Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

QUOTE(NOKIA @ 2008 01 18, 19:26)
O gal žinote kur būtų galima gauti vestuvinio maršo įrašą? g.gif

Apie mendelsono kalbi? baznycioje ir santuoku rumuose tikrai pagroja. bet jei reikia galiu atsiusti tik parasyk adresa 4u.gif
Atsakyti
BEJE, SAKYKIT, KADA JAUNIEJI LEIDZIA BALANDZIUS? GAL KAI PERNESA PER TILTA? NESU NIEKAD TO MACIUSI, BET ZINAU KAD TAI MADINGA, IR MUSU JAUNIEJI PAGEIDAUJA BALANDZIU
[/quote]


Aciu visoms uz padrasinamus zodziu, bandau moraliskai nusiteikt vestuvems, zinau, kad dar daug laiko... labai laukiu, noriu, bet velniskai bijau ax.gif

Esu macius, kai balandzius leido prie baznycios po ceremonijos thumbup.gif
Atsakyti
[quote=GiTuKa,2008 01 15, 20:42]
[quote=welkom1,2008 01 15, 13:05]
welkom1 gal turi dar kokios informaicijos ar pavyzdeliu? Jeigu gali, pasidalink, mano pastas gitulka@gmail.com. Siusk viska ka tik turi, bet kas pravers ir palengvins si darbeli. Is anksto labai dekui smile.gif
Beje, gal kazkas is mergaiciu irgi galetu pasidalinti kokia informacija? Labai lauksiu visko visko smile.gif KUO DIDZI 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif KUO DIDZIAUSIAS ACIU VISOMS! wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
[/quote]

jei labai nori, prasom mirksiukas.gif

[quote=NOKIA,2008 01 18, 19:26]
O gal žinote kur būtų galima gauti vestuvinio maršo įrašą? g.gif
[/quote]

Vadinasi Mendelsono marshas mirksiukas.gif

http://zaycev.net/se...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo welkom1: 22 sausio 2008 - 11:46
http://pirslys.prist.../scenarijus.htm

http://www.vestuves....p...conf&tid=15

http://www.anonsas.l.../1/article/8466

Atsakyti
piršliams įvairioms kalboms sakyti, reikalinga graži papkelė, todėl siūlau užeiti ir pažiūrėti, gal pravers ax.gif papkės įvairioms progoms
Atsakyti
Labas vakaras,

Esu naujai prisiregistravus, bet labai daznai skaitau si tinklalapi.
Noreciau paprasyti visu svociu pagalbos. Norisi paskaityti kokiu originaliu vestuviu scenariju, ideju ir pan. Busiu dekinga jei pasidalinsite savo patirtimi.

Jei galite ka turite atsiuskite email:

ingacesnaviciene@yahoo.com
Is anksto labai jums aciu
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2008 01 22, 12:09)



labuka
pasižadėjau draugei vestuvėm pavadovauti ax.gif nesiryžau piršliene pasivadint, tai tiesiog busiu ir tiek
jau nemažai visko prisirinkau iš šio forumo, labai daug radau ir Welkom nurodytuose tinklapiuose, ačiū labai

bet laiko dar turiu tai noriu ir daugiau patarimų, pasidalinimų
nežinau dar kaip su vedimu bus, nes mano vyriškis nekalbus, bet manau sugebės perskaityti tongue.gif

jei dar kuri galit kokiu scenrijum ar žaidimais pasidalint - būsiu labia dėkinga (jau keliom į až parašiau... blush2.gif ), na kažkaip norisi pasistengt ir gražią dovaną draugei padaryt

būsiu dėkinga už bet kokią patyrusių svočių pasidalintą patirtį
mano e-meil tokiaindre@gmail.com
Atsakyti
verysad.gif sveikos!!!!man ir labai reiketu vestuviu cenarijaus,bent vieno,daugiau ir nepamaisytu blush2.gif 4u.gif esu buvus gal tik porose vestuviu verysad.gif `tai nelabai zinau kas po ko turetu but.... blush2.gif mano e-mailas raimonda.kazbaraite@gmail.com blush2.gif labai aciu is anksto wub.gif
Atsakyti
sveikos... 4u.gif
Aš irgi ieškau informacijos,kaip pravesti vestuvių vakarą...esu kartą vedusi...bet norisi kažko naujo... ax.gif
Gal galėtumėt kuri atsiusti-korbuda@gmail.com
Būsiu laaabai dėkinga.... wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

noreciau paprasyti visu svociu pagalbos. Vestuves dar ne greitai, bet viska norisi suspeti smile.gif , kad nebutu taip kaip tam studentui-vis truksta vienos nakties smile.gif nes niekaip nieko nesudelioju i vietas.
Jei galite ka turite atsiuskite email:

jurate.barnackiene@gmail.com
Is anksto labai jums aciu :4u
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif pati esu jaunoji ir noriu savo pirsliams padeti,todel jei nesunku atsiuskit raimondabudryte@gmail.com labai didelis aciu is anksto smile.gif vestuves bus dvieju dienu,tik be pirslio korimo ir leliu vystymo ax.gif
cia kur welkom1 jau buvo sudejusi persiskaiciau ir minciu pasisemiau,bet noretusi daugiau pamatyti blush2.gif
Atsakyti
Labai ačiū welkom1 už pasidalintus scenarijus 4u.gif

šį saqvaitgalį pirmą kartą buvau svočiute. Ir ką - labai patiko thumbup.gif Labai džiaugiuos kad buvau pasiskaičius kas po ko vyks, nes eigoje nuolat iškildavo tokie klausimai. Buvo labai šaunūs muzikantai, tai prie stalo nereikėjo galvoti kuo svečių užimti. Tik kai pradėjom pavargti šokti suorganizavom su piršliuku žaidimą - pamergėlės brenda per upelį. Juoko buvo daug, nes mergytės jau ir įkalt buvo suspėjusios, tai sijonai kilo gražu pažiūrėt drinks_cheers.gif

Tikrai galvojau kad bus sunkiau, kad balsas drebės, nes juk daugiau nei pusę svečių mačiau pirmą kartą. Bet pati slogavau, tai kalbėjau ne savu balsu, tai nieks ir nesupratau kad jaudinuos ax.gif

Patarimai būsimoms svočioms - detaliai sutarkite su jaunaisiais visą dienos planą - kas po ko, o kalbose mažiau visokių eilėraščių, o kalbės aiškiai ir trumpai.

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti