Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

QUOTE(welkom1 @ 2008 02 24, 14:30)



Sveikos merginos, gal ir man kas galetu atsiusti visa vestuviu scenariju? 4u.gif Linda_Laurinaviciute@yahoo.com
Is anksto dekoju wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Linda*: 27 vasario 2008 - 15:45
QUOTE(joreta @ 2008 02 26, 18:18)
aš buvau tradicinių vestuvių vedėja, tai piršlys perskaitė tik dokumentus grįžus ir viskas  smile.gif O toliau viskas buvo mano darbas: ir išlydint, ir gamtoj, ir baliuj abi dienas, naudojaus welkom lobynais ir kitais čia gautais scenarijais, rodos, pavyko  wub.gif (nežiūrint 3 sav. nedarbingumo po veselijos  doh.gif )Svarbu su muzikantais vestuvių susirokuot, kad netrukdytumėt vienas kitam - su saviškiais prieš vestuves buvau susitikus, patariu taip padaryti  mirksiukas.gif

Ačiū merginos, už patarimus. Ar tu jaunųjų giminaitė, ar samdyta vedėja buvai? Nelabai žinau, kaip sureaguos vyresnioji karta į tokį dalyką g.gif
Atsakyti
o kaip zaisti ta zaidima "Kopustai" ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 02 27, 22:28)
Ačiū merginos, už patarimus. Ar tu jaunųjų giminaitė, ar samdyta vedėja buvai? Nelabai žinau, kaip sureaguos vyresnioji karta į tokį dalyką  g.gif

Esu giminė, bet dirbau sąžiningai tas dienas, neskaitant pasiruošimo laikotarpio biggrin.gif
Kad viskas labai natūraliai vyko, atrodė, kad taip ir turi būt, o ir man patogiau buvo, nes galėjau laisvai judėt, o ne kiurksot prie stalo šalia jaunavedžių 4u.gif
Beje taip ir prisitačiau visiems svečiams, O piršliams kur reikėjo tai pasakiau ką daryt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joreta: 28 vasario 2008 - 17:53

Sveikutes 4u.gif laaaaaaabai parsau jeigu galit atsiuskit vestuviu scenariju notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif ir gal kas turit
jaunuju diplomus laaaaaaaaabai lauksiu guoda@aktv.lt
didelis ACIU,ACIU
Atsakyti
atsiuskit jei galit scenariju pavyzduku ax.gif 4u.gif 867244645@one.lt ax.gif
Atsakyti
Labai prasau atsiuskite vestuviu scenariju ir panasiu dalyku (sertifikatai, zaidimai), buciau labai dekinga... editafster@gmail.com thumb_yello.gif smile.gif
Atsakyti
jau kiek kartų buvo prašyta scenarijų temose, nerašykite viešai tų prašymų atsiųsti scenarijų ir vis tiek, kiek tik atsiverti tiekmatai. Paprašykit gi merginų per asmenines žinutes? O tai ateini ieškot naudingos inof ir randi vien tik el.pašto adresus doh.gif Visai neįdomu sakyčiau.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2008 03 03, 12:49)
jau kiek kartų buvo prašyta scenarijų temose, nerašykite viešai tų prašymų atsiųsti scenarijų ir vis tiek, kiek tik atsiverti tiekmatai. Paprašykit gi merginų per asmenines žinutes? O tai ateini ieškot naudingos inof ir randi vien tik el.pašto adresus doh.gif Visai neįdomu sakyčiau.

Nu jau tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,

gal ne visai i tema, bet visagaliame internete radau toki psl http://www.videovestuves.lt/. is esmes cia vestuviniai filmukai, bet gal ideju vakaro paivairinimui taip pat galima rasti... dar ne visus perziurejau, bet is vieno zaidimo su chiupa chiupsais prisijuokiau mirksiukas.gif biggrin.gif
maciau yra idetas 3 val trukmes vestuvinis filmas, gal kazkas is jo ir scenariju pasidarys rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes, labai prasau padeti Kovo 29 einu i liudytojus, jaunieji nori susirasyti ir tiek, dar po to vaziuosim i kavine vakarienei, dalyvaus tevai ir broliai ir mes bus apie 10 zmoniu. Tai sake, kad mum nieko nesiruosti, bet as taip negaliu vistiek turiu kazkaip kazka paorganizuoti, tai gal galetumet man kas atsiusti kokiu graziu zodziu isleidziant is namu ir iteikiant namu zidini, as bent siuos dalykus tai butinai darysiu biggrin.gif dar noreciau seimos banka iteikti, gal kas irgi dovanojot? mano meilas zyzute@yahoo.com
O welkom1 tu man kazkada buvai davus bendro pasto rekvizitus, bet turbut jie pasikeite, nes man neatidaro, jei gerai prisimenu, tai gmaile viskas buvo ane?
Atsakyti
Gal kas galit atsiusti ir man kokiu vestuviu scenariju ir graziu zodeliu jauniesiems labai jau aciu butu mirksiukas.gif
Papildyta:
siusti bite@mail.lt
Atsakyti