Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

QUOTE(joreta @ 2008 02 28, 17:51)
Esu giminė, bet dirbau sąžiningai tas dienas, neskaitant pasiruošimo laikotarpio  biggrin.gif
Kad viskas labai natūraliai vyko, atrodė, kad taip ir turi būt, o ir man patogiau buvo, nes galėjau laisvai judėt, o ne kiurksot prie stalo šalia jaunavedžių  4u.gif
Beje taip ir prisitačiau visiems svečiams, O piršliams kur reikėjo tai pasakiau ką daryt

Viskas aišku smile.gif Ačiū 4u.gif Aš irgi džiaugiuosi, kad turėsiu judėjimo laisvę mirksiukas.gif Na, tikiuosi, kad viskas bus gerai. Tikiuosi nesupyksi, jei pradėjusi ruoštis tavęs šio to paklausinėsiu blush2.gif Labai jau seniai esu vestuvėse buvusi.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2008 03 03, 13:49)
jau kiek kartų buvo prašyta scenarijų temose, nerašykite viešai tų prašymų atsiųsti scenarijų ir vis tiek, kiek tik atsiverti tiekmatai. Paprašykit gi merginų per asmenines žinutes? O tai ateini ieškot naudingos inof ir randi vien tik el.pašto adresus doh.gif Visai neįdomu sakyčiau.

drinks_cheers.gif
bet matau nelabai susipranta panelės doh.gif aš scenarijų prisirinkau iš SM puslapio, ir nereikėjo niekieno prašyt kad atsiųstų. Netingėkit panelės pavartyt puslapių ir pasiieškot reikiamos info sau, o tos kurios norit viską ant lėkštutės gaut tai yra mokamų puslapių kur galima nusipirkt scenarijų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2008 03 05, 11:15)
drinks_cheers.gif
bet matau nelabai susipranta panelės doh.gif aš scenarijų prisirinkau iš SM puslapio, ir nereikėjo niekieno prašyt kad atsiųstų. Netingėkit panelės pavartyt puslapių ir pasiieškot reikiamos info sau, o tos kurios norit viską ant lėkštutės gaut tai yra mokamų puslapių kur galima nusipirkt scenarijų wink.gif



paskaicius tema, tai toks jausmas, kad jos net nepaziuri kas joje yra, o tiesiog praso atsiusti.....juk kelios zinutes i virsu buvo perspejimas, kad nerasyti emeilu i tema, o kreiptis per az doh.gif bet jei neskaitai, tai is kur gali zinoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 03 04, 23:46)
Viskas aišku smile.gif Ačiū  4u.gif  Aš irgi džiaugiuosi, kad turėsiu judėjimo laisvę  mirksiukas.gif Na, tikiuosi, kad viskas bus gerai. Tikiuosi nesupyksi, jei pradėjusi ruoštis tavęs šio to paklausinėsiu  blush2.gif Labai jau seniai esu vestuvėse buvusi.

nėr už ką, jei tik kils kokių klausimų rašyk atsakysiu, galima ir asmeniškai. biggrin.gif
Atsakyti
Man ne scenarijaus konkreciai reikia, o zodziu, bet jei tai didele problema tai atsiprasau, kad paprasiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzute @ 2008 03 05, 17:51)
Man ne scenarijaus konkreciai reikia, o zodziu, bet jei tai didele problema tai atsiprasau, kad paprasiau  tongue.gif

kaip ir sakiau, reikia netingėti paieškoti. ne mažai žodžių buvo parašyta čia į bendrą forumą wink.gif
Atsakyti

sveikutes! scenariju as turiu daug tik va nezinau kaip cia dabar padaryti matot ir jaunoji ir jaunikis bus islydimi tuose paciuose namuose ir jaunosios tevu gali nebuti tai kaip cia tas eiles sakyt jau uz abudu kalbeti jo tevams? jai bus sunku kai laimins ne jos tevai. ne nezinau ka daryti.
Papildyta:
kaip atrodo tie jaunuju diplomai uz ka juos dovanoti?
ir galvoju daryti loterija kur oriflame pudra-tai miltai ir t.t.
bet SM radau tik apie 40 tokiu juokingu prizu,o zmoniu tai bus apie simta tai jau neidomu bus kartotis. o as neesu labai isradinga gal galit padeti...
pvz. ..........-stringai ka ten galima butu parasyti,nes per mano vestuves buvo tik taip loterija bet buvo labai juokinga kai mano mociute laimejo stringus! smile.gif ne nesuprato kas ten per daiktas! tai dar galima? kad butu juokinga,va sugalvojau bateliai o padovanoti vaikiskas mazylio kojinukes,kaip?
Atsakyti
QUOTE(bezdzionele @ 2008 03 11, 19:53)
sveikutes! scenariju as turiu daug tik va nezinau kaip cia dabar padaryti matot ir jaunoji ir jaunikis bus islydimi tuose paciuose namuose ir jaunosios tevu gali nebuti tai kaip cia tas eiles sakyt jau uz abudu kalbeti jo tevams? jai bus sunku kai laimins ne jos tevai. ne nezinau ka daryti.
Papildyta:
kaip atrodo tie jaunuju diplomai uz ka juos dovanoti?
ir galvoju daryti loterija kur oriflame pudra-tai miltai ir t.t.
bet SM radau tik apie 40 tokiu  juokingu prizu,o zmoniu tai bus apie simta tai jau neidomu bus kartotis. o as neesu labai isradinga gal galit padeti...
pvz. ..........-stringai ka ten galima butu parasyti,nes per mano vestuves buvo tik taip loterija bet buvo labai juokinga kai mano mociute laimejo stringus! smile.gif ne nesuprato kas ten per daiktas! tai dar galima? kad butu juokinga,va sugalvojau bateliai o padovanoti vaikiskas mazylio kojinukes,kaip?



