Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

tongue.gif sveikutes mergytes saunuolytes.na va ir as jau po visko.vestuves praejo normaliai,labai saunus buvo muzikantai tai labai didele pagalba buvo ir susitarem graziai jie man nuostabiai padejo.truputi programos issimete bet siaip viska ka buvau sugalvojus panaudojau thumbup.gif oras pasitaike geras taigi ir nuotaikos saunios.aciu visoms padejusioms 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(usnyte @ 2007 09 10, 21:01)
tongue.gif sveikutes mergytes saunuolytes.na va ir as jau po visko.vestuves praejo normaliai,labai saunus buvo muzikantai tai labai didele pagalba buvo ir susitarem graziai jie man nuostabiai padejo.truputi programos issimete bet siaip viska ka buvau sugalvojus panaudojau thumbup.gif oras pasitaike geras taigi ir nuotaikos saunios.aciu visoms padejusioms 4u.gif  drinks_cheers.gif


niu saunuole thumbup.gif , labai smagu kad viska praejo sauniai thumbup.gif , matyt ir ora buvot uzsake pas auksciausiaji mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, pagaliau ir aš prisiruošiau parašyti, nes atpiršliavom jau prieš pora savaitėlių. Be galo jaudinausi, bet viskas pavyko puikiai. Nebuvo lengva, nes kaip sakė muzikantai susirinko "sunki publika", bet visgi išjudint visus pavyko. Pusė svečių buvo lietuvių, pusė lenkų, o aš ir vyras lenkiškai nė bum bum... blink.gif tai čia labai padėjo muzikantai.
Labai gerai, kad pasiruošėme nemažai žaidimų lauke. Buvome trakų Vokės dvare, tai jaunuosius fotografas išvedė fotografuotis, o likusiems reikėjo kažkaip stumti laiką (kažkur apie 1.5 valandos) verysad.gif Todėl visi labai noriai žaidė.
Salėje stalo išpirkimui buvau surišusi girliandą iš tų mažų saldainukų "Bibo", beveik 9 metrus, tai įspūdis neblogas buvo.
Paskui padarėme tokią staigmeną, kuri abejingų nepaliko. Prie stalo papasakojome kur buvome, kur jaunieji susituokė, ir paskelbėme, kad jaunikis pasirinko jaunosios pavardę, ir tas naujasis vardo ir pavardės junginys pakankamai įdomiai ir juokingai skambėjo. O kad visi patikėtų, pasiuntėme per stalą "padirbtą" santuokos liudijimą. Pirmiausiai patikėjo tėvai, nuostaba buvo ir visų kitų veiduose.
Renkant komendantus, jiems davėme tokius akinius, kur stiklai imituoja alaus bokalus. Užsidėjus labai fainai atrodo, ir vaizdas toks ryškiai geltonas. įdomų rinkinuką padarėme ir "meilės ministrui" bei seselei, jeigu domins galėsiu įkelti kelias nuotraukytes, tik jos nelabai ryškios, nes sugedęs fotoaparatas ir nefokusuoja normaliai vaizdo.
Kai jaunikis rinkosi savo jaunąją pagal kojytę, buvome pasiruošę tokią dirbtinę koją (parduotuvėse ant jų būna užmauti kojinių pavyzdžiai), užmovėme tai kojai kojinę, batelį. Visiems patiko, kai jaunikis ją glostė.
Dvyliktą valandą deginome bengališkas ugneles, nors pirminis sumanymas buvo jas leisti su helio balionais, bet dėl prastoko oro atsisakėme.
Šiam kartui tiek. Jeigu bus kas įdomu klauskite.
Atsakyti
QUOTE(Kishkute @ 2007 09 13, 20:14)
Sveikutės, pagaliau ir aš prisiruošiau parašyti, nes atpiršliavom jau prieš pora savaitėlių. Be galo jaudinausi, bet viskas pavyko puikiai. Nebuvo lengva, nes kaip sakė muzikantai susirinko "sunki publika", bet visgi išjudint visus pavyko. Pusė svečių buvo lietuvių, pusė lenkų, o aš ir vyras lenkiškai nė bum bum... blink.gif tai čia labai padėjo muzikantai.
Labai gerai, kad pasiruošėme nemažai žaidimų lauke. Buvome trakų Vokės dvare, tai jaunuosius fotografas išvedė fotografuotis, o likusiems reikėjo kažkaip stumti laiką (kažkur apie 1.5 valandos) verysad.gif Todėl visi labai noriai žaidė.
Salėje stalo išpirkimui buvau surišusi girliandą iš tų mažų saldainukų "Bibo", beveik 9 metrus, tai įspūdis neblogas buvo.
Paskui padarėme tokią staigmeną, kuri abejingų nepaliko. Prie stalo papasakojome kur buvome, kur jaunieji susituokė, ir paskelbėme, kad jaunikis pasirinko jaunosios pavardę, ir tas naujasis vardo ir pavardės junginys pakankamai įdomiai ir juokingai skambėjo. O kad visi patikėtų, pasiuntėme per stalą "padirbtą" santuokos liudijimą. Pirmiausiai patikėjo tėvai, nuostaba buvo ir visų kitų veiduose.
Renkant komendantus, jiems davėme tokius akinius, kur stiklai imituoja alaus bokalus. Užsidėjus labai fainai atrodo, ir vaizdas toks ryškiai geltonas. įdomų rinkinuką padarėme ir "meilės ministrui" bei seselei, jeigu domins galėsiu įkelti kelias nuotraukytes, tik jos nelabai ryškios, nes sugedęs fotoaparatas ir nefokusuoja normaliai vaizdo.
Kai jaunikis rinkosi savo jaunąją pagal kojytę, buvome pasiruošę tokią dirbtinę koją (parduotuvėse ant jų būna užmauti kojinių pavyzdžiai), užmovėme tai kojai kojinę, batelį. Visiems patiko, kai jaunikis ją glostė.
Dvyliktą valandą deginome bengališkas ugneles, nors pirminis sumanymas buvo jas leisti su helio balionais, bet dėl prastoko oro atsisakėme.
Šiam kartui tiek. Jeigu bus kas įdomu klauskite.


Labukas, smagu kad viskas pavyko thumbup.gif saunuoliai
Devynis metrus padarei blink.gif blink.gif , ein asau kiek daug doh.gif
Staigmena tai superine, as irgi patikeciau, jei pasakytu
Kur jus tokiu akinuku radot?
Labai laukiam nuotraukyciu mirksiukas.gif
Atsakyti
mes taip pat sutikome buti liudininkais, nes jaunavedziai net nebezino ka daryti visi del visokiu priezasciu atsisakineja, tai bandysim jiems padeti.
vestuves be tradiciju, bet as manau visviena turiu pasiruosti bent minimaliai, kad nebutu kurioziniu situaciju. mat pas juos bus muzikantai ir koks tai "linsmintojas", tai pasak ju nieko mums nereikes, isskyrus baznycioje, cakse ir kelioneje iki ispirktos kavines, o kavineje jau visu linksmybiu imsis tas "linksmintojas" as nelabai apie ji girdejusi gal kam teko dalyvauti tokiose vestuvese. klusiau gal cia planuotojas vestuviu, tai kaip ir ne, muzikantai jiems cia taip patare....... g.gif
labai prasau jei kas galite pasidalinkite scenarijais, buciau labai dekin, nes vestuves spalio 6 d., laiko tikrai mazokai... doh.gif
pasiskaitinejau, minciu neblogu tikrai radau, jus tikros saunuoles....
nesenai teko paciai susiorganizuoti krikstynas ir man labai patiko vienas toks kaip ir zaidimas, kiekvienas gauna po baliona ji prisipucia uzsirisa, tada markeriu uzraso po trumpa palinkejima, siuo atveju, jauniesiems. tada susistoja visi ratu, kamera viduryje rato, ir labai greitai kiekvienas perskaito savo palinkejima, tai neuzima daug laiko jei visi klauso. po to visi susistoja i viena bureli, iskelia balionus ir davus komanda paleidzia i ora, foto ir filmuotoje juostoje labai gerai atrodo.tiesa tai dareme pievoje ir labai fain buvo, kai balionai leidosi zemyn ir tik prisiliete prie zoles sproginejo. (skutelius po to galima susirinkti, kad labai netersti) esu girdejusi, kad kiti leizia juos i vardeni, bet cia.....
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 09 14, 16:38)
issiunciau tau info i AZ mirksiukas.gif sekmes pirsliaujant mirksiukas.gif

