Įkraunama...
Įkraunama...

Kanalų valymas

Aišku, paveldimumas irgi turi įtakos. Manau, kad problemą sukėlė ne vienas, o daugelis skatinančių to išsivystymą rizikos veiksnių.
Atsakyti
Laba diena,

Vakar man išvalė 6 danties apacioje kanalus. Visa diena ir nakti nemaloniai skaudejo, bet siryt liko tik maudimas ir negaliu sukasti, nes iskeltas dantis. Gydytoja sake, kad taip gali buti.
Planuojam po keliu dienu su seima dviem savaitem isvaziuot atostogaut. Gydytoja liepe pasirodyti, kai grisim, jeigu iki isvaziuojant nepabloges. Tada pakeis vaistus.

Sakykit, gal geriau pries kelione butu pasikeist vaistus, kad jos metu nepradetu skaudeti?

Labai aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijaa @ 2010 07 28, 16:31)
gal geriau pries kelione butu pasikeist vaistus, kad jos metu nepradetu skaudeti?

Mano supratimu, tikrai nebūtina (juk tie vaistai ilgo veikimo). Juolab, jūs gydytoją informavot apie savo atostogas. Aš ne sykį esu prabuvusi su nekeistais/tais pačiais vaistais daugiau nei mėnesį - ir nieko smile.gif Svarbu tik, kad vaistai neiškristų.
Atsakyti
Sveiki. Na manes irgi laukia sis "malonumas".. kiek dabar paskaiciavau, tai 7tasis apacioje dantukas. Yra pulinukas, tad speju siek tiek uztruksiu su gydymu..o gal spes per 2 kartus sutvarkyt? Na bus matyt. Pasiklausiau ar marina, tai nors tiek nudziugino, kai isgirdau teigiama atsakyma. Visada sakydavau, kad i kede nesesiu tol, kol nepasakys, kad uzmarins biggrin.gif baile nuo mazens, nes gal tik kokie 4 dantukai pas mane be plombu..
Einu pas 5 kurso studente, viskas bus nemokamai, tik tikiuosi, kad nereiks ilgai kenteti...

Taigi, gal galit paaiskint kaip ir kur ten ka pragrezia ir kur tuos vaistus deda? g.gif Nes pas mane jis plombuotas..tai ims plomba lauk?
Atsakyti
QUOTE(Lamelaa @ 2010 11 09, 19:46)
Taigi, gal galit paaiskint kaip ir kur ten ka pragrezia ir kur tuos vaistus deda?  g.gif Nes pas mane jis plombuotas..tai ims plomba lauk?

Viską ims lauk. Nusiteik ilgam sėdėjimui. Kol išvalo visus kanalus, man dar darė ne vieną danties nuotrauką, kad įsitikintų, kad tikrai viskas ten tvarkoj. Paskui kanalus užpila tokia karšta mase gutaperča, ir tada dar dantį iš naujo susiplombuot turėsi smile.gif Žodžiu veikti bus ką, aišku, ne vienu atėjimu viską padaro.

Tiesa, jei ten rado pūlinuką, tai pirmo vizito metu išvalys ir tik uždės vaistų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 09 lapkričio 2010 - 22:13
QUOTE(vija @ 2010 11 09, 22:10)
Viską ims lauk. Nusiteik ilgam sėdėjimui.

drinks_cheers.gif
Man šiandien valė kanalą, tai truko maždaug valandą laiko unsure.gif Bet kadangi suleido vaistus, tai nieko nejaučiau - sėdėjau ir laukiau kol pabaigs darbą ax.gif Tik dabar dantį paskauda, bet manau kad normalu čia.. O sekantį kartą žygiuoju plombuotis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 11 09, 23:44)
drinks_cheers.gif
Man šiandien valė kanalą, tai truko maždaug valandą laiko unsure.gif Bet kadangi suleido vaistus, tai nieko nejaučiau - sėdėjau ir laukiau kol pabaigs darbą ax.gif Tik dabar dantį paskauda, bet manau kad normalu čia.. O sekantį kartą žygiuoju plombuotis  rolleyes.gif

Man po kanalų gydymo dantis kelias savaites būdavo jautrus, visgi ten giliai kapstosi ir viską išjudina.
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 11 10, 09:28)
Man po kanalų gydymo dantis kelias savaites būdavo jautrus, visgi ten giliai kapstosi ir viską išjudina.

