Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

kokia kaina dikson ampoliu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2010 09 18, 11:30)
kokia kaina dikson ampoliu?  4u.gif



ten daug visokiu rusiu, kaina apie 60-70 uz dezute, nuo slinkimo atrodo buvo brangaisios, mokejau 87lt uz dezute
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2010 09 24, 18:24)
ten daug visokiu rusiu, kaina apie 60-70 uz dezute, nuo slinkimo atrodo buvo brangaisios, mokejau 87lt uz dezute

Kiek ampuliu dezutej? kur perkate?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 09 24, 19:15)
Kiek ampuliu dezutej? kur perkate?




su placenta pirkau buvo 12, nuo slinkimo-10.
perku arba mole kirpykloje (ten nevisada visu rusiu buna) arba barsausko gatveje yra grozio prekes-proco salonas,tai ten visu pasirinkti buna, tik ten sestadieniais nedirba (o man patogiausia)
Atsakyti
Patarkit kur pigiau isigyti Kerastase ampuliu nuo slinkimo,ar pigiau siustis ar lietuvoj kur ieskoti? ACIU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nkreiki: 15 spalio 2010 - 16:05
Nusipirkau Milk Shake ampules su proteinais ir vaisiu ekstraktais, bandysiu. O gal yra bandziusiu?
Atsakyti
Gal kas bandėte iš Faberilico aktyvų serumą stabdantį plaukų slinkimą? Ten dabar kaip tik yra akcija 3 buteliukai po 10 ml kainuoja ~ 30 Lt. Galvoju ar verta pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 10 16, 17:58)
Nusipirkau Milk Shake ampules su proteinais ir vaisiu ekstraktais, bandysiu. O gal yra bandziusiu?


teko bandyti, bent jau mano plaukams tiko ir patiko... seniai beturejau, reiktu vel uzsipirkt.. kokia ju kaina dabar? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(wish7 @ 2010 08 11, 12:42)
Aminexil GL
http://www.amazon.co...S/dp/B002SB2ZQG
galvos odai jos  4u.gif skystos jos, lb patogu naudoti, kaista galva bet man patiko  wub.gif



naudojau sitas, bet man niekas nekaito schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnetism: 19 spalio 2010 - 17:05
QUOTE(fuksė @ 2010 10 16, 18:58)
Nusipirkau Milk Shake ampules su proteinais ir vaisiu ekstraktais, bandysiu. O gal yra bandziusiu?



kiek jos kainavo?smile.gif as noreciau irgi jas pabandyti smile.gif
Atsakyti
as nusipirkau Aminexil GL ampoles, bet galva nuo ju ir man nekaista smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magnetism @ 2010 10 19, 18:09)
teko bandyti, bent jau mano plaukams tiko ir patiko... seniai beturejau, reiktu vel uzsipirkt.. kokia ju kaina dabar?  ax.gif
Papildyta:
naudojau sitas, bet man niekas nekaito  schmoll.gif



10 lt. vnt., bej, ja bandziau - daugiau nepirksiu, kvapas schmoll.gif ir poveikio jokio arba panasus kaip po mano balzamo. blink.gif
Atsakyti
Gal galit kuri parašyti, kaip naudoti Rene Furterer ampoles? Ar reikia po jų galvą išplauti?
Nusipirkau kelias pabandymui ir nepaprašiau vaistinėj naudojimo instrukcijos, o nete, nors užsimušk, niekur nerandu doh.gif
Atsakyti