Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

QUOTE(emiliuxas @ 2011 03 24, 10:43)
na paklausiu ir cia. 4u.gif gal kuri zino atsakyma i mano klausima: ar galima nesciajai naudoti ampoles su placenta plaukams? turiu ju labai daug (4pilnos pakuotes), jos pas mane jau stovi nuo vasaros,o as dabar nescia, o dar zadu maitinti leliuka... tai kaip butu geriau pasielgti? ar atiduoti kam nors, ar sunaudoti? o gal jos gali stoveti dar pora metu? unsure.gif


kiek zinau, ten placenta ne tokia kaip mes suprantam, o augalines kilmes. tiesiog augalo lasteles dalis. pavadinimas klaidinantis specialiai smile.gif

isbandziau Baxter Placenta ampules, po 6 ampuliu ( liko dar 4 ), tai plaukai nebeslenka, bet daugiau jokio papildomo grozio ir gerio nepridejo.


Atsakyti
Milk shake visai patiko ampulytes wub.gif
Atsakyti
o geros tos ampulės kur eurokose yra pirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrinė @ 2005 02 11, 12:57)
Žinau, kad kapsulių plaukams yra įvairių - ir nuo pleiskanų, ir atstatančių, ir augimą skatinančių. Mane domintų pastarosios  ax.gif  Taip noriu užsiaugint savo nužarintus plaukelius  rolleyes.gif
Labai būčiau dėkinga, jei kas pasipasakotumėt kokias esate naudoję.  Kur pirkot? Ar daug kainavo? Šiaip jų kainos nemažos. Ar pateisino lūkesčius? Kaip naudojot? Ištisą kursą darėt ar retkarčiais susitepat?


Pirmiausia nereikia savo plaukų plauti tais šampūnais iš prekybos centrų. Žinau, kad gali atrodyti labai keistas tas mano pasiūlymas, bet aš pati esu išbandžiusi plaukus plauti natūraliomis priemonėmis. Tiesiog nežinojau ko griebtis, nes plaukai ir galvos oda baisingai sausa buvo.

Beje neseniai radau va tokį straipsniuką ir nusiraminau - pasirodo ne aš viena tokių priemonių imuosi. Siūlau pasiskaityt...

http://www.alfa.lt/s...11-03-29_12-16/
Atsakyti
Kiek zinau yra dviej rusiu Milkshake ampoles, viena geltonos spalvos kita balksva, ydomu kurios geresnes? g.gif smile.gif
Atsakyti
Man pacios geriausios KERASTASE ampules, plaukai palieka silkiniai thumbup.gif ypatingai po blondavimo gerai
Atsakyti
Man tinka SELECTIVE ampules plauku galams ir ampules skalpui is atstatomosios linijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ALMUŠKA @ 2005 03 02, 22:43)
Aš buvau privačiai pas gydytoją pasikonsultuoti dėl plaukų slinkimo, tai pasiūlė tokį gydymą, kurio visas 3-4 mėnesių kursas gali kainuoti 580 Lt arba jei rinkčiausi brangesnes priemones, tai kainuotų 980 Lt. Truputį pastaroji kaina mane šokiravo, bet kai pagalvoji, kad viskas gražių plaukų labui, tai galima būtų sau leisti, tik gaila, negaliu sau to leisti šiuo gyvenimo tarpsniu  sad.gif  O jei labai slenka plaukai, tai gali prireikti 8-9 mėnesių kurso....



gal kartais pas dermatologe silainiuose buvot ?
man uz tokia suma siule galvos masazus, kuriu metu naudoja ampules su placenta
isejau susinervavus, atejau suzinoti priezasties kodel slenka plaukai, o ji man savo masazus kisa ...fui nepatiko
Atsakyti
As tokiu klausimu: gal kuri nors zinot kur buna pirkti O'Rising ampuliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2011 11 17, 16:24)
As tokiu klausimu: gal kuri nors zinot kur buna pirkti O'Rising ampuliu? g.gif


vaistinese pilna
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti