Įkraunama...
Įkraunama...

Kanalų valymas

Sveikuciai ir sveikutes!

Labai prasau patarkit, kaip bent jau sumazinti skausma nesciajai - vakar dantiste po ilgu bandymu iseme visa "budapersta" (tiksliai, nepamenu kaip vadinasi ta medziaga) is jau karta taisyto, plombuoto danties (ji man iskele nestumo 3-iajam menesi, ir, beje, sita pati danti man tvarke ir per pirma nestuma,,,, ) - ir, kaip suprantu, idejo kalcio bei uzplombavo laikinaja plomba. O siandien jau nebegaliu tverti skausmo - norisi sienom laipioti (nakti dar dar iskentejau)... Gal yra koks vaistas, ka galima isgerti besilaukianciai...????
Atsakyti
QUOTE(KristinaBal @ 2011 02 16, 12:37)
Sveikuciai ir sveikutes!

Labai prasau patarkit, kaip bent jau sumazinti skausma nesciajai - vakar dantiste po ilgu bandymu iseme visa "budapersta" (tiksliai, nepamenu kaip vadinasi ta medziaga) is jau karta taisyto, plombuoto danties (ji man iskele nestumo 3-iajam menesi, ir, beje, sita pati danti man tvarke ir per pirma nestuma,,,, ) - ir, kaip suprantu, idejo kalcio bei uzplombavo laikinaja plomba. O siandien jau nebegaliu tverti skausmo  - norisi sienom laipioti (nakti dar dar iskentejau)... Gal yra koks vaistas, ka galima isgerti besilaukianciai...????

Arba skambink gydytoja, jei turi kontaktus, arba eik į vaistinę ir galbūt vaistininkė ką nors pasiūlys, ji daugiau nusimano, kas gali tikti.
Atsakyti
Sveiki,- jei imanoma, su krapstuku pabandykite iskrapstyti ta laikina plomba ir po ja esancia vatele. Ir atverus dantuka,- skalaukite suriu vandeniu ( nubrauktas saukstelis i stikline vandens),- o ryt ryte lekit pas savo odontologa ax.gif Tiesa,- galite isgert Paracetamolio tablete. Tikiuos nors siek tiek padejau....
Atsakyti
Aciu didelis... 4u.gif Einu paracetamolio isgersiu, nes jau nebegaliu... jei nesuveiks - krapstysiu viska lauk... kazkokia nesamone - kai tvarke, visai neskaudejo, tik kai pabaigoj paliete kazka (lyg dantena ar ka ten...) - tai ir prasidejo... *****, ir kodel man ta pati danti butent per nestumus tvarkyt reikia - juk negali net rentgeno padaryt...
Atsakyti
Jei uzdegimas nepasiduos,- tai rentgena galite daryt,- tik pilva reikia uzdengt didele svinine liemene,- mazulis gaus tikrai minimalu spinduliuotes kieki ax.gif Bet tikekimes, kad viskas ir taip susitvarkys smile.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif
reiketu endodonto kaune gal kas gali ka pasiulyti blush2.gif
studentu nenoriu lotuliukas.gif nes ir taip ten labai daug problemu turiu blush2.gif atsiprasau uz klausima ne i tema 4u.gif
Atsakyti
turiu klausima, ar be mikroskopo kitu budu imanoma isvalyti danties kanalus? viena stomatologe pabande, sako nieko neiseina ir pasiunte pas kita. Ta kita neturi laiko.. tai absurdas kazkoks.. dantis negyvas, neskauda. is nuotraukos pamate kad kazkoks maziukas taskiukas juoduliukas po saknimi..Kiek laiko trunka tas kanalu gydymas?
Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Imanoma. Bent jau universitete nera mikroskopu ir visi studentai endodontija atlieka be ju, jokiu problemu. Zinoma, sudetingais atvejais reikia mikroskopu.
Atsakyti
QUOTE(Justislovas @ 2011 04 05, 21:57)
Imanoma. Bent jau universitete nera mikroskopu ir visi studentai endodontija atlieka be ju, jokiu problemu. Zinoma, sudetingais atvejais reikia mikroskopu.

aciu uz atskyma, taciau siandiena man kanalus pravale be mikroskopo. pasirodo imanoma smile.gif paprasciausiai pries tai buvusiai gydytojai pritruko matyt kantrybes biggrin.gif
nors ir negyvas dantis, bet biski skauda man po tu kanalu valymo. o gali but, kad jau sekanti karta man juos uzplombuos???? nereikia ilgiau gydyti???
Atsakyti
QUOTE(Kutosele @ 2011 04 06, 22:51)
aciu uz atskyma, taciau siandiena man kanalus pravale be mikroskopo. pasirodo imanoma smile.gif paprasciausiai pries tai buvusiai gydytojai pritruko matyt kantrybes  biggrin.gif
nors ir negyvas dantis, bet biski skauda man po tu kanalu valymo. o gali but, kad jau sekanti karta man juos uzplombuos???? nereikia ilgiau gydyti???


Isvalius ir suformavus kanala jums turbut suvede laikina uzpilda (Kalcio hidroksida). Jei yra zidinukas prie danties saknies virsunes tai reiketu laikyti bent 10 dienu ir tada ziureti kaip pasikeite situacija smile.gif Na, o jei zidinuko nera, tai galima ir anksciau.
Atsakyti
QUOTE(Justislovas @ 2011 04 06, 21:37)
Isvalius ir suformavus kanala jums turbut suvede laikina uzpilda (Kalcio hidroksida). Jei yra zidinukas prie danties saknies virsunes tai reiketu laikyti bent 10 dienu ir tada ziureti kaip pasikeite situacija smile.gif Na, o jei zidinuko nera, tai galima ir anksciau.


Aciu Justislovai uz atsakyma 4u.gif
Tai buvo zidinukas prie danties saknies virsuneles, uztai ir vale man tuos kanalus. Bet gydytoja sake, kad kita karta kai jau ateisi, sutvarkysim (gal ji turejo omenyje, kad pabaigs trecia kanala damust iki kazkokiu milimetru, nes 2 mm truksta, o man skauda, kai ji ismeigia adatele)..gal matyt nervas nesutvarkytas. Nebus cia viskas taip greitai kaip as noreciau biggrin.gif ir mano viena saknies kanalo virsune su bumbulu..tai labai blogai? g.gif netgi fotkej matosi. nuo ko cia taip galetu buti?
Bet skauda man ta dantuka, taip pulsuoja tas skausmas..ibuprom pastoviai geriu. O gal ir nimesili galima??? o dar vienas dantukas panasios bukles kitoje puseje..o as dar gydytojai sakau, gal abu taisom, bet ji nesutiko thumbup.gif aciu Dievui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kutosele @ 2011 04 07, 14:46)
Aciu Justislovai uz atsakyma  4u.gif
Tai buvo zidinukas prie danties saknies virsuneles, uztai ir vale man tuos kanalus. Bet gydytoja sake, kad kita karta kai jau ateisi, sutvarkysim (gal ji turejo omenyje, kad pabaigs trecia kanala damust iki kazkokiu milimetru, nes 2 mm truksta, o man skauda, kai ji ismeigia adatele)..gal matyt nervas nesutvarkytas. Nebus cia viskas taip greitai kaip as noreciau  biggrin.gif ir mano viena saknies kanalo virsune su bumbulu..tai labai blogai?  g.gif  netgi fotkej matosi. nuo ko cia taip galetu buti?
Bet skauda man ta dantuka, taip pulsuoja tas skausmas..ibuprom pastoviai geriu. O gal ir nimesili galima??? o dar vienas dantukas panasios bukles kitoje puseje..o as dar gydytojai sakau, gal abu taisom, bet ji nesutiko  thumbup.gif aciu Dievui  lotuliukas.gif


Na, jei truksta 2 mm, tai kanalas nera iki galo isvalytas, tuose 2mm dar guli nervas ir kraujagysles, turbut del to ir skauda. Apie "bumbula" prie saknies virsunes nieko negaliu pasakyt, nezinau kas tai smile.gif) Jei tas bumbulas matomas kaip tamsus seselis prie saknies virsunes, tai ten ir yra uzdegimo zidinys. Na, bet cia tik spejimas, nematau nuotraukos.
Del nuskausminamuju irgi patart negaliu:)
Atsakyti