Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

QUOTE(manilla @ 2008 03 14, 21:15)
Sveikos 4u.gif aš norėjau paklaust,jaunojo mirus mama,o jaunosios tėtis ir jie per vestuves vaziuos aplankyt jų kapelių.Kaip manot ar turi piršliai pasakyt kokius zodzius ant kapų g.gif  Gal turit kokių grazių zodzių? Gal kas buvot su tuo susidurę?Labai prašau patarkit thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

g.gif kaži a reikia dar kartą jaunuosius virkdyt??? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes ir ne tik!
(pirma mano zinute, todel nepykite kas ne taip)

Jei reikia scenariju, zodziu, tostu - rasykite i az. Beveik viskas yra surinkta is Supermamos, bet atrinkta "pagal mane", galbut pritaikysite ka nors ir sau. Beje, buvau tik liudininke, o ne "tikra" svocia, pirma karta, todel ir visa medziaga - tik vestuviu "remai", t.y. pagrindiniai dalykai. Gal bus siokia tokia naudo is to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Linushka~ @ 2008 03 15, 19:35)
Sveikos, mamytes ir ne tik!
(pirma mano zinute, todel nepykite kas ne taip)

Jei reikia scenariju, zodziu, tostu - rasykite i az. Beveik viskas yra surinkta is Supermamos, bet atrinkta "pagal mane", galbut pritaikysite ka nors ir sau. Beje, buvau tik liudininke, o ne "tikra" svocia, pirma karta, todel ir visa medziaga - tik vestuviu "remai", t.y. pagrindiniai dalykai. Gal bus siokia tokia naudo is to smile.gif

sveikute norejau paklausti kiek zmogeliuku buvo vestuvese kai buvai liudininke,nes as irgi busiu su vyru liudininkais bet vestuvese busim 4 mes ir jaunieji net nezinau kaip elgtis ir kas kur ir nuo ko pradeti as pasimetus o laikas spaudzia,gal gali papasakoti kaip tau sekesi ir kaip ten viskas vyko ACIU
Papildyta:
gal dar kas nors dalyvavo vestuvese kur tik 4 zmones gal galit pasidalinti ispudziais ir kas kaip vyko Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aausraa @ 2008 03 15, 21:32)
sveikute norejau paklausti kiek zmogeliuku buvo vestuvese kai buvai liudininke,nes as irgi busiu su vyru liudininkais bet vestuvese busim 4 mes ir jaunieji net nezinau kaip elgtis ir kas kur ir nuo ko pradeti as pasimetus o laikas spaudzia,gal gali papasakoti kaip tau sekesi ir kaip ten viskas vyko ACIU
Papildyta:
gal dar kas nors dalyvavo vestuvese kur tik 4 zmones gal galit pasidalinti ispudziais ir kas kaip vyko Aciu smile.gif


Nors is pradziu buvo sakyta, kad vestuves nedideles bus, su artimiausiais zmonemis, bet gavosi ohoho balius ir tikrai nesigailiu pasiruosus, nors galvojau, kad per daug isijauciau i svociutes vaidmeni, po vestuviu gavau daug pagyru ir padeku.... blush2.gif Jei vestuvese busite 4, mano nuomone, uzteks siltu zodziu, pasveikinimu, vakaro paivairinimui galbut linksmu zaidimu jauniesiems. Zinoma, viskas priklauso kur svesit, kokie zmones. Itariu, kad esate draugai arba artimi zmones, todel pati spresk pagal jaunuosius - kas jiems patiktu. Arba tiesiog ju paciu paklausk. Dar - jei teveliai islydes, tai manau irgi tiktu grazus zodis, padega jiems. Gerai issiaiskink dienos eiga - is kur, kur vaziuosit, kiek uztruksit, kur svesit, iki kelintos val. O tada susistatyk "dienotvarke" siokia tokia, kad uzimtum laisva laika, jei jo bus, ar siaip zodziais padarytum isimintinesne diena, jei filmuos - bus ka paziuret jauniesiems po kiek laiko. Ka tikrai zinai - staigmenos vestuviu diena labai gerai (aisku, jei jos pasvertos ir tinkamos, reik ziuret pagal jaunuosius, nes kam vieniem grazu ir faina, nebutinai tas pats patiks ir kitiems). Rasiau rasiau ir net nebezinau ar atsakiau i tavo klausima, gal kas aiskiau.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Linushka~ @ 2008 03 15, 22:09)
Nors is pradziu buvo sakyta, kad vestuves nedideles bus, su artimiausiais zmonemis, bet gavosi ohoho balius ir tikrai nesigailiu pasiruosus, nors galvojau, kad per daug isijauciau i svociutes vaidmeni, po vestuviu gavau daug pagyru ir padeku....  blush2.gif Jei vestuvese busite 4, mano nuomone, uzteks siltu zodziu, pasveikinimu, vakaro paivairinimui galbut linksmu zaidimu jauniesiems. Zinoma, viskas priklauso kur svesit, kokie zmones. Itariu, kad esate draugai arba artimi zmones, todel pati spresk pagal jaunuosius - kas jiems patiktu. Arba tiesiog ju paciu paklausk. Dar - jei teveliai islydes, tai manau irgi tiktu grazus zodis, padega jiems. Gerai issiaiskink dienos eiga - is kur, kur vaziuosit, kiek uztruksit, kur svesit, iki kelintos val. O tada susistatyk "dienotvarke" siokia tokia, kad uzimtum laisva laika, jei jo bus, ar siaip zodziais  padarytum isimintinesne diena, jei filmuos - bus ka paziuret jauniesiems po kiek laiko. Ka tikrai zinai - staigmenos vestuviu diena labai gerai (aisku, jei jos pasvertos ir tinkamos, reik ziuret pagal jaunuosius, nes kam vieniem grazu ir faina, nebutinai tas pats patiks ir kitiems). Rasiau rasiau ir net nebezinau ar atsakiau i tavo klausima, gal kas aiskiau..  ax.gif

