Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

QUOTE(vaidoska @ 2007 09 06, 15:52)
  buteli ant kurio bus prikabinta atvirute dovanosiu toki? Idedu jusu teismui  mirksiukas.gif 

labai jau gražus tas butelis... kas jį darė? Mes vardų nerinkom, tik į kojinytes metėm centukus (buvau daug vienetukų pririnkus), tai ne kuriems svečiams pasirodė per maži pinigėliai, tai ir savo primetė po 10. 20 Lt., o galų gale "būsimasis diedukas" įkišo 100-nę, kad tikrai būt berniukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2007 09 06, 17:03)
labai jau gražus tas butelis... kas jį darė? Mes vardų nerinkom, tik į kojinytes metėm centukus (buvau daug vienetukų pririnkus), tai ne kuriems svečiams pasirodė per maži pinigėliai, tai ir savo primetė po 10. 20 Lt., o galų gale "būsimasis diedukas" įkišo 100-nę, kad tikrai būt berniukas  biggrin.gif


dziaugiuosi, kad patiko, nes darbas tikrai ne profesionalo 4u.gif galvojau ir as daryti su sliauztukais, bet po to, kazkaip isejo taip, tai ir padarysiu taip....tikuosi, kad patiks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 09 06, 09:44)
O mums visai  thumbup.gif tas žaidimukas išėjo. O rinkom ne geriausiai, o greičiausiai darbą atlikusią pamergę.

doh.gif Na ir....vieno roliko pakako? Gal ploniukai pabroliukai buvo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidoska @ 2007 09 06, 16:10)
dziaugiuosi, kad patiko, nes darbas tikrai ne profesionalo  4u.gif galvojau ir as daryti su sliauztukais, bet po to, kazkaip isejo taip, tai ir padarysiu taip....tikuosi, kad patiks  doh.gif

drinks_cheers.gif butelis liuks.
Su sliauztais as taip pat norejau daryti, bet maniskis buvo pries...sako jau taip ikyriai atrodo tas pinigu rinkimas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2007 09 06, 16:45)
doh.gif Na ir....vieno roliko pakako? Gal ploniukai pabroliukai buvo biggrin.gif

Apvyniojo, bet gana skystai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2007 09 06, 16:45)
Su sliauztais as taip pat norejau daryti, bet maniskis buvo pries...sako jau taip ikyriai atrodo tas pinigu rinkimas blink.gif

Aš tai visai neprašau švečių dėt pinigų savo, buvau pririnkus tokį mažą rankinuką širdelę po 1 cnt. ir liepiau mest po vieną už ką nori, ale kai kurie svečiai ėmė lupt savo babkes iš piniginių ir gana. O tėtukas vienas sakau ant galo šimtinę įkišo "Už berniuką" - labai smagu buvo biggrin.gif
Atsakyti
Labutis visoms. Na ka, as irgi jau po abieju vestuviu. Mano manymu viskas praejo tikrai neblogai. Bent jau taip atsiliepe jaunieji bei sveciai. Aisku, kaip ir kitos mamytes daugumos, ka buvau numaciusi, panaudoti nespejau.
Abiejose vestuvese puikiai pavyko "nustebinti" visus svecius ir jaunuosius, 12 valanda iteikiant pirslio spec. dovana. Sumaketavau voka su novaturo zenklu bei uzrasu "Specialus pasiulymas jaunavedziams". Idejome 4 talonelius. Pirslelis paskelbe, kad :"Tokia proga ir aš, piršlys, turėčiau nepasišiukšlinti. Taigi, su pačia taupėme taupėme ir sutaupėme jums kelionei. Dovanojame Jums kelionę, kurios maršrutą bei išvykimo ir grįžimo laiką jūs pasitarę galėsite pasirinkti patys. Taigi, nuoširdžiai sveikiname. (Įteikiamas vokas su autobuso talonėliais)." Veido israiskos, ypac jaunuju, buvo net daugiau nei nustebusios. Uztat visiems juoko, parodzius kas yra voke, buvo bent 5 minutems.
Tiesa, labai nebloga mintis buvo su auksine zuvele. Ja ileidome i grazu akvariuma ir siunteme per sveciu rankas. Kiekvienas svecias turejo palinketi jaunavedziams kazko grazaus, o auksine zuvele - jaunajai seimai ispildyti visus palinkejimus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2007 09 07, 10:07)
Tiesa, labai nebloga mintis buvo su auksine zuvele. Ja ileidome i grazu akvariuma ir siunteme per sveciu rankas. Kiekvienas svecias turejo palinketi jaunavedziams kazko grazaus, o auksine zuvele - jaunajai seimai ispildyti visus palinkejimus. mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif turetu tikrai gerai atrodyti. Kazkaip niekur nesu uztikusi, tokios minties rolleyes.gif
Saunu, kad puikiai praejo, tokie dideli darbai doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 09 06, 16:52)
Nutariau ir as padaryti ta ziadimeli su vaiku vardais
Jauniems tėvams plaukai pražyla,
Kol vardą parenka mažyliui
Jei kas ir kratosi vaikų,
Tai ne dėl buto, ne dėl vargo
O, kad nežmoniškai sunku
Rast kūdikiui madingą vardą.
buteli ant kurio bus prikabinta atvirute dovanosiu toki? Idedu jusu teismui  mirksiukas.gif http://s183.photobuc...nt=DSC01664.jpg


