Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

QUOTE(Safe @ 2010 10 24, 10:16)
Gal galit kuri parašyti, kaip naudoti Rene Furterer ampoles? Ar reikia po jų galvą išplauti?
Nusipirkau kelias pabandymui ir nepaprašiau vaistinėj naudojimo instrukcijos, o nete, nors užsimušk, niekur nerandu  doh.gif


Aš turėjau, tai irgi pardavėjos buvau užmiršus paklausti doh.gif . Aš neperskalaudavau, man atrodo internete buvau kažkur radus, kad nereikia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga654: 24 spalio 2010 - 11:31
Man toks klausimas iškilo - nusipirkau aš ampules ir vienoje ampulėje yra 12 ml. skysčio. Jūs tokius kiekiu sutepat per vieną kartą ar per du, nes man pilnai užtenka pusės ampulės, bet galvoju gal būtina visą sutepti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2010 10 26, 10:54)
Man toks klausimas iškilo - nusipirkau aš ampules ir vienoje ampulėje yra 12 ml. skysčio. Jūs tokius kiekiu sutepat per vieną kartą ar per du, nes man pilnai užtenka pusės ampulės, bet galvoju gal būtina visą sutepti  g.gif


pas mane 6ml ir tai man per akis smile.gif
Atsakyti
sutepu per 1 karta (plaukai ilgi)
Atsakyti
QUOTE(MysticWoman @ 2010 10 26, 13:22)
pas mane 6ml ir tai man per akis smile.gif


Aha, man irgi tas pats smile.gif pas mane 5ml.

QUOTE(charisma2121 @ 2010 10 26, 14:24)
sutepu per 1 karta (plaukai ilgi)


O tai čia nuo plaukų ilgio priklauso? Nes aš tepu tik pačią odą, šaknis, o ne visus plaukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Safe: 26 spalio 2010 - 13:54
tai juk visokių ampulių būna, vienos trinamos į šaknis, kitos į plaukus. Aš turėjusi tik tokias, kuriomis reikia plaukus sutepti. Tai man 10ml užtekdavo dviem kartam. Plaukai mano ilgi.
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2010 10 19, 17:54)
Gal kas bandėte iš Faberilico aktyvų serumą stabdantį plaukų slinkimą? Ten dabar kaip tik yra akcija 3 buteliukai po 10 ml kainuoja ~ 30 Lt. Galvoju ar verta pirkti  g.gif

išbandžiau. Tai visiškas niekalas.Plaukai kaip slinko taip ir tebeslenka. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lubina @ 2010 10 26, 19:12)
išbandžiau. Tai visiškas niekalas.Plaukai kaip slinko taip ir tebeslenka. verysad.gif


Ačiū. Susilaikiau ir nepirkau, nes kaina tai nemaža. Aš dabar bandau stimuliuoti galvos šaknis, turiu tokį galvos masažuoklį (iš euroshopo už eurą), tai atrodo lyg ir mažiau slenka. Bent jau kaina tai tikrai nedidelė, gal kas irgi bandėt?
Atsakyti
Mano problema - po nestumo ziauriai slenka plaukai. cray.gif Antradieni nusipirkau vaistineje Phytocyane ampuliu. Pardaveja vaistininke niu laaabai gire... Kaina kosmine, tai paemiau tik kelias ampules. Gal kas bande? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Smagute @ 2010 10 30, 11:57)
Mano problema - po nestumo ziauriai slenka plaukai. cray.gif  Antradieni nusipirkau vaistineje Phytocyane ampuliu. Pardaveja vaistininke niu laaabai gire... Kaina kosmine, tai paemiau tik kelias ampules. Gal kas bande? Kokie atsiliepimai?


as cia ziaurei bet nepades blink.gif po nestumo tepk netepus turi isslinkt kas per nestuma neislinko ir nieko cia nepadarysi . po pirmo nestuke.gif isleidau kruva pinigu , po antro nestuke.gif viena dezute ampoliu sutepiau ir rezultatas vistiek toks pats - kai vaikams buvo 6 men viena diena ima ir nebeslenka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 30 spalio 2010 - 14:34
QUOTE(fuksė @ 2010 10 16, 18:58)
Nusipirkau Milk Shake ampules su proteinais ir vaisiu ekstraktais, bandysiu. O gal yra bandziusiu?


Pati klausiau, pati atsakau- NEPATIKO, jokio stebuklo, kaip rase SM schmoll.gif
Atsakyti
Aš naudoju Milk shake trečią dėžutę, tai esu labai patenkinta smile.gif net vienkartinis efektas yra - plaukai žvilgantys, minkšti, labai lengvai šukuojami, švelnūs. Taip pat karts nuo karto sunaudoju kursą Ginserg ampulių. Tai kirpėja sako, kad plaukai atsigavę ir stipresni, aš to akivaizdžiai nematau, bet viliuos, jog bent minimaliai gelbsti smile.gif
Atsakyti