Nuraminot 4u.gif Nes man sakė, kad to danties nervas nebegyvas, tai galvoju ko man čia skauda..
Atsakyti
Ejau siandien i odontologijos kabinieta plombuoti dantuka, pradejo grezti ir paaiskejo,kad ten nervas ir reikia valyti kanalus tai siandien su nejautra vale kanalus(padare dar nuotrauka), rytoj uzdes plomba ir dar ateisiu sekanti karta uzdes jau kazkokia normalia plomba estetine, visas malonumas kainuos 430 lt cia Vilnuje, kaina pasirode didele,bet nebuvo kur detis (kaip ir lankausi pas sia gydytoja ir visa seima lankosi...).Aisku nesu odontologe ir negaliu taip sakant patikrinti ar tikrai tiek kainuoja,nors gydytoja pasitikiu ir jinai duoda garantija,ismano savo darba...Bet gal kas turejo panasia procedura cia tokia kaina normali? Nors kazin ar imanoma atsakyti i toki klausima.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MajaLi @ 2010 12 09, 19:11)
Ejau siandien i odontologijos kabinieta plombuoti dantuka, pradejo grezti ir paaiskejo,kad ten nervas ir reikia valyti kanalus tai siandien su nejautra vale kanalus(padare dar nuotrauka), rytoj uzdes plomba ir dar ateisiu sekanti karta uzdes jau kazkokia normalia plomba estetine, visas malonumas kainuos 430 lt cia Vilnuje, kaina pasirode didele,bet nebuvo kur detis (kaip ir lankausi pas sia gydytoja ir visa seima lankosi...).Aisku nesu odontologe ir negaliu taip sakant patikrinti ar tikrai tiek kainuoja,nors gydytoja pasitikiu ir jinai duoda garantija,ismano savo darba...Bet gal kas turejo panasia procedura cia tokia kaina normali? Nors kazin ar imanoma atsakyti i toki klausima.... doh.gif

Normali. 1 kanalo išvalymas gali kainuoti iki 50lt, 1 kanalo plombavimas karšta gutaperčia gali kainuoti iki pusantro šimto lito. O kiek kanalų danty? Tai va padauginkit ir dar pridėkit estetinį plombavimą. Galėjo būti ir brangiau.
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 12 09, 20:03)
Normali. 1 kanalo išvalymas gali kainuoti iki 50lt, 1 kanalo plombavimas karšta gutaperčia gali kainuoti iki pusantro šimto lito. O kiek kanalų danty? Tai va padauginkit ir dar pridėkit estetinį plombavimą. Galėjo būti ir brangiau.


As nezinau kiek kanalu danty blush2.gif Tikriausiai priklauso nuo danties?Ar ne? blush2.gif Ir tas estetinis plombavimas nezinau del grozio reikalingas ar tai butina atliekant tokia procedura, nes man zodis estetika= grozis,bet tikriausiai ne tik su groziu susieta. Man dar tik 23 ir iki siol nesu plombavusi kanalu ar turejusi panasiu proceduru (na turiu plombu,bet paprastu taip sakant),tai nelabai gaudausi, gydytoja aiskino ma ka daro, bet del itampos puse praklausiau blush2.gif

Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MajaLi @ 2010 12 09, 20:12)
As nezinau kiek kanalu danty blush2.gif Tikriausiai priklauso nuo danties?Ar ne?  blush2.gif   Ir tas estetinis plombavimas nezinau del grozio reikalingas ar tai butina atliekant tokia procedura, nes man zodis estetika= grozis,bet tikriausiai ne tik su groziu susieta. Man dar tik 23 ir iki siol nesu plombavusi kanalu ar turejusi panasiu proceduru (na turiu plombu,bet paprastu taip sakant),tai nelabai gaudausi, gydytoja aiskino ma ka daro, bet del itampos puse praklausiau blush2.gif

Aciu uz atsakyma 4u.gif

"Priekiniai dantys paprastai turi vieną šaknies kanalą ir vieną įeigą į jį, prieškrūminiai dantys turi 1-2 šaknies kanalus ir 1-2 įeigas. Daugiausią įeigų ir didžiausią kanalų skaičių turi anatominiu atžvilgiu sudėtingiausi dantys - krūminiai. Juose dažniausiai yra aptinkamos 3-4 kanalų įeigos ir 3-4 kanalai."

Estetinis plombavimas - tai reiškia uždeda tokią plombą, kurios net nesimato, ji atrodo kaip nuosavas dantis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 09 gruodžio 2010 - 20:20