labai labai grazu thumbup.gif thumbup.gif wub.gif , manau visiems patiks

QUOTE(laisvė25 @ 2007 09 07, 09:20)
Sveikos,
Gal galit padėti spalio 5 d. piršliauju vestuvėse reikia trumpo vestuvių scenarijaus. Mano paštas i25@one.lt    Iš anksto dėkoju


sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dew @ 2007 09 06, 10:00)
Labas rytas! Norejau paklausti, ar tevai turi kazkokius zodzius sakyti sutinkant jaunuosius. Mamyte labai jaudinasi, tai nutariau jai padeti. Jei zinot mergytes parasykit ir gal kokiu zodeliu turit. Is anksto dekoju 4u.gif




1. Gyvenime nėra juk lengvo nieko,
Ir viską reikia pamatuoti širdimi.
Tik savo rankom tvirtą tvirtą lieptą
Jums teks patiems nutiesti ateity.
Jau rankom keturiom Jūs kelią tiesit,
Bendrom svajom pavasariai žydės.
Kartu dainuosit ir kartu liudėsit,
Ir tyliai lauksite trečios širdies.

2. Gal pasakų Karaliai barstė debesynuos sniegą,
Kai meilės angelai plasnojo virš širdžių...
Tarytum rožių žiedlapiais baltais svajonių vėjas
Jums išpuošė gyvenimo kelius visus.
Laimingi būkit savo meilės dieną lyg Karaliai...
Nėra didesnio žemėj turto, negu radot Jūs.
Branginkit vienas kitą nuolat ir mylėkit amžiais!
Dovanotą laimę laikykit amžinu turtu

3. Vestuvių dieną sužydėjus,
Jūs meilė skleidžias giedruma.
Tegul jos žiedo nepakando
Ankstyvo rudenio šalna,
Tegul gražių svajonių aidas
Už naujo horizonto ves,
Tegul tėvų pradėtus darbus
Puikių vaikų būrys pratęs.


4. Auksiniais tiltais meilę neškit,
Gyvenkit laimės danguje
Ir lai šeimos žvaigždynai klesti
Žmonos ir vyro glėbyje.

Nesužalokit meilės jausmo
Piktumo žodžiais kai kada
Ir nesuteikit širdžiai skausmo,
Šeimoj gyvendami drauge.

Auksiniais tiltais meilę neškit,
Ir lai šeimos žvaigždynai klesti

5. Kaip saulė užteka kasryt,
Kaip iš po sniego kalas daigas,
Taip jūs, atgimę antrąsyk,
Išeinat laimės pasitikt,
Ir širdys vasara vėl džiaugias.