man atrodo, akd visiem net negalvok...100 zmoniu ta labai daug...atsibos g.gif
Atsakyti
QUOTE(bezdzionele @ 2008 03 11, 18:53)
sveikutes! scenariju as turiu daug tik va nezinau kaip cia dabar padaryti matot ir jaunoji ir jaunikis bus islydimi tuose paciuose namuose ir jaunosios tevu gali nebuti tai kaip cia tas eiles sakyt jau uz abudu kalbeti jo tevams? jai bus sunku kai laimins ne jos tevai. ne nezinau ka daryti.
Papildyta:
kaip atrodo tie jaunuju diplomai uz ka juos dovanoti?
ir galvoju daryti loterija kur oriflame pudra-tai miltai ir t.t.
bet SM radau tik apie 40 tokiu  juokingu prizu,o zmoniu tai bus apie simta tai jau neidomu bus kartotis. o as neesu labai isradinga gal galit padeti...
pvz. ..........-stringai ka ten galima butu parasyti,nes per mano vestuves buvo tik taip loterija bet buvo labai juokinga kai mano mociute laimejo stringus! smile.gif ne nesuprato kas ten per daiktas! tai dar galima? kad butu juokinga,va sugalvojau bateliai o padovanoti vaikiskas mazylio kojinukes,kaip?

keleta pridursiu ir as smile.gif
dviviete palapine - liemenukas, dulkiu siurblys - sluota, mikrobangu krosnele - keptuve, sportiški bateliai adidas - "kaliosai", per vienas vestuves buvo zadintuvas - narvelyje padovanojo gaidy gyva ( buvo juokinga, nes is kauno turejo ji vestis i zemaitija, jie gyveno bute lotuliukas.gif ), higienos rinkinys - vaikiskas sikpuodis
Atsakyti
QUOTE(bezdzionele @ 2008 03 11, 19:53)
sveikutes! scenariju as turiu daug tik va nezinau kaip cia dabar padaryti matot ir jaunoji ir jaunikis bus islydimi tuose paciuose namuose ir jaunosios tevu gali nebuti tai kaip cia tas eiles sakyt jau uz abudu kalbeti jo tevams? jai bus sunku kai laimins ne jos tevai. ne nezinau ka daryti.
Papildyta:
kaip atrodo tie jaunuju diplomai uz ka juos dovanoti?
ir galvoju daryti loterija kur oriflame pudra-tai miltai ir t.t.
bet SM radau tik apie 40 tokiu  juokingu prizu,o zmoniu tai bus apie simta tai jau neidomu bus kartotis. o as neesu labai isradinga gal galit padeti...
pvz. ..........-stringai ka ten galima butu parasyti,nes per mano vestuves buvo tik taip loterija bet buvo labai juokinga kai mano mociute laimejo stringus! smile.gif ne nesuprato kas ten per daiktas! tai dar galima? kad butu juokinga,va sugalvojau bateliai o padovanoti vaikiskas mazylio kojinukes,kaip?




Labukas 4u.gif
del islydejimo tai manau eiles sakyk uz abieju tevelius,vistiek juk nesakysi nei vardu,nei isskirsi kad sneki uz jaunosios ar jaunojo tevelius?ar ne?nezinau kokias eiles zadi sakyti...siaip tai kiek esu girdejus tai vistiek sako "brangus teveliai jus siandiena...." ar "teveliai palaiminkit jaunuosius" ir t.t. Tai nera skirtumo kurie teveliai.Na nezinau ar cia suprantamai parasiau,tikiuosi supratai ka norejau pasakyti blush2.gif
o del loterijos,tai 40 prizu ir uztenka.Juk pati rasei kad bus loterija,tai loterijose nebuna visi laimetojai!! Tam jinai ir daroma,kad vieniems pasiseka,o kitiems-ne. 4u.gif o be to jei visam 100 zmoniu dalinsi prizus,tai kaip kazkuri rase tikrai nusibos visiems ir bus neidomu,kad visi juos gavo.As manau kad tikrai uztenka ir tu tavo 40 priziuku smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, vasara einu y vestuves kuriose busiu svocia, niekada nebuvusi, jaunosios teveliu nera, o jaunikio tik mama, gal kas galit padeti ka tokiu atveju skaityti islydint, abu jaunieji isvaziuos is vienu namu, gal turit kokiu eilerasciu ar koky vestuviu scenariju, labai prasau parasykite ax.gif sandragie@gmail.com
Atsakyti


Sveikos 4u.gif aš norėjau paklaust,jaunojo mirus mama,o jaunosios tėtis ir jie per vestuves vaziuos aplankyt jų kapelių.Kaip manot ar turi piršliai pasakyt kokius zodzius ant kapų g.gif Gal turit kokių grazių zodzių? Gal kas buvot su tuo susidurę?Labai prašau patarkit thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti