Įkraunama...
Įkraunama...

Kanalų valymas

NU kad sake su menesius skaudes tai tikrai nesamone. Man asmeniskai po kanalu valymo kai kurie is vis neskaudejo, o vienas kokia savaite jautresnis buvo ir tiek. Bet tai yra normalu. Kur as ejau nera labai jau svelnute ta gydytoja, bet tu taip nebijok pilna tu kabinetu, kur tikrai dirba normlios gydytojos. Tik nereikia isivaizduoti kad visos jos zverys, apie valdiskas as cia neklabu ten gyvenime nebesikreipsiu. Nors dauguma privatininku ir valdiskuose dirba, tai galima sakyti tos pacios gydytojos lotuliukas.gif . Tai va del vaistu tai man rodos su jais dvi savaites galima vaikscioti, nu svarbu kad neiskristu visai. Nelabi zinau koks tau dantis buvo, bet matyt dar nervas nezuves buvo, todel ir skauda tau. Jei mires nervas dnaties tada tikrai neskauda. Tai va visu pirma tau pragres ir uzdes vaistu nerva nuramint. Tada man du kartus su svirkstu i kanalus leido kalcio tirpala kazkoki, kur isplauna jei yra pulinukas ar kokie nesvarumai. Gal tau nera pulinuko nezinau , man buvo. Ir uzdedavo vaistu, ir po to uzplombuoja jei neskauda kai tokius metaliukus kaisioja. biggrin.gif . Nu ir viskas. Kartais plombuoja ir po primo vaistu nuemimo ziurint kokia padetis ten. O kur man nervai buvo mire dantyje, cia kitam tai is vis nelabai ka jauciau ir be nuskausminimo. bigsmile.gif
Atsakyti
ne ne matai cia sake ne ka du menesius skaudes,bet ka du meneius vargsiu kol ta danti susitvarkysiu,tipo tiek laiko mazdaug laikes visiems vizitams,ir tipo skaudes per tuos vizitus,o ne istisai ka skaudes du menesius,nu mazdaug taip......nu tai va o as noriu patekti pas kokia malone dantiste,ka supranti pirma mano ta pliomba sena(kol neskaudejo neturejau as noro kisti pinigus ir keisti ja)tai va nenoriu ka kokia bjaurybe isijuoktu su kokiu antikvaru as dar vaikstau.....o antra jei patekciau pas kokia grubianka tai dar uzbambes kad ko cia atejau jei jau kazkada buvau nulekus pas kita gydytoja,sakys kas uzdejo vaistus tas tegu ir toliau dirba savo darba,gi nepaaiskinsiu ka ana gydytoja psiche buvo biggrin.gif

o tai jei apie dvi savaites gali su vaistais vaikscioti,tas kas toliau buna,veiskmingumas tu vaistu baigiasi,tipo nebenuskausmina,ar jau ir kenkti jie pradeda?
Atsakyti
nu siaip pakeisti arba plombuoti reikia, negi su vaistais vaiksciosi, juk jie tik laikini, gal ir ilgiau nieko nenutiktu, nezinau. Nieks is taves neisijuoks, patikek kokiais dantimis ateina zmones. Tau atrodo kad tu vienintele tokia, bet stomotologui tai kasdienybe. mirksiukas.gif Kai nerva uzmarins niekas tau neskaudes jei pulinio nebuvo tegul neprisimasto cia. O sutvarkyti gali ir per tris savaites jei kiekviena savaite po vizita. Tikrai du menesius nereiks vaikscioti nebent dantis nesileistu gydomas. Ta prasme jei buvo puliuojantis gali ir ilgiau reikti
Atsakyti
nezinau ar pas mane jis puliuojantis,nieko man nepaaiskino,va dabar viena pazistama nupasakojo kad senajam bokste (siauliskes zinot kur jis randas) faina viena odontologe yra.....tai galvoju tada laukiu as rugpjucio,kol prades registruoti pas odontologus ir varysiu gal ten,jei iki to laiko nerasiu kazkokio kito sprendimo
Atsakyti
QUOTE(mamukas21 @ 2009 07 17, 15:24)
nezinau ar pas mane jis puliuojantis,nieko man nepaaiskino

Jeigu būtų pūliuojantis labai skaudėtų ir sutintum mirksiukas.gif

Aš prisikankinau su 6 dantim, kažkada buvo dėta plomba, tvarkyti kanalai, bet dantis buvo vistiek jautrus. Prieš kelis mėnesius pradėjo maust, bet po kelių dienų praėjo, todėl nekreipiau dėmesio. Praeitą savaitę vėl prasidėjo maudimas, laukiau kol praeis, kaip ir praeitą kartą, todėl niekur nesikreipiau, bet maudimas perėjo į skausmą. Nuėjau pas gydytoją, peršvietė dantį, po šaknim pūlinys, priėjimo nėra, nes viskas aklinai užcementuota, išrašė antibiotikų ir liepė laukt ar gerės. Skausmas vistiek buvo nežmoniškas, todėl vėl grįžau pas gydytoją, pasakė, kad reiks įpjaut, kad išeitų pūliai, davė siuntimą į Žalgirio klinikas, kadangi pati bijojo pjaut, sakė, kad jau čia pas mane rimtas uždegimas. Klinikose padarė pjūvį, grįžau namo pradėjo kraujuot, pusė nakties negalėjau sustabdyt kraujo, todėl vėl važiavau į klinikas, užsiuvo įpjovimą. Dabar jau savaitė po visų šitų kankinių, danties neskauda, tik dar truputį jautrus, na ir įpjovimo vieta šiek tiek patinus.
Vat ir suku galvą ką man čia toliau daryt ar raut, ar gydytis, kadangi sakė, kad vėl bet kuriuo metu gali pasikartot šitas uždegimas, užtenka peršalti. O daugiau tokio pragaro nesinori išgyventi. Be to planuojam vaikelį, o jeigu nėščiai taip pasidarytų, tai neįsivaizduoju ką reiktų daryt, kai toks nežmoniškas skausmas.
Atsakyti
teisingai jei puliuotu skaudetu ir istines butu. Na taip su kanalu perplombavimu jau buna problemu. Man bent taip sake smile.gif
Atsakyti
istinimo tai jokio nera,o va kol vaistu nebuvo tai biski paskauduliuodavo,bet tas paskaudejimas toks nedidelis buvo ir siaip budavo uzeina vakare biski pamaudzia ir vel nebeskauda,buna kad ir kelias dienas neskauda,kaip uzplaukia jam....

o del niestumo ir tavo dantuko(cia tai mergaitei kuri planuoja) tai nejuokauk,tikrai pirmiau susitvarkyk dantukus ,o paskui tik planuok,nes niestukiai pirmus tris menesius isvis nepatartina tvarkyti dantu,o veliau kaip ir galima bet gi nera gerai tie vaistu leidinejimai.......o jei per pati gimdyma buna dantys nesutvarkytis,ir dar plius jei puliu buna,tai isvis gali leliukui labai pakenkti......mes ir jau pagalvojam apie antra leliuka,tai as vien del to ta savo dantuka susigriebiau kuo skubiau tvarkyti,tie pamaudimai buvo pakenciami,bet kai pagalvoji niesciai butu buve sunkiau susitvarkyti
Atsakyti
QUOTE(mamukas21 @ 2009 07 17, 14:36)
kai pamaciau kad man pasieme grezti  grazta,o pries tai jokiu vaistu nesuleido,vien nuo to zandikauli surakino
zodziu dabar vaikstau su vaistais vietoj bliombos,galvoju ar cia nieko blogo?
nes kol susirasiu as dabar gydytoja privatu jauciu uztruks nemazai laiko,nes pazistama pasakojo kad eiles nemazos pas odontologus...

Užjaučiu console.gif
Bet, žinok, dabar (kadangi sunkmetis), tai pas privačius odontologus eilės labai sumažėjusios yra.
Be to, nesijaudink - tikrai nieko blogo (man taip jau ne vieną kartą buvo), kad ant danties nėra plombos, o tik vaistai wink.gif Vieną kartą su vaistais aš net visą mėnesį išbuvau – ir nieko.

QUOTE(Kajune @ 2009 07 17, 15:35)
Vat ir suku galvą ką man čia toliau daryt ar raut, ar gydytis, kadangi sakė, kad vėl bet kuriuo metu gali pasikartot šitas uždegimas, užtenka peršalti.

Ko gero, tokiu atveju reikėtų raut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 07 18, 19:00)
Ko gero, tokiu atveju reikėtų raut ax.gif

Taip ir darysiu, tik reikia palaukt kada tinimas nuslūgs visiškai, kadangi sakė gydytoja nuskausminamieji neveiks doh.gif
Atsakyti
Man pries 5 d. vale kanalus. Po dienos pradejo skaudeti, tada seke savaitgalis... Savo nuoziura geriau vaistus nuo skausmo, kadangi skausmas jau toks nemazas. O siryt, pirmadieni, ejau pas budincia daktare. Padare nuotrauka, viskas gerai. O skausmas po kanalu valymo esa yra norma, ir gali paskaudeti net 2 savaites. Patare gerti Nimesil, kuris yra nuo uzdegimo ir tuo paciu nuo skausmo. Po savaites einu kito danties tvarkyt, irgi valys kanalus, tai jau dabar baisu.
Uz vieno danties 3 kanalu valyma sumokejau Klp 285 Lt be nuskausminamuju.
Atsakyti
niekada nebuvo vale kanalu, tai nezinojau ko ir tiketis, ale ketvirtadieni kai uzdejo.. nebezinau kur idet galva ar ka idet i burna, kad tiek neskaudetu... unsure.gif uzknisa tas skausmas... o kiek laiko veikia nimesil? geriau ibumetin, bet jau paros doze isnaudojau, o atrodo lyg buciau gerus pries metus... smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazas_debeselis: 29 rugpjūčio 2009 - 08:16
QUOTE(mazas_debeselis @ 2009 08 29, 09:13)
niekada nebuvo vale kanalu, tai nezinojau ko ir tiketis, ale ketvirtadieni kai uzdejo.. nebezinau kur idet galva ar ka idet i burna, kad tiek neskaudetu... unsure.gif uzknisa tas skausmas... o kiek laiko veikia nimesil? geriau ibumetin, bet jau paros doze isnaudojau, o atrodo lyg buciau gerus pries metus... smile.gif

Aš kai labai skaudėjo dantį gėriau Dolmen'ą, suveikia per 10 min. ir veikia gan ilgai, nes tie išvardinti Ibumetinai, Ibupromai ir t.t. išvis man nepadėdavo doh.gif
Atsakyti