Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

QUOTE(bum @ 2007 10 01, 10:42)
Merginos, gal papasakosit kaip išleidot ar žadat išleisti jaunuosius į jų 'pirmąją naktį'?  ax.gif Su padėklu ir energiniais gėrimais nenorim daryti, nes mums tai jau buvo padaryta ir dabartiniai jaunieji jau matė šitą dalyką ne per seniausiai, tai norėtųsi ką nors kitaip padaryti  blush2.gif Prašau pasidalinti savo žinomais būdais išlydėti jaunuosius  4u.gif


As dovanojau pilvo sokio atributus, pasiuvau jaunikiui kepure arabiska ir nupirkau pagalvele, tipo, kad patogiau sedeti ir ziureti butu, o jaunajai, skara ir galvos apdangala. Muzikantam daviau arabiskos muzikos, efektas buvo geras.
pabaigoje pasakiau, kad nuo senu laiku rytu salyse pilvo sokis laikomas vaisingumo simboliu..... 4u.gif
gal patiks ideja, nes su marskiniais ir padekliukais jau daug kur macius, o taip niekur mirksiukas.gif (nors mintis buvo vienos forumietes, tik nezinau ar ji igyvendino) sekmes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2007 10 01, 09:42)
Merginos, gal papasakosit kaip išleidot ar žadat išleisti jaunuosius į jų 'pirmąją naktį'?  ax.gif Su padėklu ir energiniais gėrimais nenorim daryti, nes mums tai jau buvo padaryta ir dabartiniai jaunieji jau matė šitą dalyką ne per seniausiai, tai norėtųsi ką nors kitaip padaryti  blush2.gif Prašau pasidalinti savo žinomais būdais išlydėti jaunuosius  4u.gif


O mes jaunajai iteikeme naktinukus ir plauku suktukus, kad visada ryte graziai atrodytu. Jaunajam pasiuvau languotus "šeimyninius" ir iteikeme šaškes, kad tuo atveju, kai bus jau visos imanomos pozos isbandytos, galetu ant ju šaškėmis palošti. Be to, dar daveme varskes pakeli, kad nakti nesiilsėtų, o maloniai laika leistu. Pasirinkome varškę, kuri yra dar papildomai į polietileninį maišelį įdėta. O ryte, visiems susirinkusiems svečiams davėme paragauti sūrio. Bet sūris nebuvo tradicinis, o nupirkome apvalų olandišką sūrį geltoname celofane. Atrodė visai neblogai mirksiukas.gif
Atsakyti
na zadetoji svocios akimirka rolleyes.gif rolleyes.gif

cia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Svaja=: 02 spalio 2007 - 14:46
QUOTE(=Svaja= @ 2007 10 02, 15:41)
na zadetoji svocios akimirka rolleyes.gif  rolleyes.gif




Labai grazios ir svocios ir jauosios puokstes smile.gif Kur uzsakinejot?
Atsakyti
QUOTE(shapaliux @ 2007 10 03, 12:09)
Labai grazios ir svocios ir jauosios puokstes  smile.gif  Kur uzsakinejot?

kaune, yra Senamiescio Studija,pries rotuse ,ten ir daro puokstes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2007 10 03, 15:22)
kaune, yra Senamiescio Studija,pries rotuse ,ten ir daro puokstes ax.gif


aaa, mano pacios vestuvine puokste pries tris metus irgi ten daryta. Buvau patenkinta, nors buvo siokiu tokiu niuansu: taremes, kad bus visos gyvos geles, negavo zydru gyvu, tai isvakarese pasake "tau bus gerai ir dirbtinos". biski pyktelejau del tokio pasakymo ir todel, kad neperspejo, nors turejo mano tel.nr. Bet visumoje, puokste likau patenkinta, tikrai graziai padare.
Atsakyti
QUOTE(shapaliux @ 2007 10 03, 15:42)
aaa, mano pacios vestuvine puokste pries tris metus irgi ten daryta. Buvau patenkinta, nors buvo siokiu tokiu niuansu: taremes, kad bus visos gyvos geles, negavo zydru gyvu, tai isvakarese pasake "tau bus gerai ir dirbtinos". biski pyktelejau del tokio pasakymo ir todel, kad neperspejo, nors turejo mano tel.nr. Bet visumoje, puokste likau patenkinta, tikrai graziai padare.

graziai tikrai daro, bet malonios labai,ko gero jau kitos dirba biggrin.gif as ten ir jaunuju taures puosiau ir ten pat dare stalo puokstes ax.gif labai fainai padare , neturiu dar megejisku foto ,parodyciau rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Kishkute,2007 09 13, 20:14]
.
Labai gerai, kad pasiruošėme nemažai žaidimų lauke. Buvome trakų Vokės dvare, tai jaunuosius fotografas išvedė fotografuotis, o likusiems reikėjo kažkaip stumti laiką (kažkur apie 1.5 valandos) verysad.gif Todėl visi labai noriai žaidė.




Labas, gal galetum parasyti kokius zaidimus zaidete smile.gif Nes zinau tik kelis. Eisiu i liudininkes sausio viduryje, tai reik tokiu zaidimu, kad gerai susiltume, nes visgi ziema biggrin.gif Mano situacija panasi i tavaja, nes dalis sveciu bus lietuviu, o kita rusu, gal gali placiau papasakoti, koks buvo vestuviu evdimas dviem kalbom? As galvoju, kad kai kuriuos tekstus galbut pasiruosti is anksto, ta prasme pasidaryti rusiskus, kad zmones supratsu kas vyksta biggrin.gif Busiu labai dekinga uz patarima :mirksiukas
Atsakyti
Sveikutės, senokai jau nebuvau čia, nes dažniau apsilankau kitoje forumo temoje.
TitaTita, pabandysiu prisiminti keletą žaidimukų. Buvo tokie:
1. Su kumštine pirštine rinkome degtukus, surinkęs daugiausiai per tam tikrą laiką, laimėjo. Nors, mano manymu, nieko ypatingo, bet visiems patiko. Kažkaip linksmai gavosi.
2.Nosies pagalba perduoti vienas kitam degtukų dėžutę.
3.Pora atsistoja vienas prieš kitą, ir ridena kamuolį nuo pilvo iki smakro. Nu irgi visai linksma buvo.
4.Žiūrėti per kitą negu reikia žiūronų galą ir eiti per ištiestą plonytę juostelę nenukrypstant nuo kelio. Visiems buvo nematytas negirdėtas žaidimas, dėl to labai įdomus.
5.Perduoti smakru obuolį. Nieko nauja, bet laikas prabėga...
6.Išrenkami du žmonės - vaikinas-mergina, mergina-mergina ir pan. Vienam uždengiamos akys ir klausiama - šita vieta? (svočia rodo į kokią nors kito žmogaus kūno vietą), taip klausinėjama kol atsako taip, tada nurišamos akys ir turi pabučiuoti pasirinktą vietą. Sakyčiau irgi patiko.
Čia tiek ką paskubomis atsiminiau. Tekstų aš visiškai jokių nesiruošiau, nes jaunosios prašymas buvo jokių eilių, graudenimų ir pan. Kad viskas būtų natūraliai ir iš širdies. Taigi, mes kalbėjome lietuviškai, muzikantai lenkiškai. Pavyzdžiui, jei komendantas lenkas, tai jį kalbina muzikantai lenkiškai, jei lietuvis - mes lietuviškai. Viskas gavosi puikiai ir darniai.

Bum, mes jaunuosius nakčiai išlydėjome taip. Uždėjome po skrybėlaitę ir padovanojome po dėžutę saldainukų (jai- moteriškas bikini iš saldainukų, Jam - vyriški stringai iš saldainukų, yra tokių pirkti, jei sudomins parašysiu kur). Tai su tom skrybėlaitėm jaunieji labai elegantiškai atrodė, ypač tiko jaunajai prie suknelės.

Mes dar nuotraukyčių neturime, kai gausiu pažadu kai kuriuos momentus iš pišlių gyvenimo paviešinti. Pasirodykite ir Jūs, juk visos tikrai buvote nuostabios ir išradingos. Visoms sėkmės.
Atsakyti
kaip manot, jei as pati nuotaka rupinsiuos viskuom, ar paskui nebus paciai nuobodi ta svente? as turiu omeny visas smulkmenas, kurios susijusios su liudininkais, as tureciau supirkti visus suvenyrus, surinkti testus ir pan.
Bijau, kad paciai paskui ta diena bus tokia neidomi, kai zinosiu visas iki vieno smulkmena..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2007 10 16, 22:43)
kaip manot, jei as pati nuotaka rupinsiuos viskuom, ar paskui nebus paciai nuobodi ta svente? as turiu omeny visas smulkmenas, kurios susijusios su liudininkais, as tureciau supirkti visus suvenyrus, surinkti testus ir pan.
Bijau, kad paciai paskui ta diena bus tokia neidomi, kai zinosiu visas iki vieno smulkmena..... doh.gif

mano nuotaka nebuvo informuota apie smulkmes blush2.gif del to ir svente labai puiki buvo nes lauke staigmenu ..maloniu aisku wub.gif wub.gif
manau svocios-liudininkes darba palik jai....Juk nesinori visko zonoti nes is ties nebus idomu kai zinosi kur kada kas bus mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
nesu nei nuotaka nei pirsleine, bet vistiek noriu patarti jei jau darote "baliu" tai nepagailekit ir geriems muzikantams ir maistui ir tortui, nes visdelto tai labai daug ka reiskia ir paleika ilgam prisiminima,
nes pries pora savaiciu dalyvavau vestuvese kur jaunosios tevas nuo vieno stalo galo nese i kita degtines buteli, po antro prisedimo valgymo nekas teliko, o padaveje paprasyta papildyti gaivaus gerimo pareiske kad baigesi kas uzsakyta o virtuve ja uuzdaryta doh.gif tai tikrai neprideda linkmumo kai degtine teko vandeniu uzsigerinet, beje po to jos irgi neliko smile.gif
tai va, padariau isvada kad jei jau darai baliu tai reikia ji padaryti gerai, jei nera galimybes gerai padaryti tai isvis nedaryti,
tikrai reikai pasvarstyti pries darant baliu ar isgalesi ji padaryti gerai,
ir dar del torto,
nzn kaip paprastai buna bet kur as buvau vestuvese tai torta siaip supjauste jaunavedziai jokio iskilmingumo nieko sad.gif kazkaip nevisai
Atsakyti