Įkraunama...
Įkraunama...

Kanalų valymas

Aciu dar karta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MajaLi @ 2010 12 09, 20:11)
Ejau siandien i odontologijos kabinieta plombuoti dantuka, pradejo grezti ir paaiskejo,kad ten nervas ir reikia valyti kanalus tai siandien su nejautra vale kanalus(padare dar nuotrauka), rytoj uzdes plomba ir dar ateisiu sekanti karta uzdes jau kazkokia normalia plomba estetine, visas malonumas kainuos 430 lt cia Vilnuje, kaina pasirode didele,bet nebuvo kur detis (kaip ir lankausi pas sia gydytoja ir visa seima lankosi...).Aisku nesu odontologe ir negaliu taip sakant patikrinti ar tikrai tiek kainuoja,nors gydytoja pasitikiu ir jinai duoda garantija,ismano savo darba...Bet gal kas turejo panasia procedura cia tokia kaina normali? Nors kazin ar imanoma atsakyti i toki klausima.... doh.gif

Šiaip tikrai nebrangiai, ypač kaip Vilniuje thumbup.gif aš už savo dantį paklojau apie 1000Lt doh.gif buvo 4 kanalai, darbo daug, vaikščiojau ilgai, na bet pinigai tai kosminiai doh.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif as ir turiu beda su dantim doh.gif istorija tokia: luze priekiniu 2 dabtuku saknys, 3 sav. vaiksciojau su itvaru, finale vieno dantuko "nervas" mire, tai ji trauke, vale kanala, uzdejo vaistu ir liepe ateit po savaites, tada sake blombuos. nueinu po savaites, negali blombuot, nes po luzio pasirodo nepakankamai sutvirtejas dantis, pakeicia vaistus ir vel po savaites ateit. tai man tas dantis be galo jautrus, net i liezuvio prilietima reaguoja unsure.gif nervas gi negyvas, ko jis daba toks interesnas g.gif unsure.gif kitas dantis ir jautrus, bet nervo netrauke su viltim kad gal pagis g.gif tikri hurijozai doh.gif pasiguodziau blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,
kazkaip pries naujus pradejo pradejo siektiek skaudeti prikini dantuka, paskui per pacius naujus pradejos skaudeti taip kad ohoho, o va siandiena jau istino puse veido ir atrodau kaip burundukas verysad.gif planuoju rytoj eiti pas gydytoja, nebus per velu man? Ar nepasikenksiu stipriai? skaiciau cia kad kai buna patinimai tai yra kazkoks pulinukas ir gali isteketi kazkur?
Tiesiog noreciau eiti pas savo gydytoja ;(
Atsakyti
QUOTE(gelytean @ 2010 12 28, 15:48)
sveikutes  4u.gif as ir turiu beda su dantim  doh.gif istorija tokia: luze priekiniu 2 dabtuku saknys, 3 sav. vaiksciojau su itvaru, finale vieno dantuko "nervas" mire, tai ji trauke, vale kanala, uzdejo vaistu ir liepe ateit po savaites, tada sake blombuos. nueinu po savaites, negali blombuot, nes po luzio pasirodo nepakankamai sutvirtejas dantis, pakeicia vaistus ir vel po savaites ateit. tai man tas dantis be galo jautrus, net i liezuvio prilietima reaguoja  unsure.gif nervas gi negyvas, ko jis daba toks interesnas  g.gif  unsure.gif kitas dantis ir jautrus, bet nervo netrauke su viltim kad gal pagis  g.gif tikri hurijozai  doh.gif pasiguodziau  blush2.gif


