Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

Sveikutes 4u.gif ir as noreciau scenarijaus, jei siusite kas, bukite geros atsiuskit ir man
anoliz@gmail.com
Aciu smile.gif
Atsakyti
Nors as busiu jaunaja,man iegi reiketu scenarijaus ,noriu padeti svociai su organizavimu smile.gif aciu visom 4u.gif maquaj@gmail.com
Atsakyti
Mergaitės, kiek čia šaunios informacijos thumbup.gif Super Mama yra super wub.gif
Aš turiu tokią problemėlę - ko gero būsiu ne svočia, o vestuvių vedėja, bet niekada to nesu dariusi ir nebuvusi vestuvėse, kurias veda ne piršliai su muzikantais, o kitas žmogus.
Labai įdomu, ar scenarijus būtų panašus kaip ir vestuvių su piršliais, ar kas nors turėtų būti kitaip blush2.gif Ir dar, ar vedėja važiuoja su pulku į gamtą? Aš manau, kad taip, nes daug žaidimų ir atrakcijų būna gamtoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaurė: 26 vasario 2008 - 11:53
QUOTE(Gaurė @ 2008 02 26, 12:52)
Mergaitės, kiek čia šaunios informacijos  thumbup.gif  Super Mama yra super  wub.gif
Aš turiu tokią problemėlę - ko gero būsiu ne svočia, o vestuvių vedėja, bet niekada to nesu dariusi ir nebuvusi vestuvėse, kurias veda ne piršliai su muzikantais, o kitas žmogus.
Labai įdomu, ar scenarijus būtų panašus kaip ir vestuvių su piršliais, ar kas nors turėtų būti kitaip  blush2.gif  Ir dar, ar vedėja važiuoja su pulku į gamtą? Aš manau, kad taip, nes daug žaidimų ir atrakcijų būna gamtoje.



Manau, kad vaziuoja jeigu reikalinga pravesti zaidimus.. g.gif o del vakaro eigos manau kaip sugalvosi, ir ko nori jaunieji...galima daryti su daugeliu tradiciju, o galima palikus tik kelias galvoti nauju graziu atrakciju...cekmes besiruosiant mirksiukas.gif nes manes irgi tokia dalia laukia birzelio pabaigoje doh.gif
Atsakyti
Perskaiciau visus 27psl sios temos mega_shok.gif victory.gif Labai daug visokiu geru minciu, bet radau tik kelis scenarijus, gal galetumet atsiust jei kas turite i pasta anoliz@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 02 26, 11:52)
Aš turiu tokią problemėlę - ko gero būsiu ne svočia, o vestuvių vedėja, bet niekada to nesu dariusi ir nebuvusi vestuvėse, kurias veda ne piršliai su muzikantais, o kitas žmogus.
Labai įdomu, ar scenarijus būtų panašus kaip ir vestuvių su piršliais, ar kas nors turėtų būti kitaip  blush2.gif  Ir dar, ar vedėja važiuoja su pulku į gamtą? Aš manau, kad taip, nes daug žaidimų ir atrakcijų būna gamtoje.

aš buvau tradicinių vestuvių vedėja, tai piršlys perskaitė tik dokumentus grįžus ir viskas smile.gif O toliau viskas buvo mano darbas: ir išlydint, ir gamtoj, ir baliuj abi dienas, naudojaus welkom lobynais ir kitais čia gautais scenarijais, rodos, pavyko wub.gif (nežiūrint 3 sav. nedarbingumo po veselijos doh.gif )Svarbu su muzikantais vestuvių susirokuot, kad netrukdytumėt vienas kitam - su saviškiais prieš vestuves buvau susitikus, patariu taip padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
1.Papasakokite apie rutos vainikeli blush2.gif Kada kas prisegia... kas nuima, kada... aciu 4u.gif


2. Seimos zidinys...Kada uzdegiamas? Kas tai daro?



3. Kada geriau visus pakviesti i lauka saudyti fejerverkus ? drinks_cheers.gif

blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Revlona: 26 vasario 2008 - 19:30
QUOTE(Revlona @ 2008 02 26, 20:28)
1.Papasakokite apie rutos vainikeli blush2.gif Kada kas prisegia... kas nuima, kada... aciu 4u.gif
2. Seimos zidinys...Kada uzdegiamas? Kas tai daro?
3. Kada geriau visus pakviesti i lauka saudyti fejerverkus ? drinks_cheers.gif

blush2.gif



1. Rutu vainikeli sega mam, kai isleidzia i baznycia. Nusega pirsliene ir deda i dezute, kad sudziutu arba degina. o nuometa uzdeda vyriausiai pamergei. Tada jaunajai uzrisa skarele ir prijuoset, o jaunikiui dovanoja kepure. Jei vestuves 1 dienos, tai viskas vyksta po 12, jei 2 tai antra diena.
2. Seimos zidinys, kaip sugalvosi pati...kai kas daro tik sugrizus is gamtos, nes sugrizo nauja, jauna seima, kiti daro pries vidurnakti, tada gieda ilgiausiu metu ir galima kviesti i lauka, ziureti fejerverku. 4u.gif


Tiesa kai kuriuose regijoniuose prijuoste uzrisa anyta 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidoska: 26 vasario 2008 - 19:37
O ka daryti su vainikeliu, jeigu mes po baznycios dar i zagsa eisim? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Revlona @ 2008 02 26, 20:51)
O ka daryti su vainikeliu, jeigu mes po baznycios dar i zagsa eisim?  doh.gif


kaip ir ziedus nusimauna, taip ir vainikeli persegti atgal, kaip netekejus...Juk viskas buna du kartus, jeigu eini ir ten ir ten mirksiukas.gif
Atsakyti
O is kur ta rutos vainikeli gauti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Revlona @ 2008 02 27, 14:58)
O is kur ta rutos vainikeli gauti? blush2.gif



nusipinti lotuliukas.gif
Atsakyti