Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

QUOTE(Element @ 2011 03 03, 11:18)
NEEEE!!! doh.gif isplauni galva,ant ranksluosciu nusausintu plauku paskirstyti 1 ampules turini,palaikyti 5-10min ir nuplauti.kad sustiprinti efekta,galima apvynioti polietileniniu maiseliu ir ranksluosciu,palaikyti siltai apie 30min ir nupaluti.bet ne ant sausu plauku tai tikrai...

va kaip parasyta pardavejo psl.
> Naudojimas: išplaukite plaukus tinkamai pasirinktu milk_shake šampūnu, nusausinkite juos rankšluosčiu ir tolygiai paskirstykite ant plaukų vienos ampulės turinį, ypač ant pažeistų plaukų galų. Palaikykite 3 - 5 minutes. Labia stipriai pažeistiems plaukams naudokite karšto oro srovę, uždenkite kepurėle ir palaikykite 5 - 10 minučių. Po to nuskalaukite vandeniu ir išdžiovinkite.


Jo, as taip ir darau smile.gif tik man vienos ampules dviems kartams uztenka bigsmile.gif
Atsakyti
Man irgi, nors plaukai ilgi, bet "Milkshake'o" ampulės dviem kartams užtekdavo. Bet šiaip tai jos man visiškai nepatiko, jokio poveikio nepastebėjau, gal tik plaukai kiek švelnesni būdavo.
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2011 03 04, 16:09)
Man irgi, nors plaukai ilgi, bet "Milkshake'o" ampulės dviem kartams užtekdavo. Bet šiaip tai jos man visiškai nepatiko, jokio poveikio nepastebėjau, gal tik plaukai kiek švelnesni būdavo.

Man,pamenu,jos labai patiko. Gal kada pakartosiu,jei gera kaina kazkur gauciau. Glotnus,svelnus plaukai buvo po ju, nors va dabar praktiskai tas pats efektas po betkokio kondicionieriaus ar kaukes, bet vistiek noreciau dar tu ampuliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Element @ 2011 03 03, 11:18)
NEEEE!!! doh.gif isplauni galva,ant ranksluosciu nusausintu plauku paskirstyti 1 ampules turini,palaikyti 5-10min ir nuplauti.kad sustiprinti efekta,galima apvynioti polietileniniu maiseliu ir ranksluosciu,palaikyti siltai apie 30min ir nupaluti.bet ne ant sausu plauku tai tikrai...

va kaip parasyta pardavejo psl.
> Naudojimas: išplaukite plaukus tinkamai pasirinktu milk_shake šampūnu, nusausinkite juos rankšluosčiu ir tolygiai paskirstykite ant plaukų vienos ampulės turinį, ypač ant pažeistų plaukų galų. Palaikykite 3 - 5 minutes. Labia stipriai pažeistiems plaukams naudokite karšto oro srovę, uždenkite kepurėle ir palaikykite 5 - 10 minučių. Po to nuskalaukite vandeniu ir išdžiovinkite.



30 min.? doh.gif blink.gif kodel taip ilgai?
Atsakyti
aš irgi tiek laikau. Apskritai ir kaukes, ant kurių rašo, 5-10min, laikau minimum pusvalandi, man geresnis efektas būna. Gaila nuplauti po poros minučių.
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2011 03 05, 14:54)
aš irgi tiek laikau. Apskritai ir kaukes, ant kurių rašo, 5-10min, laikau minimum pusvalandi, man geresnis efektas būna. Gaila nuplauti po poros minučių.



o as kaukes isvis laikau kaip minimum tris valandas smile.gif visai kitas efektas buna smile.gif
Atsakyti
Senuju amopliu galima ir neplauti, ten vaisiu ekstraktai jose yra, nieko blogo, o esanti alkoholis greit isgaruoja.


Naujasias ampoles keratino, proteino ir amino rugsciu patariama naudoti palaikant 5-10min, po to su dziovintuvu dar kokias 5min. ir nuplauti. Bet salone sios ampoles efektyviausios kuomet ivedamos su ultrasonic saltojo principo znyplemis - Tokiomis
Tuomet rezultatas daug geresnis ir ilgalaikiskesnis. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,mamytes....
As esu turejus OZO ampulias su b vitaminais ir kitais priedais, tai super efektas budavo, issiplovus galva apliedavau plaukus su sia ampulia ir plaukai kaip silkiniai,tik nzn kiek kaina, buvau gavus dovanu, g.gif ...

Beja sio metu naudoju AVON - SPA PLANET alyvuogiu kaukia ir plaukai pastebimai atsigauna.. Kaina priklauso nuo akciju 15-30lt vidutiniskai ir kiekis didelis... thumbup.gif

beja dar pries plovima 30min plaukus istepu alyvuogiu arba varnaliesu aliejumi...

Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2011 03 05, 14:54)
aš irgi tiek laikau. Apskritai ir kaukes, ant kurių rašo, 5-10min, laikau minimum pusvalandi, man geresnis efektas būna. Gaila nuplauti po poros minučių.


Bandysiu ir as g.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie Rene Furtere Triphasi ampoles?
Atsakyti
na paklausiu ir cia. 4u.gif gal kuri zino atsakyma i mano klausima: ar galima nesciajai naudoti ampoles su placenta plaukams? turiu ju labai daug (4pilnos pakuotes), jos pas mane jau stovi nuo vasaros,o as dabar nescia, o dar zadu maitinti leliuka... tai kaip butu geriau pasielgti? ar atiduoti kam nors, ar sunaudoti? o gal jos gali stoveti dar pora metu? unsure.gif
Atsakyti
Ar yra bandziusiu Kerstase ampules, tiksliau ne visai ampules, o tokie mazi butelaiciai?
Atsakyti