Uzjauciu del dantuku, saknu traumu gydymas kartais buna sunkiai prognozuojamas, o skaudeti gali del aplink sakni esanciu audiniu(apydancio) reakcijos, kantrybes smile.gif reikia tiket, kad viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fieber @ 2011 01 02, 12:56)
Sveiki,
kazkaip pries naujus pradejo pradejo siektiek skaudeti prikini dantuka, paskui per pacius naujus pradejos skaudeti taip kad ohoho, o va siandiena jau istino puse veido ir atrodau kaip burundukas  verysad.gif  planuoju rytoj eiti pas gydytoja, nebus per velu man? Ar nepasikenksiu stipriai? skaiciau cia kad kai buna patinimai tai yra kazkoks pulinukas ir gali isteketi kazkur?
Tiesiog noreciau eiti pas savo gydytoja ;(


na gal nieko blogo manau, bile gali dar kentet.mano B daznai buna kad istinsta ir skaua, bet atslugsta ir nieko.bet siaip kalbejau su dantistu sake reikia butinai gydyt, nes ateity galima prarast dantuka,nes ten tuscia ertme randasi, kuri gali didet vis ir tada jau dantuka gali tekt raut. na tik neissigask, tau cia kitaip.mat MB jau senai skauda o jis nesigydo doh.gif

QUOTE(lekstenas @ 2011 01 02, 17:12)
Uzjauciu del dantuku, saknu traumu gydymas kartais buna sunkiai prognozuojamas, o skaudeti gali del aplink sakni esanciu audiniu(apydancio) reakcijos, kantrybes smile.gif reikia tiket, kad viskas bus gerai  mirksiukas.gif


aciu 4u.gif jau zymiai geriau, bet vistiek vienas klibao kitas jautrus dar truputi, bet ne tiek kiek buvo bigsmile.gif ir noriu tiket kad bus viskas gerai unsure.gif
tai taip ir yra del to apydancio drinks_cheers.gif kai dare nuotrauka danties tai aplink viena danti buvo toks uzdegimo zidinys,tai teko uztat traukt to danties nerva, o aplik kita danti taip nezymiai bet ir buvo uzdegimas, kuris tikiuos praeis ir nereiks traukt nervo, bo sako kai istraukia nerva dantis pakeicia spalva unsure.gif o maniskiai prieki abu doh.gif
Papildyta:
tiesa, uz vieno priekinio dancio kanalo valyma sumokejau 40 lt plius 10 lt laikina bliomba,dabar eisiu po savaites ir jai bus viskas tvarkoj su tuo danciu ides normalia bliomba smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gelytean: 02 sausio 2011 - 19:38
QUOTE(vija @ 2010 12 09, 21:03)
Normali. 1 kanalo išvalymas gali kainuoti iki 50lt, 1 kanalo plombavimas karšta gutaperčia gali kainuoti iki pusantro šimto lito. O kiek kanalų danty? Tai va padauginkit ir dar pridėkit estetinį plombavimą. Galėjo būti ir brangiau.


čia tokie įkainiai valstybinėje poliklinikoje?
privačioje už trijų kanalų valymą sumokėjau 300 lt
kanalų plombavimas - vėl 300 lt
kitą kartą laukia finalinis užbaigimas - negi vėl 300?

ar tokios kainos visur? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziezulele @ 2011 01 04, 19:05)
čia tokie įkainiai valstybinėje poliklinikoje?
privačioje už trijų kanalų valymą sumokėjau 300 lt
kanalų plombavimas - vėl 300 lt
kitą kartą laukia finalinis užbaigimas - negi vėl 300?