Tegul nuo šiol naujuos namuos
Apsigyvens viltis ir meilė,
Tegul nestinga šilumos,
Jaukumo, duonos ir darnos,
O liūdesys išblės savaime.

6. Statykite meilės pilį,
Tieskit į laimę tiltus,
Židinį jaukų užkurkit
Jis žvarboje sušildys.

Saugokit meilės rūmą,
Ženkite laimės tiltais,
Bet už viską labiausiai
Branginkite mylinčią širdį!
7. Jaunieji, būkite laimingi,
Kiekvienas šiandien palinkės...
O mes prie žodžių tų prasmingų
Pridurti norim iš širdies:
Kad namuose kvepėtų duona,
Kad smagūs krykštautų vaikai,
Kad jūsų meilė dar stiprėtų,
Kai sidabru šarmos plaukai...

8. Lai aušta laimingas Gyvenimo rytas,
Lai driekias keliai,
Vien gėlėm nubarstyti,
Lai rūpesčių ūkanas
Vėjai išsklaido,
Lai šypsenos puošia
Jūs mylinčius veidus!

9. Tegui tik džiaugsmo ašaros lyg perlai žvilga Jūsų akyse, tegul kiekviena diena išsiskleidžia gražiausiu rožės žiedu, tegul Jūsų namuose niekuomet neblėsta jauki židinio ugnelė. Ilgų ir laimingų bendro gyvenimo metų!

10. Brangūs vaikai, didžiausia laimė tėvams su duona ir druska pasitikti Dievo palaiminimą gavusius savo vaikus. Perlaužkite šią duonos riekę, pasidalykite ir žinokite:
Kaip duonos riekę laužiate perpus, Taip teks pasidalyt džiaugsmu ir laime, Pečius suglaudus teks atremt vargus, Kurie užklumpa lyg naktis savaime... Bet kol vienu ritmu dvi širdys plaks, Išsaugot meilę jums jėgų pakaks!
Miela dukra, brangus žente, mes, tėvai, iš visos širdies linkime, kad jūsų šeimos lauktų giedra ir laiminga ateitis, kad namuose visada rusentų jauki židinio ugnelė, krykštautų mūsų vaikaičiai, kad gyvenimo saulės netemdytų nė menkiausias debesėlis...

11. Miela dukra, štai ir į mūsų namų duris pasibeldė sveteliai. Atkurnėjo, atlalėjo tavęs išsivesti. Liūdna skirtis su tavimi. Tačiau mes labai laimingi, nes tu pamilai gerą, darbštų, dorą žmogų. Tikime, kad tavo išrinktasis bus mums kaip sūnus, tad drąsiai atiduodame jam tavo ranką. Linkime, kad jums niekuomet netektų abejoti dėl šio sprendimo, kad jūs sukurtumėte jaukius namus, kad niekuomet nepristigtų išminties įveikti kivirčus, nepasiduoti nesėkmėms. Atsiminkite, ką sakė mūsų senoliai: "Savų namų ir dūmai saldūs". Tad kantriai, po šapelį vykite savo lizdą, padovanokite mums visą pulką vaikaičių... O mes, tėvai, linkime jums neblėstančios meilės ir didelės laimės.

