Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

biggrin.gif labai aciū visoms padejusioms.tikrai didelis didelis aciū jums uz atsiustus scenarijus,zaidimus,patarimus.vestuves man jau ne uz kalnu ir labai labai bijau.gal kas ne taip bus,gal ko nepadarysiu. blink.gif verysad.gif aciū welkom.gitanai ir kitoms man padejusioms. 4u.gif 4u.gif 4u.gif kaip man pasiseks parasysiu kitą savaitę po vestuvių.tikiuosi kad viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos sugrizusios thumbup.gif , labai laukiam issamesniu pasakojimu pamokymu, labai uzjauciu Joreta, sveik greiciau 4u.gif
o manes ta svente laukia kita savaitgali, jau taip pat pradedu bijoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2007 09 03, 17:32)
Laba,
Nu mano vestuvės praėjo puikiai. Jaunieji patenkinti. Posmų ir aš daug išmečiau, kur turėjau. Kuo trumpiau tuo geriau pastebėjau (geriausiai ketureiliai). Su muzikantu irgi teko truputį  "kautis", bet visumoj  thumbup.gif
Tik va aš nuo vakar su 38 temp. ir be balso.  verysad.gif Biuliotenis  doh.gif nes vos iš lovos išlipu, peršalau labai šeštadienio naktį lauke.
O kai pagysiu padėstysiu smulkiau esminius momentus


oi kaip blogai kad susirgai verysad.gif , sveik mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(usnyte @ 2007 09 03, 20:43)
vestuves man jau ne uz kalnu ir labai labai bijau.gal kas ne taip bus,gal ko nepadarysiu.


Papildyta:
QUOTE(vaidoska @ 2007 09 03, 21:45)
jau taip pat pradedu bijoti  doh.gif

mirksiukas.gif Nebijokite mergaites, nera ko. As labai jauciausi ramiai. O jau, kaip saldziai miegojau nakti pries vestuves. Issilaikiau rami iki galo, gal kad antra kart teko pasvociaut cool.gif ...Ale, nors atsisokau doh.gif basutes kulniukas buvo 10cm. Bet tai visai nesutrukde biggrin.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif , ir man jau tenka jungtis i besiruosianciu svociauti rata
Bet viena beda, kad net nezinau nuo ko pradet ruostis :blink , nes eisiu i svocias pirma karta tai gal kuri nors galite ka nors patarti, buciau labai dekinga blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramutuke @ 2007 09 04, 16:39)
Labukas smile.gif , ir man jau tenka jungtis i besiruosianciu svociauti rata
Bet viena beda, kad net nezinau nuo ko pradet ruostis :blink , nes eisiu i svocias pirma karta tai gal kuri nors galite ka nors patarti, buciau labai dekinga  blush2.gif  4u.gif

4u.gif mes jauniesiems po valso padovanojome foto koliaza.
Skaiciau kazka taip:
Kaip prisiminimą judviejų ilgos draugystės, dovanojame Jums foto koliažą su Jūsų nuotraukomis

Sis koliazas yra 30x30, padarytas vienos super mamos. Atspausdintas spaustuvej. Iremintas remeliu salone. Graziai atrode. Visiems idomu buvo rolleyes.gif
user posted image

Dar islydint jaunuosius sakem tokius zodzius:
Jaunieji, nepamirškit, kad vaikai kopūstuose neatsiranda, neleiskite, ir kad gandras vaikus jums neštų! Pasirūpinkit tuo patys.

Jaunajai įteiksime lėlytę,(porcelianine lele-kūdikis) kad žinotų, kaip atrodo maži kūdikėliai.
Jaunajam, kaip būsimajam šeimos iždininkui, pačiai pradžiai įteiksime pinigų puodynę. (užvakuotą trilitrinį stiklainį su baltomis centų monetomis)

user posted image

Lele atnese dukra, iteike nuotakai. Tai sukele labai dideles ovacijas ir plojimus.
Trilitrini pritrombuota centu inese pirselis. Nuostabos pasigirdo is vyriskiu. Po to maciau, kaip puole tikrint ar tikrai neapklijuotas. Ir vis klause, kiek tilpo... lotuliukas.gif nesakem

beje, uz stiklaini lenkiu galva vienai cia uzsukanciai mergaitei 4u.gif

O daugiau visais zodziais naudojausi is Welkom lobyno 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2007 09 04, 19:33)
4u.gif mes jauniesiems po valso padovanojome foto koliaza.
Skaiciau kazka taip:
Kaip prisiminimą judviejų ilgos draugystės, dovanojame Jums foto koliažą su Jūsų nuotraukomis

Sis koliazas yra 30x30, padarytas vienos super mamos. Atspausdintas spaustuvej. Iremintas remeliu salone. Graziai atrode. Visiems idomu buvo rolleyes.gif
user posted image

Dar islydint jaunuosius sakem tokius zodzius:
Jaunieji, nepamirškit, kad vaikai kopūstuose neatsiranda, neleiskite, ir  kad gandras vaikus jums neštų! Pasirūpinkit tuo patys.

