Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

QUOTE(swindle7 @ 2008 01 15, 14:54)
Is kitos puses nenoreciau ir kazko prarast per ta vienintele diena...

kaip galima prarast ko dar nėra ir sakai nori, kad nebūtų g.gif . O sugadint vestuves gali ne tik tradicijos. Manau drauge su būsimuoju vyru rasit kompromisą, šiek tiek tradicijų, šiek tiek naujovių ir vestuves atšoksit šauniai drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=welkom1,2008 01 15, 13:05]
welkom1 gal turi dar kokios informaicijos ar pavyzdeliu? Jeigu gali, pasidalink, mano pastas gitulka@gmail.com. Siusk viska ka tik turi, bet kas pravers ir palengvins si darbeli. Is anksto labai dekui smile.gif
Beje, gal kazkas is mergaiciu irgi galetu pasidalinti kokia informacija? Labai lauksiu visko visko smile.gif KUO DIDZI 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif KUO DIDZIAUSIAS ACIU VISOMS! wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=swindle7,2008 01 15, 14:54]
Mergytes,

turiu klausima... ar visos darys vestuves su nesimais per tilta? Pirshliais? Su visom tom tradicijom? unsure.gif

As tai labai bijau tokiu vestuviu, gal del to, kad niekada tokiose nebuvus doh.gif , ir nezinau kas ten vyksta, kaip kas atrodo... kaip reikia i visa tai reaguoti ir panasiai... jauciu tooookia didele baime verysad.gif . Savo busimajam jau uzhprotestavau nesimus per tiltus blush2.gif sakiau jam kad tai senamadiska, neidomu ir beprasmiska fear.gif Dabar pradejau protestuot pries visokius pirshlius, ju juostas.... ir visas kitas tradicijas protest.gif . Tai dabar pas mus vyksta karas per atstuma, nes jis isitikines, kad vestuves be tradicijus - ne vestuves doh.gif

Idomi man jusu nuomone, ar tos tradicijos tikrai linksmos ir smagios buna? Man vis atrodo, kad tos tradicijos gali ir sugadint vestuves... gal del to, kad as niekada nebuvus tokiose vestuvese verysad.gif Is kitos puses nenoreciau ir kazko prarast per ta vienintele diena...

NA IDOMU KO TU TIKIESI PER VESTUVES? KOKIOS JOS TURETU BUTI TAVO NUOMONE? Jei jusu neislydes is namu ir tevai nepalaimins pries santuoka? As to neatsisakyciau tikrai. kai tave nes per tilta, kodel nenori? lai nesa per nediduka, taip smagu kai brangiausias nesa..... seimos zidinio iziebimas? Liks jum, galesit kuri romantiska vakara uzsidegt prie vyno ar sampano taures. Jei sito ar dar kasko nedarysit, tai gryze po zakso sesit prie stalo, pavalgysit, pagersit, IR??? ir kas dar? Nieko? Tai gausis eilinis baliukas su puosniom suknelem. Ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai va va, manishkis ta pati sako, kad gausis eiline toosofke blush2.gif . Bet as turiu tooookia didele scenos baime wacko.gif ir kai pagalvoji, kad visi i mane ziures, apie mane snekes, tai as nej detis neturesiu kur doh.gif . O kai nesh per tilta tai dar ir zmones kiti matys... blush2.gif Ir visu tu tradiciju del to ir bijau kaip nezinia ko verysad.gif . Sutarem su maniskiu, kad kai gris i lietuva, pasiimsim jo pusseseres vestuviu su tradicijos vaizdajuoste.... galvojam kad kai paziuresim kartu, gal pasikeis kas nors mano visose baimese 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(swindle7 @ 2008 01 16, 10:32)
Tai va va, manishkis ta pati sako, kad gausis eiline toosofke  blush2.gif . Bet as turiu tooookia didele scenos baime  wacko.gif ir kai pagalvoji, kad visi i mane ziures, apie mane snekes, tai as nej detis neturesiu kur  doh.gif . O kai nesh per tilta tai dar ir zmones kiti matys...  blush2.gif Ir visu tu tradiciju del to ir bijau kaip nezinia ko  verysad.gif . Sutarem su maniskiu, kad kai gris i lietuva, pasiimsim jo pusseseres vestuviu su tradicijos vaizdajuoste.... galvojam kad kai paziuresim kartu, gal pasikeis kas nors mano visose baimese  4u.gif

swindle7 bet kokiu atveju ar su tradicijom, ar be jų vis tiek judu abu būsit dėmesio centre: jums sakys linkėjimus, kels už jus taures ir pan. Todėl po truputį pratinki prie tos minties ir viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
Aš norėjau paklausti,o kur galima nusipirkti tą vadinamą aukurą? Gal kas žinote? Labai ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Munix @ 2008 01 16, 23:04)
Aš norėjau paklausti,o kur galima nusipirkti tą vadinamą aukurą? Gal kas žinote? Labai ačiū.



as pirkau internetu, betgalima paieskoti kai buna muges ar tose parduotuvese kur yra dirbiniai is molio. tikrai kokybiskesni bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ErnestaKaunas @ 2008 01 16, 20:22)
Labas vakaras,

noreciau paprasyti visu svociu pagalbos. Vestuves jau kita sestadieni, laiko nedaug. Apie vestuves nesenai pranese, tai nelabai laiko liko, o dar ka tik leliuka pagimdziau, tai ir as ir pirslys turim ka veikti ir diena ir nakti  ax.gif

Jei galite ka turite atsiuskite email:

ernesta.caplikiene@gmail.com
Is anksto labai jums aciu  4u.gif


Permeciau turimus 2 scenarijus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2008 01 16, 22:29)
as pirkau internetu, betgalima paieskoti kai buna muges ar tose parduotuvese kur yra dirbiniai is molio. tikrai kokybiskesni bus  4u.gif

Ačiū,man jau greitai reikia,tai kaži ar bus kokia mugė iki kovo 8d?
Atsakyti
QUOTE(swindle7 @ 2008 01 16, 10:32)
Tai va va, manishkis ta pati sako, kad gausis eiline toosofke  blush2.gif . Bet as turiu tooookia didele scenos baime  wacko.gif ir kai pagalvoji, kad visi i mane ziures, apie mane snekes, tai as nej detis neturesiu kur  doh.gif . O kai nesh per tilta tai dar ir zmones kiti matys...  blush2.gif Ir visu tu tradiciju del to ir bijau kaip nezinia ko  verysad.gif . Sutarem su maniskiu, kad kai gris i lietuva, pasiimsim jo pusseseres vestuviu su tradicijos vaizdajuoste.... galvojam kad kai paziuresim kartu, gal pasikeis kas nors mano visose baimese  4u.gif


Na zinoma pasiziurekit, kas labai jau nepatiks, paprasykit savo pirsliu kad to nedarytu, viska juk galima koreguot, pasitarkit su vyru ir nuspresit ko jums reik o ko ne. Beto visas snekas pasakys pirsliai, jum tik klausytis ir spet taures uz tostus kelnot biggrin.gif o or aplamai ta diena nelabai matysi ir kreipsi demesi kas i tave ziuri ar ne, per daug busit uzsieme vienas kitu wub.gif
Papildyta:
BEJE, SAKYKIT, KADA JAUNIEJI LEIDZIA BALANDZIUS? GAL KAI PERNESA PER TILTA? NESU NIEKAD TO MACIUSI, BET ZINAU KAD TAI MADINGA, IR MUSU JAUNIEJI PAGEIDAUJA BALANDZIU
Atsakyti
[quote=GiTuKa,2008 01 15, 19:42]
[quote=welkom1,2008 01 15, 13:05]
welkom1 gal turi dar kokios informaicijos ar pavyzdeliu? Jeigu gali, pasidalink, mano pastas gitulka@gmail.com. Siusk viska ka tik turi, bet kas pravers ir palengvins si darbeli. Is anksto labai dekui smile.gif
Beje, gal kazkas is mergaiciu irgi galetu pasidalinti kokia informacija? Labai lauksiu visko visko smile.gif KUO DIDZI 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif KUO DIDZIAUSIAS ACIU VISOMS! wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
[/quote]

Permeciau visa savo sukaupta "turta" mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal žinote kur būtų galima gauti vestuvinio maršo įrašą? g.gif
Atsakyti