12. Kokia graži diena, kai meilė
Lyg saulė šviečia jums abiem,
Kai šypsosi dangus ir žemė,
O pievos sveikina gėlėm.
Tegul ši pasaka neblėsta
Rytoj, poryt ir niekados,
Lai priesaikos žodžius it maldą
Jūs širdys nuolat atkartos...
13. Stovėkit kartu, bet ne per arti vienas kito, nes ir šventyklos kolonos stovi atokiau viena nuo kitos tam, kad pajėgtų išlaikyti.
Palikite erdvę tarp savęs
Tegul Jūsų meilė būna krantai jūros
Sielos bus krantai, o meile bus jūra
Jūs turėsit namus, bet tegul Jūsų namai netampa inkaru
Tegul namai būna stiebas
Ir nepaskęskite savo buityje, o likit Visatos vaikai
Jūs turėsit savo vaikų, bet jie bus ne Jūsų
Jie bus dukterys ir sūnūs, išsiilgę savo ateities.
Jūs galėsit priglausti jų kūnus, bet ne jų sielas
Nes jų sielos gyvens rytojaus rūmuose, o gyvenimas nelaukia ir nelieka vakarykštės dienos.
Mylėkit vienas kitą
Globokit vienas kitą
Gerbkit vienas kitą
Ir tegul Jūsų namai būna visiems atviri
Būkit dosnūs, net gi nieko neturėdami viską atiduokite
Ir tada Jūsų skrynia niekad neištuštės
Nes tiktai duodamas gali gauti
Sėkmės Jums...
14. Būkite verti savo meilės prisipažinimų visą gyvenimą branginkite vienas kitą tuomet, kai Jūsų nesuprastų niekas kitas žemėje. Atleiskite nesusipratimus, kurie užplūsta pasikeitus gyvenimo aplinkybėms. Sugebėkite išklausyti vienas kito net labiausiai prislėgti ištuštėjusios dvasios.Taip kaip negali žemėje gyventi įsimylėjėliai vienas be kito, taip negalėkite praleisti nė vienos dienos be savo šeimos. Te Jūsų troškimas, padaryti gyvenimą laimės šaltinis, užlieja Jus gerumu, atsidavimu ir pasitikėjimu. Remkitės vienas į kitą ir tapsite laimingiausia žemėje šeima, tuo pačiu įrodydami, jog meilė nenugalima, jog meilė amžina.
15. Gal pasakų Karaliai barstė debesynuos sniegą,
Kai meilės angelai plasnojo virš širdžių...
Tarytum rožių žiedlapiais baltais svajonių vėjas
Jums išpuošė gyvenimo kelius visus Laimingi būkit savo meilės dieną lyg Karaliai...
Nėra didesnio žemėj turto, negu radot Jūs.
Branginkit vienas kitą nuolat ir mylėkit amžiais!
Dovanotą laimę laikykit amžinu turtu.
Kaip nuostabu surasti meilę,
Kai nesitiki visai.
Švelnumą ir beribę laimę
Pajausti dviese jau kitaip.
Tas subrandintas dviejų jausmas –
Likimo dovana.
Skraidykit sieloje lyg paukščiai
Ir būkit amžinai šalia!

Aš mamai irgi ieškojau pati, tai viskas ka radau, bet jai užteko thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, na as einu i vestuves. Jaunieji nebegauna pirsliu, bet nutariau pagelbeti kazkaip pravesti vakara. Laiktasti sukursiu, kazkokiu zaidimu jau turiu.. bet konkretaus scenarijaus nea doh.gif gal kas gali pagelbet, kad bent minimaliai kuliai pravesciau ta vakara?
kad neterst temos is karto parasau savo emaila: iddile(eta)gmail.com 4u.gif
labai aciu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo idile: 09 rugsėjo 2007 - 12:52
Labas mergaites 4u.gif Turiu dideli prasyma blush2.gif As esu jaunoji, musu vestuves dar negreit, bet turiu beda: nedarysime tradiciniu vestuviu, nes esame jau vede (cia tik baznytinis palaiminimas ir baliukas tongue.gif ), ir del to, kad daugiau nei puse sveciu bus uzsienieciai (jaunasis taip pat). Ir kadangi musu liudininkai irgi uzsienieciai, man tenka viskuo rupintis paciai. Nors bus muzikantai, taciau ieskau visokiu zaidimuku, atrakciju ir kt. kad palinksminti svecius. Na gerai nors tiek jog ne man reikes tuos zaidimukus pravesti, bet man tenka tuo pasirupinti... prasau padekit, gal turite kokiu zaidimu? Parasykit man i AZ 4u.gif
Atsakyti
Svekos gyvos ,na ir pasisemiau ideju ir daug info is buvusiu svociuciu..JUS SAUNUOLYTES wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif

o man va dar biski liko laiko doh.gif bet jau stresuoju...sapnavau kad reikia varyt pas nuotaka o man kirpeja atsisake ir plaukai netvarkyti blink.gif doh.gif Nu baisu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti