Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

QUOTE(Martynos mama @ 2007 09 19, 08:37)
Tiek Svajai, tiek Jurejai linkiu gero svociavimo. Viskas bus gerai,- tuo net neabejoju. Be to, kai viskas pasibaigs, galvosite, kad "Rodos ir vargo nebuvo". Nors siaip, turiu viena mazyti, bet manau pakankamai esmini patarima - bukit kiek imanoma aktyvesnes (aisku, jei pirslys nera is tu, plepiuju), nepabijokite kartais pasijuokti ir is saves, nepaleiskite vadžių is savo ranku, nes tada vestuviu eiga nebepriklausys nuo jusu blush2.gif
Tad, i vestuves pasiimkite saldainiu krepsi ir gera nuotaika thumbup.gif

Aciuuu wub.gif wub.gif

saldainiai laukia krepsio..kuri rytoj pasiimsiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras, gal galit kas padeti? Reikia testamento zodziu. Vestuves jau si sestadieni
Atsakyti
QUOTE(BiteJ @ 2007 09 19, 21:05)
Labas vakaras, gal galit kas padeti? Reikia testamento zodziu. Vestuves jau si sestadieni


gal sitas tiks, radau lobyne ax.gif
Testamentas
Kadangi apženijau čia tik vieną pora, didžiai kaltas nesu. Gaila, kad URKIONIU kaime dar daug dailių netekėjusių mergelių lieka. Po savo mirties joms pasilinksminti linksmakotį savo palieku.
Liežuvį, per kurį man budeliai paskelbė mirtį, kaimo pletkininkėms prašau paskirti, kad daugiau pletkavotų ir mane geru žodeliu minavotų.
Iš pilvo būgną padarykit, kad šonkauliais mano mušant jis skleistų didelius garsus ir visiems bernams primintų mano kėslus apvesdint juos visus.
Porą oktavų dantų savo muzikantams palieku, kad vietoj klavišų pakeist galėtų.
Iš ausų lokatorius padirbkite, kad gundančius mergų garsus gaudytų ir bernams koordinates nurodytų.
Iš tų šerių, kur ant plikės styro, padirbinkite šepetį marčiai, kad greičiau susitvarkytų mūsų prišiukšlintą gryčią. Ir jaukioj aplinkoj karštai mylėtų savo vyrą.
Kaliošus gumos fabrikui perduokit, kad i sargius perdirbtų . tas dalykas gal padės, kad jaunimas AIDS nesirgtų.
Drabužius prie bažnyčios sėdintiems ubagams palieku, kad už mano gerą dūšią maldą sukalbėtų.
Šis testamentas įsigalioja iškart po mirties mano, ir prašau esant visiems liudininkams viską išdalinti pagal mano valią.
Didžiai gailiuosi tik vieną porą supiršęs. Pasižadu ir po mirties, kad ir velniu pavirtęs, pabėgęs iš ano svieto pas mergas į lovą įvirtęs padarysiu kietu.
Piršlys
Atsakyti
QUOTE(BiteJ @ 2007 09 19, 21:32)
aciu labai, tiks ir toks, juk laiko nebera
Aciu....


ner uz ka. bigsmile.gif Kaip sunku tos 2 dienu vestuves doh.gif , tikriausia nesutikciau pirsliauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 09 19, 21:37)
ner uz ka.  bigsmile.gif Kaip sunku tos 2 dienu vestuves  doh.gif , tikriausia nesutikciau pirsliauti  g.gif

Gal kas turite diplomus jauniesiems.Dekoju iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 09 19, 21:37)
ner uz ka.  bigsmile.gif Kaip sunku tos 2 dienu vestuves  doh.gif , tikriausia nesutikciau pirsliauti  g.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as ir buc nejus jei 2 dienos butu ..o jeja kosmaras doh.gif doh.gif jau viena diena ..siaubas o 2...nusisaut..nereiks nei kart lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, Svociukes,

Matau jus cia labai draugiskai bendraujate, pamaniau gal ir man galesite pagelbeti. As planuoju savo vestuves, pasikvieteme pirsliais zmones, kurie niekada nepirsliave, todel norime jiems padeti. Musu vestuves bus traidcines, dvieju dienu, su pirslio korimu ir pan., bet noretume itraukti i scenariju ir kokiu nors nauju dalykeliu. Beda ta, kad pati vestuvese esu buvusi vos keleta kartu, bet tada dar buvau labai mazyte, nieko nepamenu. Todel kreipiuosi i jus, Svociukes, gal galetumete koki scenariju man i el. pasta atsiusti, buciau labai jums dekinga. As net neisivaizduoju nuo ko tos vestuves prasideda, kaip ten tuos jaunuosius islydi, kur tas pulkas renkasi, kaip stalus issipirkineja ir pan. Is anksto visoms dekoju, mano el. pastas dvyniukasss@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2007 09 19, 08:37)
Tiek Svajai, tiek Jurejai linkiu gero svociavimo. Viskas bus gerai,- tuo net neabejoju. Be to, kai viskas pasibaigs, galvosite, kad "Rodos ir vargo nebuvo". Nors siaip, turiu viena mazyti, bet manau pakankamai esmini patarima - bukit kiek imanoma aktyvesnes (aisku, jei pirslys nera is tu, plepiuju), nepabijokite kartais pasijuokti ir is saves, nepaleiskite vadžių is savo ranku, nes tada vestuviu eiga nebepriklausys nuo jusu blush2.gif
Tad, i vestuves pasiimkite saldainiu krepsi ir gera nuotaika thumbup.gif


Aciu aciu u padrasinimus blush2.gif ju tikrai reikia... nes siandien tai tikra kose galvoj, nes jau svete ryt, vis ziuriu ko cia dar nepamirsus... doh.gif o dar musu veselia rajone vyks, tai jau dabar visam kaime visi ruosiasi kelius tverti... oi reks saldainiu daug ir net tik... smile.gif dar karteli aciu visoms padejusiosiom ir po sventes papasakosiu kaip sekesi!!!
Atsakyti
Noriu paklausti, o kada persega rūtų vainikėlį jaunajai ?
Atsakyti
QUOTE(DonaldaB @ 2007 09 21, 09:34)
Noriu paklausti, o kada persega rūtų vainikėlį jaunajai ?

Persega santuokų rūmuose ir bažnycioje, o kada tą reikia daryti pasakys kunigas ir santuokų rūmų atstovas. 4u.gif
Atsakyti
Na ka mielosos, rytoj mano pasirodymas biggrin.gif biggrin.gif palinkekit mums sekmes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2007 09 22, 00:00)
Na ka mielosos, rytoj mano pasirodymas  biggrin.gif  biggrin.gif palinkekit mums sekmes blush2.gif


Sekmes 4u.gif , labai laukiam su ispudziais mirksiukas.gif viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti