Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

Mielosios,

aš irgi svočiučių pagalbos noriu paprašyti. Jei galite, permeskite į jurgyte111@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(loncelotas @ 2008 02 06, 16:22)
Labai ačiū welkom1 už pasidalintus scenarijus 4u.gif

šį saqvaitgalį pirmą kartą buvau svočiute. Ir ką - labai patiko thumbup.gif  Labai džiaugiuos kad buvau pasiskaičius kas po ko vyks, nes eigoje nuolat iškildavo tokie klausimai. Buvo labai šaunūs muzikantai, tai prie stalo nereikėjo galvoti kuo svečių užimti. Tik kai pradėjom pavargti šokti suorganizavom su piršliuku žaidimą - pamergėlės brenda per upelį. Juoko buvo daug, nes mergytės jau ir įkalt buvo suspėjusios, tai sijonai kilo gražu pažiūrėt  drinks_cheers.gif

Tikrai galvojau kad bus sunkiau, kad balsas drebės, nes juk daugiau nei pusę svečių mačiau pirmą kartą. Bet pati slogavau, tai kalbėjau ne savu balsu, tai nieks ir nesupratau kad jaudinuos ax.gif

Patarimai būsimoms svočioms - detaliai sutarkite su jaunaisiais visą dienos planą - kas po ko, o kalbose mažiau visokių eilėraščių, o kalbės aiškiai ir trumpai.

Sėkmės 4u.gif


na tikiuosi,kad ir man pavyks kaip nors balso drebejima nuslept, o sakykit kiek daug reikai su jaunaisiais derinti-kad jiem idomu butu ir kad nesusipratimu nebutu g.gif

o kas beje per zaidimas pamergeles per upeli? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tokia @ 2008 02 09, 16:11)
na tikiuosi,kad ir man pavyks kaip nors balso drebejima nuslept, o sakykit kiek daug reikai su jaunaisiais derinti-kad jiem idomu butu ir kad nesusipratimu nebutu  g.gif

o kas beje per zaidimas pamergeles per upeli?  bigsmile.gif

Mes su jaunavedžiais daug derinom. Pasikvietėm į svečius ir tol laikėm, kol visko neapkalbėjom lotuliukas.gif Jei sakė, kad prie stalo nieko daryti nereikės, kad viską praves muzikantai, bet gerai, kad žinojau (forumo pagalba) keletą žaidimų, kuriuos ekspromtu galima suorganizuoti mirksiukas.gif

Pamergės brenda per upelį

Ant žemės patiesėm piršlio juostą, aš pasakiau kad čia upelis, kurį reikia perbristi ir parodžiau kaip - pekeli sijoną virš kelių ir plačiai eini išilgai juostos. Pamergėm reikėjo padaryti tą patį tik užrištom akim (šalikų greit sušaudėm). Kai visos perbrido, visom kartu nurišom ir jos atsisuko, tai ant juostos gulėjo piršlys ypač patenkinta veido išraiška thumbup.gif
Žinoma, galima diskutuot, kad įžeidžiantis žaidimas ir pan, bet vakarėlio antroje pusėje labai tinkamas mirksiukas.gif

Atsiprašau už ne temą, nes žaidimams yra kita tema mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va turiu galvos skausmas , esam kviečiami piršliauti . Niekad neteko to daryt , jaunieji labai prašo aš vis dar galvoju. Iš tikruju nežinau nuo ko pradėt g.gif . Visdelto gal pradžioje reikia perskaityi scenariju . Jai kam nesunku atsiuskit scenarijų , gal ji perskaičius bus lengviau .. Bukit geros kam nesunku atsiuskit i ingereda@gmail.com . I6anksto labai dėkoju
Atsakyti
liabukis Pirslienes smile.gif noreciau paprasyti jusu gal galetumete atsiusti kokiu vestuviu scenariju, kad isivaizduociau kaip ka daryt, kas po ko turi eiti? ax.gif buciau labai dekinga, mano el.pastas trigutia@yahoo.com aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas visoms,labai laukiu pagalbos.Jaunųjų piršlienė pateko į avariją,dalyvauti tikrai negalės(koma).Po savaitės vestuvės,busim piršlių dubliariai.padėkite prašom su scenarijumi ir paskritai siųskit viską ką turite ir galitwe atsiųsti.....
Situacija tikrai SOS...
Ačiū už supratimą.
grazina.zitkauskiene@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smalsute99: 15 vasario 2008 - 14:53
ACiu mergytes labai, be jusu per dvi savites tikrai nebuciau padriusi ka padariau.... JAunieji liko patenkinti thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Labai prašau įmeskit kas nors scenarijų, užmačiau, kad kažkas turi ax.gif Būčiau labai labai dėkinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif Agnedov@gmail.com
Atsakyti
Labukas visoms busimoms svočiutėms!!!!!!!!!!

As jusu noriu paprasyti, gal turite scenariju rusu kalba. mano drauge rugpjūčio 8 d. eina piršliauti, bet viskas ten turi buti rūsų kalba.

labai labai is anksto dėkui 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O scenarijų į vida.m@dtiltas.lt arba i A/Z
Atsakyti
Jukciaastapati@one.lt

Gal kas galit man atsiūsti scenarijų vestuvių po 3 mėnesių einu į svočias gal padėsit??Labai ačių... 4u.gif
Atsakyti
Kas rase man i AZ visoms atsakiau, i sveikatele, sekmes pirsliavime mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
pirma karta su vyru busime svotais, turesime pasirupinti zaidimais gamtoje ir pokylio vietoje. Prasau pagelbekite, noriu susirinkti kuo daugiau info.
Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joto: 18 vasario 2008 - 22:14