ACIU, BANDYSIM TIEMS JAUNIKLIAMS PARODYTI KAIP SUSITUOKE MOKA ..... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(venera14 @ 2007 09 14, 16:29)
ACIU,  BANDYSIM TIEMS JAUNIKLIAMS PARODYTI KAIP SUSITUOKE MOKA  ..... biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  smile.gif  thumbup.gif


prasom, kad tik macytu mirksiukas.gif , darykit savo sedevrus is jau padarytu mirksiukas.gif . sekmes
Atsakyti
Gal ir man galetume permest Welkom1 keleta ideju su vestuviu scenarijais, o tai as irgi i klaustuka pavirtus vestuves jau kita penktadieni blink.gif turim tik keleta prakalbeliu ir tiek... blush2.gif visa viltis muzikantai, jie sake visas linksmybes ves, bet reik manau atsargini varianta turet, jei muzikantai nusprestu koki poksta padaryti, nes visko juk buna g.gif vestuves, kuriuose dalyvausim liudininkais bus be pirslio korimo ir truks viena diena. Buciau labai dekinga jei kas galetu permest kokiu zaidimuku ideju gamtoje 8 zmonems ir vestuviu scenariju! Aciukas is anksto!
Mano emeilas: jurate19@yahoo.com
Atsakyti
Sveikutės mergos biggrin.gif
Vos spėjau apsiženyti jau svočia reik būt doh.gif
Gal pasakysit kur perkat prijuostes ir skareles? Ir gal žinot kur pantalonų didelių galima papigiai rasti? biggrin.gif
Ir plyz atsiųskit kas turit kokių žaidimų ar scenarijų į birute@myself.com 4u.gif
Einu skaityt ką čia prirašiusios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2007 09 17, 13:24)
Sveikutės mergos  biggrin.gif
Vos spėjau apsiženyti jau svočia reik būt  doh.gif
Gal pasakysit kur perkat prijuostes ir skareles? Ir gal žinot kur pantalonų didelių galima papigiai rasti?  biggrin.gif
Ir plyz atsiųskit kas turit kokių žaidimų ar scenarijų į birute@myself.com  4u.gif
Einu skaityt ką čia prirašiusios  biggrin.gif


Niu matai kaip tau sekas mirksiukas.gif , o del skareles tai manau butu graziau jei pati pasiutum, o prijuoste tai gali kokia kaip turguij moteriskes stovi nupirkti ir kokiu sirdeliu prisiuti ir taip pat su pantalonais, kokiu medziago slopu prisiuti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 09 17, 12:48)
Niu matai kaip tau sekas mirksiukas.gif , o del skareles tai manau butu graziau jei pati pasiutum, o prijuoste tai gali kokia kaip turguij moteriskes stovi nupirkti ir kokiu sirdeliu prisiuti ir taip pat su pantalonais, kokiu medziago slopu prisiuti lotuliukas.gif

Ačiū už info mirksiukas.gif
Jo, nepagalvojau turguj paieškoti prijuosčių. Ale prisiminiau dabar kad būna prijuosčių tokių su paveiksliukais - ale seksualūs apatiniai ir pan - gal būtų prikolas biggrin.gif Tik nzn ar vis dar pardavinėja.. O pantalonus tai galvojam žaidimui panaudoti - apsirengi pantalonais ir bėgti šampano. Galvojau piguose drabužiuose paieškoti, bet po to pagalvojau kad nekas būtų kažkokio diedo dėvėtus pantalonus vilktis žmonėms doh.gif Reikės kokių nors naujų XXXL paieškot rolleyes.gif Pačiai pasiųti būtų išeitis, bet kad nemoku blush2.gif Gal reikės mamos praprašyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2007 09 17, 14:16)
Ačiū už info  mirksiukas.gif
Jo, nepagalvojau turguj paieškoti prijuosčių. Ale prisiminiau dabar kad būna prijuosčių tokių su paveiksliukais - ale seksualūs apatiniai ir pan - gal būtų prikolas biggrin.gif Tik nzn ar vis dar pardavinėja.. O pantalonus tai galvojam žaidimui panaudoti - apsirengi pantalonais ir bėgti šampano. Galvojau piguose drabužiuose paieškoti, bet po to pagalvojau kad nekas būtų kažkokio diedo dėvėtus pantalonus vilktis žmonėms  doh.gif Reikės kokių nors naujų XXXL paieškot  rolleyes.gif Pačiai pasiųti būtų išeitis, bet kad nemoku  blush2.gif Gal reikės mamos praprašyti  g.gif


Ner auz ka, gal pantalonus ir juanajam pasiuti ir ant klyno koki pukuti, sirdeliu prisiuk lotuliukas.gif , dar kokia kolukiecio kepure padaryk, padaryk sakes is popieriaus ar ka nors, o jaunajai nupirk skarele ar kokia grazia kepure toki aklasikinio stiliaus ir prijuoste, ant prijuostes gali sirdeliu prisiuti ir dar ka nors
Atsakyti