Įkraunama...
Įkraunama...

Kanalų valymas

QUOTE(Kajune @ 2009 08 29, 09:47)
Aš kai labai skaudėjo dantį gėriau Dolmen'ą, suveikia per 10 min. ir veikia gan ilgai, nes tie išvardinti Ibumetinai, Ibupromai ir t.t. išvis man nepadėdavo  doh.gif

Man ištraukė nervą ir kanalą užplombavo ir Dolmen nepadėjo sad.gif, draskiaus iki išsekimo nuo skausmo ir buvau isterijoj net. Tai prakeikiau. Bet vėliau suveikė. Šiaip labai stiprūs vaistai, ir nuo uždegimo tinka, gerti liepė pusę tablečiukės,ar net ketvirtadalį, priklausomai nuo skausmo intensyvumo. Aišku iš pradžių nepatiko, vėliau super veikė, todėl dantų skausmui malšinti rekomenduoju wink.gif
Tiesa, norėjau paklaust, ar po kiek laiko reikia perplombuoti kanalą? Sakykim, man yra ištraukti kai kurių dantų nervai, užplombuoti, užcementuoti šaknų kanalai, tai vėl iš naujo daryt tą pačią procedūrą? Bet jau turbūt neskaudės, kai traukia nervą, nes aš kai skausmui nepakanti, nuvarė mane į ašaras blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Kanalus reikia perplombuoti: jei buvo užplombuoti nekokybiškai; jei rentgeno nuotraukoje matoma, kad formuojasi lėtinio uždegimo žindinys apie šaknų viršūnes; jei pacientui nuolat kartojasi danties skausmai, dantis būna "iškeltas". Taip pat reikia perplombuoti kanalus, jei pacientas ilgai vaikščiojo be nuolatinės plombos ar vainikėlio, kadangi nesant geros izoliacijos, mikroorganizmai iš burnos ertmės gali patekti į kanalus ir sukelti vėlėsnes komplikacijas (turiu omeny, kad prasiskverbia net į "kokybiškai" (kas yra nustatoma iš rentgenogramos) užplombuotus kanalus, nes ne visus mikroplyšius įmanoma užpildyti šiuolaikinėmis priemonėmis ir metodikomis).
Atsakyti
Kalpana, dėkoju už išsamų paaiškinimą wink.gif
Atsakyti
Nėr už ką smile.gif
Atsakyti
sveikos,gal galesite man padeti:reikalas tas,kad iskrito bliomba,nuejau padare foto,pasake kad siekiant idealiausio varianto reikia pergydyti kanalus,na ka viena pakrutino,uzdejo vaistus,nes lyg matesi kazkoks zidinukas,per dvi paras skaudejo,norejosi isplezti ta mase is danties,niesztejo,galiausiai istino virsutine lupa,isemus vaistus lupa atleido,vel uzdejo vaistus neskaudejo,po savaites teko eiti pas edontologa kitus du kanalus valyt isvale,uzdejo vaistuku,skausmas prasidejo nepraejus parai po valymo....nulekiau pas ta edentologa,iseme vaistus pasake kad tikrai nepuliuoja,tikrino ziejo sake kanalai svarus,o skausmas yra begalinis verysad.gif esu nescia antra menesi bijau gerti vaistus nzn ka daryti,gydytoja sake kad gali skaudeti po kanalu valymo bet taip smarkiai? help.gif padekit ar taip gali buti? kas ten gali buti,ir jei dantis negyvas kodel ji skauda? verysad.gif
Atsakyti
tai gal tikrai yra tas zidinukas, tai ir skauda kai uzdeda vaistus, nes pulinukas neturi pro kur pasisalinti
Atsakyti
zidinukas gal ir yra,bet jis tikrai nepuliuoja ir gydytoja sake kad taip mes ji gydom,bet man paskauda diena kita ir nustoja o kai vel pakrutina tai sakes.... verysad.gif
Atsakyti
Skauda ne dantį (nes jie nebegyvas), o audinius, esančius aplink danties šaknis. Jei skauda, vadinasi, paūmėja "židinukas", kuris yra apie šaknų viršūnes. O kartais ir jokio "židinuko" nereikia, kad būtų tokie simptomai po kanalų gydymo. Tiesiog susidirgina apie šaknų viršūnes esantys audiniai.
Atsakyti
bet nuotrauka svari siaip danties,ir daktare spaudinejo sake jokie puliai nebega unsure.gif man skauda smarkiai smarkiai po to isvis nebeskauda...bijau mergaites labai kad man nieko blogog neatsitiktu,prisimastau nesamoniu... verysad.gif daktare sake kad kanalai svarus ir kad gali skaudeti po kanalu valymo,bet man smarkokai skaudejo.o jei yra zidinukas,kaip ji isgydyti? ar vienintele iseitis rauti danti? prasau patarkit verysad.gif
Atsakyti
Kad yra "židinukas", pati sakėte. Jis atsiranda, kai yra lėtinė infekcija. Dabar būtent jį ir gydo, iš naujo valydami ir plombuodami kanalus. Nes kai kanalai bus švarūs ir gerai užplombuoti, "židinukas" sugis savaime. Jei danties kanalus nusprendė pergydyti, vadinasi, dantis yra ne raunamas smile.gif
Pūliai ir nebėgs spaudžiant, jei jų nėra. O kartais ir esant, jei jų nedaug, nebėga. Gali būti tik sudirginimas ties šaknies viršūne, bet skaudėt gali stipriai.
Skausmo jutimas - subjektyvus dalykas. Vieni žmonės reaguoja jautriau, kiti lengviau pakelia.
Beje, kuris dantis yra gydomas?
Atsakyti
aciu uz atsakyma,dar norejau pasiteirauti,jau kaip minejau praejus porai dienu po kanalo valymo istino lupa virsutine,atslugo tik iskrapscius vaistus is danties,gydomas priespaskutinis danntis apatiniame zandikaulyje..stomatologe sako kad tai nesusije bet kodel tada lupa atleido tik isemus vaistus,o suleidus antielerginiu neatleido? unsure.gif
Atsakyti
Apatinių krūminių dantų gydymo pasekoje kartais stiprus skausmas būna po gydymo, jei arti dantų šaknų viršūnių apatinio žandikaulio nervas ir gydymo metu sudirgsta apie danties šaknies viršūnes esantys audiniai. Tokiu atveju skausmas būna stipresnis, nei tarkim, jei tas pats atsitiktų su dančiu, esančiu kitoje vietoje. Bet irgi gali būti įvairių aplinkybių.
Lūpos sutinimas gali būti susijęs su gydymo, gali būti nesusijęs. Netgi suleidus priešalerginių vaistų, tinimas ne iškart praeina. Alergija gali būti ne laikinai plombai, bet pavyzdžiui, nikeliui (yra odontologiniuose instrumentuose), lateksui (pirštinės) ir t.t. Alergija gali pasireikšti įvairiai. Jei uždelsto tipo, pasireiškia irgi ne iš karto.
Kita vertus, su danties gydymu gali būti visiškai nesusiję. Tiesiog taip sutapo.
Atsakyti