ar tokios kainos visur?  doh.gif


as ejau privaciai tai kaip minejau uz 1 kanalo valyma mokejau 40 lt, ir uz laikina blomba 10, eisiu penktadieni tikiuosi jau visam uzblombuos doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
man būtinai reikia susirasti gydytoją 6 danties su 3 kanalais gydymui. Toje klinikoje, kur gavau pirmąją pagalbą dėl skausmo, sakė, kad pas juos kainuotų 500 Lt, ir pasiieškoti klinikos, kur daro pigiau (nes aš studentė ir sunkiai gausiu daug pinigų). Bet nežinau dabar, kaip palyginti tas skirtingų klinikų kainas, nes turbūt ten yra daug procedūrų, kurių suma ir yra 500 Lt. Ir dar man kyla klausimai. Kaip suprantu, tas dantis turi tik išorę ir vidų jam reikės padaryti? kas tas kanalų plombavimas, kuo jis skiriasi nuo danties implanto? Ar tai bus nebegyvas dantis, kuris neturi nervo? ar darant tas procedūras skaudės? nes kai valė tą sugedusį dantį, tai skaudėjo net ir su nuskausminimu. Aš labai labai bijau to gydymo. Įdomu, koks būtų efektas, jeigu prieš tai išgerčiau klonazepamo, ar padėtų? jei taip, tai kodėl bijantys dantų gydymo taip nedaro?
Atsakyti
QUOTE(F @ 2011 01 10, 19:23)
Labas vakaras,
man būtinai reikia susirasti gydytoją 6 danties su 3 kanalais gydymui. Toje klinikoje, kur gavau pirmąją pagalbą dėl skausmo, sakė, kad pas juos kainuotų 500 Lt, ir pasiieškoti klinikos, kur daro pigiau (nes aš studentė ir sunkiai gausiu daug pinigų). Bet nežinau dabar, kaip palyginti tas skirtingų klinikų kainas, nes turbūt ten yra daug procedūrų, kurių suma ir yra 500 Lt. Ir dar man kyla klausimai. Kaip suprantu, tas dantis turi tik išorę ir vidų jam reikės padaryti? kas tas kanalų plombavimas, kuo jis skiriasi nuo danties implanto? Ar tai bus nebegyvas dantis, kuris neturi nervo? ar darant tas procedūras skaudės? nes kai valė tą sugedusį dantį, tai skaudėjo net ir su nuskausminimu. Aš labai labai bijau to gydymo. Įdomu, koks būtų efektas, jeigu prieš tai išgerčiau klonazepamo, ar padėtų? jei taip, tai kodėl bijantys dantų gydymo taip nedaro?

Na, aš irgi ieškojau kur pigiau susitaisyti dantį su 3 kanalais, išsirinkau Adadentą Vilniuje, jie vistiek nusiuntė ten kur tvarkomi kanalai, pakeitė vaistukus ir davė siuntimą nes nors ir nurodyta kad atlieka kanalų plombavimą tačiau visgi ne visais atvejais pasirodo ax.gif Kaip apskaičiuoti kainą tai manau galima tik apytiksliai, juk daug kas priklauso nuo pačio dantuko, ar didelė skylė, nuo šaknų taip pat, jei eina ne tiesiai ir kanalų plombavimas tuo pačiu tampa sudėtingesnis. Jei teisingai suprantu tai toks dantis turi ir vidų, tiesiog yra padaromi kanalai jo viduje, nuo danties implanto jis skiriasi tuo kad implantas tai jau ne jūsų dantis, kitaip tariant svetimkūnis biggrin.gif Ištraukus danties nervą jis tampa negyvas ir kiek žinau silpnesnis nei gyvas, tokį dantuką sunkiau pastebėti kai pradeda gesti, šiaip jau skaudėti neturėtų, ypač po nervo ištraukimo, man kai antrąkart valė kanalus tai darė be nuskausminimo, jums galbūt skaudėjo dėl uždegimo g.gif šiaip kam gert vaistus nuo skausmo jei vistiek nuskausmins g.gif manau betikslis veiksmas, beje, pats kanalų valymas ir plombavimas, bent jau man niekada nėra buvęs skausmingas, tik nemalonu šiek tiek kai su adatėlėm "brūžina" smile.gif Čia aišku patarimai ne profesionalės bet gal padėjau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo butėė: 15 sausio 2011 - 09:10
Ačiū labai smile.gif
klonazepamas tai vaistas ne nuo skausmo, o nuo baimės.
Atsakyti
QUOTE(F @ 2011 01 15, 11:41)
Ačiū labai smile.gif
klonazepamas tai vaistas ne nuo skausmo, o nuo baimės.

Supratau, dabar žinosiu biggrin.gif sėkmės jums, ir nebijokit, ta procedūra tikrai nėra tokia baisi 4u.gif
Atsakyti