2008 04 01, 15:15)
Gal aš ne taip parašiau  blush2.gif  aš turėjau sertifikatus, kurie buvo skirti svečiams (tarkim linksmiausio svečio, šauniausios poros ir pan.). Jauniesiems aš turiu. Jeigu pavyks paparšyti, kad man juos pagamintų pasidalinsiu ir su jumis, labai fainas dalykėlis, bent jau svečiams labai patinka  4u.gif

aš žadėjau rašyt, kad jaunųjų esu SM įkėlus, o svečių tai neturėjau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(djoka @ 2008 04 01, 08:31)
Sveikos, o mano klausimelis apiel seimos zidini, situacija neeiline: jaunosios tetis nedalyvaus nes jau garbaus amziaus ir labai toli gyvena, o jaunikio tevai bus, bet jie issiskyre. Jaunieji nori labai tradiciniu vestuviu su visais paprociai, na ir kaip be seimos zidinio... Na ismintingosios siulykit variantus.


Pabandyk su pačiais jaunaisiais pašnekėt - kaip jie įsivaizduoja šitą ceremoniją, o beto teisingai kažkuri sakė - patį židinį kuria mamos.
Beje, labai ačiū welkom1 wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Notė: 01 balandžio 2008 - 20:15
QUOTE(MamaGita @ 2008 04 01, 16:15)
Gal aš ne taip parašiau  blush2.gif  aš turėjau sertifikatus, kurie buvo skirti svečiams (tarkim linksmiausio svečio, šauniausios poros ir pan.). Jauniesiems aš turiu. Jeigu pavyks paparšyti, kad man juos pagamintų pasidalinsiu ir su jumis, labai fainas dalykėlis, bent jau svečiams labai patinka  4u.gif



Jei atvirai tai pirmą kartą girdžiu apie sertifikatus svečiams g.gif Kiek pačiai teko matyt ir girdėt,tai svečiams dalindavo medalius 4u.gif Labai įdomi idėja thumbup.gif Ar galėsi įkelt parodyt,labai idomu būtų pažiurėt ax.gif



user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manilla: 02 balandžio 2008 - 14:01
QUOTE(manilla @ 2008 04 02, 14:40)
Jei atvirai tai pirmą kartą girdžiu apie sertifikatus svečiams g.gif Kiek pačiai teko matyt ir girdėt,tai svečiams dalindavo medalius 4u.gif Labai įdomi idėja thumbup.gif Ar galėsi įkelt  parodyt,labai idomu būtų pažiurėt ax.gif




Tikrai įkelsiu, jei tik man juos padarys mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaGita: 02 balandžio 2008 - 16:37
QUOTE(MamaGita @ 2008 04 02, 17:33)
Tikrai įkelsiu, jei tik man juos padarys  mirksiukas.gif




Labai lauksim 4u.gif Tikiuosi,kad padarys kokius nori thumbup.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti