Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

QUOTE(=Svaja= @ 2007 09 21, 23:00)
Na ka mielosos, rytoj mano pasirodymas  biggrin.gif  biggrin.gif palinkekit mums sekmes blush2.gif

4u.gif viskas bus gerai...sekmes..laukiam aprasymo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos svociules wub.gif wub.gif

niu ka mano misija baigesi verysad.gif taip greitai ir kaip sapnas prabego wub.gif wub.gif
Na sekes puikiai, padarem viska beveik kaip ir planavom thumbup.gif thumbup.gif Buvo nuostabus oas,nuostabi nuotaika ,ir nustabus sveciai,linksmi,dainingi ir be galo mieli.Nebuvo sunku vesti svente tikrai rolleyes.gif Gal del to ir taip greitai praleke viskas verysad.gif echhhh Muzika dar skamba mano galvoje.. wub.gif Osvarbiaisia blush2.gif
Jaunieji ir visi kiti sveciai buvo labai patenkinti na ir kaskiek suzaveti blush2.gif (pasigyriau blush2.gif ) ..o tai taip malonu kad verkti norisi ..ypac kai jaunieji iteike mums didele nevystancia puokste ir padekojo sakydami tokius zodzius..Aciu uz tai kad sutikote buti musu pirsliais ir pavertet musu svente tikra pasaka blush2.gif wub.gif wub.gif tai abi ir apsiasarojom su nuotaka blush2.gif doh.gif Na tai va, tiek is musu ziniu... blush2.gif Tik gaila kad taip viskas greitai baigias verysad.gif
Atsakyti

Tik gaila kad taip viskas greitai baigias verysad.gif
[/quote]

Na ir šaunuoliai mirksiukas.gif Net neabejojau, kad viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Martynos mama,2007 09 24, 14:51]
Tik gaila kad taip viskas greitai baigias verysad.gif
[/quote]

Na ir šaunuoliai mirksiukas.gif Net neabejojau, kad viskas bus thumbup.gif
[/quote]
wub.gif rolleyes.gif Aciu

na o po poros savaityciu imesiu keleta akimirku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2007 09 24, 13:32)
Sveikos svociules wub.gif 
niu ka mano misija baigesi verysad.gif  taip greitai ir kaip sapnas prabego wub.gif  Na sekes puikiai, padarem viska beveik kaip ir planavom thumbup.gif  thumbup.gif  Buvo nuostabus oas,nuostabi nuotaika ,ir nustabus sveciai,linksmi,dainingi ir be galo mieli.Nebuvo sunku vesti svente tikrai rolleyes.gif  Gal del to ir taip greitai praleke viskas verysad.gif echhhh Muzika dar skamba mano galvoje.. wub.gif O svarbiaisia blush2.gif
Jaunieji ir visi kiti sveciai buvo labai patenkinti  na ir kaskiek suzaveti  blush2.gif (pasigyriau blush2.gif ) ..o tai taip malonu kad verkti norisi ..ypac kai jaunieji iteike mums didele nevystancia puokste ir padekojo sakydami tokius zodzius..Aciu uz tai kad sutikote buti musu pirsliais ir pavertet musu svente tikra pasaka blush2.gif  wub.gif  tai abi ir apsiasarojom su nuotaka blush2.gif  doh.gif Na tai va, tiek is musu ziniu... blush2.gif Tik gaila kad taip viskas greitai baigias verysad.gif


labai dziugu, kad visi lieko patenkinti thumbup.gif , saunuoliai pirslialiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 09 24, 16:19)
labai dziugu, kad visi lieko patenkinti thumbup.gif , saunuoliai pirslialiai thumbup.gif

na to ir siekiau , kad visiems butu smagu ax.gif ax.gif Dziaugiuosi pati nerealiai blush2.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

aciu Welkom ir kitom mergaitem pasidalinusiom scenarijais, zaidimais IR VISKUO KA ZINOJOTE wub.gif wub.gif bE JUSU MERGAITES NEBUTUMEM PADARE GRAZIOS SVENTES MUSU JAUNIESIEMS wub.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gifx
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Svaja=: 24 rugsėjo 2007 - 16:33
QUOTE(=Svaja= @ 2007 09 24, 12:32)
Sveikos svociules wub.gif  wub.gif
niu ka mano misija baigesi verysad.gif  taip greitai ir kaip sapnas prabego wub.gif  wub.gif

thumbup.gif Saunu, kad viskas gerai pavyko...Saunuole
Ar dar noretum pakartot? biggrin.gif
As noreciau doh.gif ir dar kaip noreciau ir trecia ir ketvirta karta tikrai eiciau drinks_cheers.gif
Nuotraukas mes savaitgali gavome, tai vis pasiziuriu...miela prisiminti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2007 09 25, 10:56)
thumbup.gif Saunu, kad viskas gerai pavyko...Saunuole
Ar dar noretum pakartot?  biggrin.gif
As noreciau doh.gif ir dar kaip noreciau ir trecia ir ketvirta karta tikrai eiciau drinks_cheers.gif
Nuotraukas mes savaitgali gavome, tai vis pasiziuriu...miela prisiminti wub.gif

Zinai teoriskai noreciau, bet kadangi nenusimato tai nelabai lotuliukas.gif lotuliukas.gif seip toms vestuvems daug meiles idejau nes tuos vaikus labai myliu blush2.gif wub.gif wub.gif sakykim draugu kokiu ar dar ko nors...na taip nebutu kaip ta pirmaji karta blush2.gif blush2.gif o seip gal ir eiciau tik mano vyras tai jau ne doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Svaja=: 25 rugsėjo 2007 - 12:43
QUOTE(=Svaja= @ 2007 09 24, 12:32)
Sveikos svociules wub.gif
niu ka mano misija baigesi verysad.gif  taip greitai ir kaip sapnas prabego wub.gif  wub.gif
Na sekes puikiai, padarem viska beveik kaip ir planavom thumbup.gif  Buvo nuostabus oas,nuostabi nuotaika ,ir nustabus sveciai,linksmi,dainingi ir be galo mieli.Nebuvo sunku vesti svente tikrai rolleyes.gif  Gal del to ir taip greitai praleke viskas verysad.gif echhhh Muzika dar skamba mano galvoje.. wub.gif Osvarbiaisia blush2.gif
Jaunieji ir visi kiti sveciai buvo labai patenkinti  na ir kaskiek suzaveti  blush2.gif ..o tai taip malonu kad verkti norisi ..ypac kai jaunieji iteike mums didele nevystancia puokste ir padekojo sakydami tokius zodzius..Aciu uz tai kad sutikote buti musu pirsliais ir pavertet musu svente tikra pasaka wub.gif  tai abi ir apsiasarojom su nuotaka blush2.gif  doh.gif Na tai va, tiek is musu ziniu... blush2.gif Tik gaila kad taip viskas greitai baigias verysad.gif

Kaip fainiai wub.gif
O gal plačiau papasakosi ką ten tokio gero paruošėt? Kurie 'numeriai' patiko labiausiai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2007 09 26, 13:16)
Kaip fainiai  wub.gif
O gal plačiau papasakosi ką ten tokio gero paruošėt? Kurie 'numeriai' patiko labiausiai?  ax.gif

Numeriu nebuvo...buvo ideta daug meiles i ta svente blush2.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2007 09 24, 17:32)
na to ir siekiau , kad visiems butu smagu ax.gif  ax.gif  Dziaugiuosi pati nerealiai blush2.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aciu Welkom ir kitom mergaitem pasidalinusiom  scenarijais, zaidimais IR VISKUO KA ZINOJOTE wub.gif  wub.gif  bE JUSU MERGAITES  NEBUTUMEM PADARE GRAZIOS SVENTES MUSU JAUNIESIEMS wub.gif oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gifx


nera uz ka, svarbu kad padejau ir kad macitu kitoms, ir kitos taip pat sauniai pasirodytu mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, gal papasakosit kaip išleidot ar žadat išleisti jaunuosius į jų 'pirmąją naktį'? ax.gif Su padėklu ir energiniais gėrimais nenorim daryti, nes mums tai jau buvo padaryta ir dabartiniai jaunieji jau matė šitą dalyką ne per seniausiai, tai norėtųsi ką nors kitaip padaryti blush2.gif Prašau pasidalinti savo žinomais būdais išlydėti jaunuosius 4u.gif
Atsakyti