Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

QUOTE(Astukasas @ 2007 10 16, 22:43)
kaip manot, jei as pati nuotaka rupinsiuos viskuom, ar paskui nebus paciai nuobodi ta svente? as turiu omeny visas smulkmenas, kurios susijusios su liudininkais, as tureciau supirkti visus suvenyrus, surinkti testus ir pan.
Bijau, kad paciai paskui ta diena bus tokia neidomi, kai zinosiu visas iki vieno smulkmena..... doh.gif

as viskuo irgi rupinuos pati smile.gif [man tos visos islydetuves, palydetuves, tostai palinkejimai ir t.t. - neaktualus, nes nemieli kazkaip.. todel tu 'tradiciniu' smulkmenu pas mane tikrai nebus..
man daugiausia aktualus yra zaidimai - pramogos itraukiant svecius.
ir man geriau jau "jokiu siurprizu'... nes is ties - kiek visokiu scienariju perskaiciau.. tikrai nepatiktu man tokios vestuves...

(na bet cia skonio reikalas - kiekviena busima nuotaka renkas atitinkamai kas jai patinka,todel ir sprendzia, ar paskirt 'pirslius' ir juos kazka daryt ipareigot, ar ne drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mg*: 18 spalio 2007 - 09:31
Sveikos seniai čia nesilankiau blush2.gif
Kai vasara buvau svočia tai tikrai labai pagelbėjot good.gif
O dabar vėl busiu svočia ir vestuvės bus dvi dienas su visom tradicijom doh.gif . O kas tos tradicijos, tai nelabai išmanau blush2.gif Gal galėtumėt kas nors papasakot plačiau, nes jaunieji irgi nelabai žino kokios tos tradicijos lotuliukas.gif
Atsakyti
keleta tradiciju zinau blush2.gif jaunosios vainikelio deginimas, namu zidinio inesimas, pirslio korimas , nuotakos vogimas, jaunosios veliono persegimas vyr pamergei smile.gif daugiau neprisimenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sigasss @ 2007 10 25, 15:03)
keleta tradiciju zinau  blush2.gif  jaunosios vainikelio deginimas, namu zidinio inesimas, pirslio korimas , nuotakos vogimas, jaunosios veliono persegimas vyr pamergei    smile.gif  daugiau neprisimenu  doh.gif

Matai man būtų gerai toks ne visai tradicinis scenarijus, kadangi pas mus jokių piršlio korimų nebus. Ir tie žodžiai išlydint iš namų, norėčiau kad būtų ne tokie graudūs. O kur tik pasižiūriu visur tik mergelės rūtelės ir tt.
Atsakyti
gal kam tiks? pas mus buvo isleidimas atskirai, bet galima kazkaip pakeisti ir pritaikyti kartu g.gif jei kasbus neaisku, o patiks klauskit mirksiukas.gif

Laba diena, džiugu matyti čia susirinkusius visus (vardas)brangius žmones, juk tai jos laukta ir svajota diena. Tiek išbandymų praėjus štai ji stovi graži ir laiminga. Nors visi matė bandėm mes juos atkalbėti ir po vieną ir abu, bet.....apsisprendėt amžiams, tad būkite kartu  Ir tikrai....
- Kai esi jaunas, kai trykšti energija – visuomet kažko lauki, apie kažką svajoji. Ir visą laiką tikiesi, kad ateis ji – ta didžioji, lauktoji, vienintelė ir išsvajota meilė. Ir ji ateina.....Ateina ir atsistoja šalia. Ir tada susijungia dvi širdys. Susijungia tam, kad užgimtų nauja šeima.
- Taigi mielos draugės, jūs taip stengėtės praeitą savaitgalį, atkalbinėjot, bandėte įrodinėti kokie vyrai būna negeri, sakėte, kad su jumis bus daug smagiau,...... bet įsitikinot, kad jų apsisprendimas tvirtas, todėl dabar vienu žodžiu palinkėkite kažką (vardas)- O aš norėčiau padovanoti laimingo gyvenimo bilietus. Šie bilietai gali suteikti tau teise atsisakyti kažkokių nemėgstamų darbų, negirdėti priekaištavimų ir daryti tai ko tau tuo metu norisi. (traukia)
- Tad linkim, kad skaisti šios dienos šviesa, spindėtų Jums visą gyvenimą. Kad šiandieniniai linkėjimai Jus lydėtų – o eiti reikės patiems. Tad, eikit per ugnį, per laimę ir per skausmą, visada šalia, visada kartu. Už tai ir pakelkime taures.
Tėvų palaiminimas
- Mieli Tėveliai, kad (vatdas) sėkmė kelyje lydėtų ir meilė butų stipri, palaiminkit šventu tėvų žodžiu ir palinkėkit laimingo kelio....
- Na, ką vykime, nes mūsų jau laukia!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidoska: 26 spalio 2007 - 10:16
QUOTE(vaidoska @ 2007 10 26, 11:10)
gal kam tiks? pas mus buvo isleidimas atskirai, bet galima kazkaip pakeisti ir pritaikyti kartu g.gif jei kasbus neaisku, o patiks klauskit  mirksiukas.gif