Jaunajai įteiksime lėlytę,(porcelianine lele-kūdikis) kad žinotų, kaip atrodo maži kūdikėliai.
Jaunajam, kaip būsimajam šeimos iždininkui, pačiai pradžiai įteiksime pinigų puodynę. (užvakuotą trilitrinį stiklainį su baltomis centų monetomis)

user posted image

Lele atnese dukra, iteike nuotakai. Tai sukele labai dideles ovacijas ir plojimus.
Trilitrini pritrombuota centu inese pirselis. Nuostabos pasigirdo is vyriskiu. Po to maciau, kaip puole tikrint ar tikrai neapklijuotas. Ir vis klause, kiek tilpo... lotuliukas.gif nesakem

beje, uz stiklaini lenkiu galva vienai cia uzsukanciai mergaitei 4u.gif

O daugiau visais zodziais naudojausi is Welkom lobyno  4u.gif


Nu super, labai faina. Pas mus taip pat vestuves bus be daugelio tradiciju, net isleidimo ir pulko nebus. ta diena jau arteja, daug ka jau apgalvojus ir tikiuosi viskas pavyks. Isleidimo minti taip pat pavogiau is vienos forumietes..... bet galesiu papasakoti tik po vestuviu, nes mano jaunoji cia gali uzsukti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 09 04, 18:47)
Pas mus taip pat vestuves bus be daugelio tradiciju, net isleidimo ir pulko nebus.

Buvo pas mus isleidimas is jaunojo ir is jaunosios. Ir pulko buvo be musu keturios poros. Na, atrode, kaip tradicines, bet be kai kuriu apeigu. Nors jei buciau as ju neklausius ir savaip padarius, tai butu ir tike viskas. Sveciai ir teveliai labai siltai prieme visus zodzius ir zaidimus. Pas jaunuosius, taip pat sypsena nebuvo prapuolus nuo lupu. biggrin.gif Gal del gero oro. Nesitikejom, kad nelis. Tik nakti isilijo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2007 09 04, 19:56)
Buvo pas mus isleidimas is jaunojo ir is jaunosios. Ir pulko buvo be musu keturios poros. Na, atrode, kaip tradicines, bet be kai kuriu apeigu. Nors jei buciau as ju neklausius ir savaip padarius, tai butu ir tike viskas. Sveciai ir teveliai labai siltai prieme visus zodzius ir zaidimus. Pas jaunuosius, taip pat sypsena nebuvo prapuolus nuo lupu.  biggrin.gif Gal del gero oro. Nesitikejom, kad nelis. Tik nakti isilijo thumbup.gif


man labai patiko zodziai tevams is tavo scenarijaus thumbup.gif
: Ar rastume pasaulyje žmogų, kuris netrokštų laimės savo vaikams?
Kaip neatskirsi pavasario nuo saulės, taip neatskirsi vaikystės nuo mamos. Tėvai ir saulė labai panašūs: saulė duoda gyvybę žemėje, o tėvai - vaikams. Tad ir pakelkime taures už (Vardas ir vardas) tėvelius.
Ne per daug ju, zodziu super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 09 04, 19:00)
man labai patiko zodziai tevams is tavo  scenarijaus  thumbup.gif
: Ar rastume  pasaulyje  žmogų, kuris  netrokštų  laimės  savo  vaikams?
Kaip neatskirsi  pavasario  nuo  saulės, taip  neatskirsi  vaikystės  nuo  mamos. Tėvai  ir  saulė  labai  panašūs: saulė  duoda  gyvybę žemėje, o  tėvai  -  vaikams. Tad  ir  pakelkime  taures  už  (Vardas ir vardas) tėvelius.
Ne per daug ju, zodziu super  thumbup.gif

drinks_cheers.gif Pasikartosiu.... 4u.gif Dekoju Welkom1, tai is jos atsiustu prisirankiojau, kad butu trumpai ir aiskiai...bijojau, kad nebutu per daug. Bet dabar galvoju, oi galejau as juos pasokdint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2007 09 04, 20:02)
drinks_cheers.gif Pasikartosiu.... 4u.gif Dekoju Welkom1, tai is jos atsiustu prisirankiojau, kad butu trumpai ir aiskiai...bijojau, kad nebutu per daug. Bet dabar galvoju, oi galejau as juos pasokdint biggrin.gif


ir as Welkom1 lobyna turiu, bet nevisada viska matai... blush2.gif ten tiek visko daug, kad kai kas ir pro akis praslysta. doh.gif Gal kas nors darete ar matete, kaip atrodo...tie sceniniai ugnies fontanai dienos metu g.gif Kilo mintis juos issauti prie baznycios jauniesiems isejus, nes vakare jokiems fejerverkams galimybiu nera. Tik dabar mastau ar diena is ju bus kokia nauda? ar paliks ispudi? kaip manote? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidoska: 04 rugsėjo 2007 - 19:14
QUOTE(vaidoska @ 2007 09 04, 19:08)
tie sceniniai ugnies fontanai dienos metu  g.gif  Kilo mintis juos issauti prie baznycios jauniesiems isejus, nes vakare jokiems fejerverkams galimybiu nera. Tik dabar mastau ar diena is ju bus kokia nauda? ar paliks ispudi? kaip manote? ax.gif

Diena gal geriau atrodytu konfeti g.gif
...cia gal ka rasi http://www.balionusa...d/fejerverkai_/
Atsakyti