Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

QUOTE(Safe @ 2010 10 24, 10:16)
Gal galit kuri parašyti, kaip naudoti Rene Furterer ampoles? Ar reikia po jų galvą išplauti?
Nusipirkau kelias pabandymui ir nepaprašiau vaistinėj naudojimo instrukcijos, o nete, nors užsimušk, niekur nerandu  doh.gif


Complex - 5 - po jų reikia išsiplauti, nes jos tepamos prieš plovimą, o po plovimo tepame - RF - 80. Tų nereikia nuplauti. Man jos tikrai veiksmingos.
Atsakyti
Sveikos,

Gal kuri naudojote Vichy "Aminexil SP94" Dercos technoque kapsules ?..
Man prasidejo labai gausus plauku slinkimas.. Nubegau i vaistine, pasiule
sitas, pirma diena kaip pradejau naudoti.. Idomu gal kuri dar naudojo?
Kokie butu atsiliepimai?


Atsakyti
QUOTE(w.i.t.c.h @ 2010 11 28, 13:28)
Sveikos,

Gal kuri naudojote Vichy "Aminexil SP94" Dercos technoque kapsules ?..
Man prasidejo labai gausus plauku slinkimas.. Nubegau i vaistine, pasiule
sitas, pirma diena kaip pradejau naudoti.. Idomu gal kuri dar naudojo?
Kokie butu atsiliepimai?

sveiki,
ar padejo jums tos ampules? 4u.gif
Atsakyti
idomus butu atsiliepimai apie KEUNE grozio kapsules,kaip tik galvoju isigyti ax.gif
Atsakyti
turejau keune grožio kapsules sunaudojau visa pakuote,jokio poveikio nebuvo
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2011 01 11, 22:03)
sveiki,
ar padejo jums tos ampules? 4u.gif


ne manes klauset, bet as pasakysiu, kad man iskart apmazino plauku slinkima. aisku slenka po truputi, bet jau ne tokiais kiekiais
Atsakyti
Milkshako ampuliu naudotojos, pasidalinkit patirtim ax.gif ar jus isplaunat galva, isdziovinat, uzdedat ampule, palaikot ir vel isplaunat, ar kaip?? blush2.gif nes ant dezutes tai taip ir rasoma... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Suzuki @ 2011 02 15, 21:05)
Milkshako ampuliu naudotojos, pasidalinkit patirtim  ax.gif ar jus isplaunat galva, isdziovinat, uzdedat ampule, palaikot ir vel isplaunat, ar kaip??  blush2.gif nes ant dezutes tai taip ir rasoma...  doh.gif


Butent taip, bet man jos visai nepatiko
Atsakyti
QUOTE(NeNuorama` @ 2011 01 14, 14:02)
ne manes klauset, bet as pasakysiu, kad man iskart apmazino plauku slinkima. aisku slenka po truputi, bet jau ne tokiais kiekiais

aciu ,kad pasidalinot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 02 15, 21:44)
Butent taip, bet man jos visai nepatiko

Nemazai tersalynes, o ir laiko daug uzimtu, nes plaukus dziovinu naturaliai g.gif na, vienos giria, kitos peikia, pabandyti verta vistik... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suzuki: 15 vasario 2011 - 21:07
Na kadangi jūs čia apie ampules kalbat pasidalinsiu ir aš. Va šiandien droge nusipirkau aš ampules skatinančias tai išpyliau vieną ampule ir sumaišiau su kokosų ir avokadų aliejumi, tai dar žiūrėsiu kaip bus tongue.gif o tarpkitko galima ampules išvis maišyti su kažkuo ar reikia grynas vartot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Suzuki @ 2011 02 15, 21:05)
Milkshako ampuliu naudotojos, pasidalinkit patirtim  ax.gif ar jus isplaunat galva, isdziovinat, uzdedat ampule, palaikot ir vel isplaunat, ar kaip??  blush2.gif nes ant dezutes tai taip ir rasoma...  doh.gif

NEEEE!!! doh.gif isplauni galva,ant ranksluosciu nusausintu plauku paskirstyti 1 ampules turini,palaikyti 5-10min ir nuplauti.kad sustiprinti efekta,galima apvynioti polietileniniu maiseliu ir ranksluosciu,palaikyti siltai apie 30min ir nupaluti.bet ne ant sausu plauku tai tikrai...

va kaip parasyta pardavejo psl.
> Naudojimas: išplaukite plaukus tinkamai pasirinktu milk_shake šampūnu, nusausinkite juos rankšluosčiu ir tolygiai paskirstykite ant plaukų vienos ampulės turinį, ypač ant pažeistų plaukų galų. Palaikykite 3 - 5 minutes. Labia stipriai pažeistiems plaukams naudokite karšto oro srovę, uždenkite kepurėle ir palaikykite 5 - 10 minučių. Po to nuskalaukite vandeniu ir išdžiovinkite.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Element: 03 kovo 2011 - 10:27