-

Labai geri žodžiai thumbup.gif Svarbiausia, kad be jokių pagraudenimų thumbup.gif Ačiū tau Vaidoska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksinė @ 2007 10 26, 12:46)
Labai geri žodžiai  thumbup.gif Svarbiausia, kad be jokių pagraudenimų  thumbup.gif Ačiū tau Vaidoska  4u.gif


nėr už ką 4u.gif , aš taip pat turėjau labai daug scenarijų pavyzdžių, bet viskas jau labai panašiai, todėl išsirinkau tik man patinkančius žodžius ir susidėliojau taip kaip man atrodė gerai mirksiukas.gif
ir gavosi visia neblogai, visi buvo labai patenkinti thumbup.gif
sėkmės piršliaujant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 10 26, 13:04)
nėr už ką  4u.gif , aš taip pat turėjau labai daug scenarijų pavyzdžių, bet viskas jau labai panašiai, todėl išsirinkau tik man patinkančius žodžius ir susidėliojau taip kaip man atrodė gerai  mirksiukas.gif
ir gavosi visia neblogai, visi buvo labai patenkinti  thumbup.gif
sėkmės piršliaujant  4u.gif

Kad aš ne piršliauti, o tekėti ruošiuosi blush2.gif Tai po truputį rankioju viską, kad piršliams lengviau būtų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksinė @ 2007 10 26, 13:13)
Kad aš ne piršliauti, o tekėti ruošiuosi  blush2.gif  Tai po truputį rankioju viską, kad piršliams lengviau būtų  blush2.gif


na tai tada jei pasitiki pirsliais, tai tik pasakyk ko nori, o jau jie tegu ieskosi medziagos. nes tau bus neidomu, kai viska zinosi. manau turesite kitu rupesciu, o staigmenos visada smagiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksinė @ 2007 10 26, 10:47)
Matai man būtų gerai toks ne visai tradicinis scenarijus, kadangi pas mus jokių piršlio korimų nebus. Ir tie žodžiai išlydint iš namų, norėčiau kad būtų ne tokie graudūs. O kur tik pasižiūriu visur tik mergelės rūtelės ir tt.

Tai ir yra Lietuvi7 tradicija, kad ir kaip būtų gaila doh.gif tačiau jau taip yra. schmoll.gif O piršlį nebūtinai karti, galima ir skandinti ir ši dalis yra Lietuvų tradicija. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
senas tradicijas jau keicia naujos. ir tikriausiai nereikia pykti niekam del to 4u.gif . Juk rutos simbolizuoja nekaltybe, skaistuma - jei mergelei jau gerokai virs 20, o gali buti ir -iolika vistiek butu sunku jau rasti nekalta ir skaiscia doh.gif . Juk anksciau butent pirslys turejo didele reiksme vestuvese, jis dazniausia suvesdavo pora, jie vienas kito net mate nebudavo, na tai tada taip, graudus verksmai, zodeliai apie ruteles. O dabar.......kiti laikai, naujos tradicijos. poros po kelis metus isgyvena drauge, o kai kurios net ir vaikuciu susilaukia, ar silaukiasi ir tik tuomet sugalvoja kelti vestuves....... taigi tikriausia reiketu isigilinti i tikraja tradiciju prasme pagalvoti kas tinka, o kas ne.

Atsakyti
QUOTE(GoŠa @ 2007 10 26, 22:20)
Tai ir yra Lietuvi7 tradicija, kad ir kaip būtų gaila doh.gif tačiau jau taip yra. schmoll.gif O piršlį nebūtinai karti, galima ir skandinti ir ši dalis yra Lietuvų tradicija. thumbup.gif  thumbup.gif

Tai apie ką aš ir kalbu, aš nenoriu visiškai tradicinių vestuviu mirksiukas.gif
Atsakyti