dienotvarke mazdaug tokia i santuokos rumus paskui i foto alelje ir ta pacia diena isvaziuojam prie juros kaip i po vestuvine kelione savaitei (jau uzsakyti kambariai) o del grziu zodziu kai teveliai islydi tai vel dilema nes reikia tu siltu ir graziu zoziu rusu klb. o kolkas nieko nerandu
Atsakyti
QUOTE(aausraa @ 2008 03 16, 13:18)
dienotvarke mazdaug tokia i santuokos rumus paskui i foto alelje  ir ta pacia diena isvaziuojam prie juros kaip i po vestuvine kelione savaitei (jau uzsakyti kambariai) o del grziu zodziu kai teveliai islydi tai vel dilema nes reikia tu siltu ir graziu zoziu rusu klb. o kolkas nieko nerandu



tai gali pabandyt išsiverst iš lietuvių k. g.gif rusų kalba turėtųsi gautis daug graziau thumbup.gif bent jau man taip atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DaRiJuSa @ 2008 03 15, 15:58)
g.gif kaži a reikia dar kartą jaunuosius virkdyt??? 4u.gif



bet gal vistiek kazką reiktų pašnekėt ,ar tik taip pastovėsim g.gif net nezinau,kazkaip keista g.gif nebuvau atsidurus tokioj situacijoj,nezinau ka ir daryt doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(manilla @ 2008 03 17, 12:07)
bet gal vistiek kazką reiktų pašnekėt ,ar tik taip pastovėsim g.gif net nezinau,kazkaip keista g.gif  nebuvau atsidurus tokioj situacijoj,nezinau ka ir daryt doh.gif  doh.gif  doh.gif



man atrodo, kad is vis nebutina visiem eiti prie kapo...pirsliai ir jauniejinueina, gelyciu padeda, zvakute uzdega ir viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2008 03 17, 11:34)
man atrodo, kad is vis nebutina visiem eiti prie kapo...pirsliai ir jauniejinueina, gelyciu padeda, zvakute uzdega ir viskas  g.gif

drinks_cheers.gif , o jei tikintys jaunavedžiai dar kokią maldelę tinka sukalbėt ir viskas
Atsakyti
QUOTE(manilla @ 2008 03 17, 12:07)
bet gal vistiek kazką reiktų pašnekėt ,ar tik taip pastovėsim g.gif net nezinau,kazkaip keista g.gif  nebuvau atsidurus tokioj situacijoj,nezinau ka ir daryt doh.gif  doh.gif  doh.gif


Per musu vestuves ejom prie mano tevelio kapo, tai pirsliai nieko nesnekejo jokiu zodziu schmoll.gif mes nunesem puokste, uzdegm zvakeles ir viskas. O dabar brolio vestuves bus ir yra palaidoti musu evelis ir jaunosios tevelis, tai mes busim pirsliais ir jokios kalbos nesakysiu. Buvom ir drauges vestuvse, taip pat jaunojo tetis buvo mires, tai ir pirsliai jokiu kalbu nekalbejo, pagerbe atnese geliu, uzdege zvakutes ir sukalbeje malda. Tau spresti, bet as ir uz tai kam cia dar graudinti jaunuosius, jei permusu vestuves butu dar ka nors graudaus pirsliai pasnekej, turbut buciau uzsiverkus, o kam to reikia g.gif
Papildyta:
QUOTE(maidala @ 2008 03 05, 11:15)
drinks_cheers.gif
bet matau nelabai susipranta panelės doh.gif aš scenarijų prisirinkau iš SM puslapio, ir nereikėjo niekieno prašyt kad atsiųstų. Netingėkit panelės pavartyt puslapių ir pasiieškot reikiamos info sau, o tos kurios norit viską ant lėkštutės gaut tai yra mokamų puslapių kur galima nusipirkt scenarijų wink.gif


drinks_cheers.gif atsibosta skaityti ta pati per ta pati atsiuskit man ir man doh.gif ieskojau ir krikstyno laikrastuko, tai tas pats, o perverciau visus puslapius, tai net 7 pvz parsisiunciau thumbup.gif Kur mamytes pasisiule, kad gali atsiiusti tai is kart rasiau i AZ o ne temoje ax.gif nes labai pabosta tuos emailus skaityti aggressive.gif
Tai jei kas norit kad atsiusciau scenariju ar laikrastuka rasykit ne cia, o man i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurada: 17 kovo 2008 - 15:20
QUOTE(manilla @ 2008 03 17, 12:07)
bet gal vistiek kazką reiktų pašnekėt ,ar tik taip pastovėsim g.gif net nezinau,kazkaip keista g.gif  nebuvau atsidurus tokioj situacijoj,nezinau ka ir daryt doh.gif  doh.gif  doh.gif

Tokioj situacijoj prie kapo, daugumoj vestuvių, kuriose teko dalyvauti, eina tik jaunieji, paprašyti palaiminimo, todėl atkrenta visi žodžiai, tačiau tam laikiu reikia pagalvoti kaip užimti palydą, kol jaunieji vaikščios. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos būsimos ir jau buvusios svočiutės, teks man jau 4 kartą piršliauti per savo gyvenimėlį, jaudulio jokio, su scenarijais irgi jokių problemų, tik turiu vieną problemėlę turėjau sertifikatų pavyzdžius, bet kažkaip netyčia juos praganiau, gal kuri nors kartais turite ir galėtumėt man atsiųsti į pašto dėžutę mamagita@gmail.com. Iš anksto labai dėkoju aciuks.gif
Atsakyti