Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

QUOTE(Incredible Me @ 2010 02 26, 10:19)
Kur ta Martina?cia Vilniuje? blush2.gif
Papildyta:

kur Jus pirkote?matau ,kad vilniete esat bigsmile.gif visa pakeli,ar po viena?
na o as nusipirkau Laaral k05 nuo slinkimo ampules,jos skirtos galvos odai,o ne paciam plaukui,kaip pvz milkshake,naudoju dar tik savaite,plaukai kokie buvo tokie ir lieka,nesusvelneja nuo tu ampuliu,bet man atrodo,kad jau dabar maziau slenka thumbup.gif

MArtina yra Vilniuje Baltupiuose kur Norfa XXL, Siaures miestelyje Norfoj Verkiu 29, Vilkpedes 8 Zemuosiuose Paneriuose, Liepkalnyje Maximoj.
bet as pirkau Verkiu g.. Pirkau po viena ampule, ne visa pakeli.

Kaune, Siauliuose (Pramones 21) ir Klaipedoje irgi yra Martina.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 02 26, 18:01)
MArtina yra Vilniuje Baltupiuose kur Norfa XXL, Siaures miestelyje Norfoj Verkiu 29, Vilkpedes 8 Zemuosiuose Paneriuose, Liepkalnyje Maximoj.
bet as pirkau Verkiu g.. Pirkau po viena ampule, ne visa pakeli.

Kaune, Siauliuose (Pramones 21) ir Klaipedoje irgi yra Martina.

Aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 02 26, 13:26)
o man kaaral nelabai, sunaudojau pakeli visa, kazkaip nebuvo poveikio, as tuos KO5 turejau nuo plauku slinkimo

Man irgi tas pats. Kol naudojau, tai poveikis buvo. Bet kai nustojau-vel viskas is pradziu. Turbut dar kursa reikejo kartot, bet jau per brangu buvo vel pirkti visas priemones.
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2010 03 04, 09:24)
Man irgi tas pats. Kol naudojau, tai poveikis buvo. Bet kai nustojau-vel viskas is pradziu. Turbut dar kursa reikejo kartot, bet jau per brangu buvo vel pirkti visas priemones.

o man padeda tos k05.dar naudoju jas,jau 3 ampule vakar pradejau,ant shuku beveik nera plaukeliu,vos pora,o anksciau labai greitai prisirinkdavo doh.gif kodel as anksciau nepradejau naudoti nuo slinkimo priemoniu,nebuciau tike plauku gal praradus doh.gif lotuliukas.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Incredible Me: 04 kovo 2010 - 09:46
QUOTE(Intrinsa @ 2010 01 27, 09:40)
trinant i saknis ampules turini ir masazuojant efektas visuomet bus
nepatiko Eurokos ampules po kelis litus, vandenukas ne daugiau, jokio kvapo, gerai, kad tik viena pabandziau, daugiau tikrai neverta pirkti
patinka tokios, kur jauciasi eteriniu alieju kvapas, saldancios ar sildancios

Va ir as g.gif taip manau...pati turiu tu anpoliu,jokio kvapo grynas vanduo,net nesitiki,kad jos gali padeti
Atsakyti
QUOTE(portobella @ 2010 04 15, 17:18)
Va ir as g.gif  taip manau...pati turiu tu anpoliu,jokio kvapo grynas vanduo,net nesitiki,kad jos gali padeti

Jų pagrindas yra b grupės vitaminai. O eteriniai aliejai plaukų "nepamaitina". Sutinku, kad malonu kai kvepia, bet čia papildomi pinigai paimami tik už kvapą...
Atsakyti
QUOTE(lietuvait'e @ 2009 10 15, 19:19)
nu va,nusipirkau isgirtasias ampules su placenta,ziuresiu kiek jos cia geros smile.gif  nes mano plaukuciai gana silpni ir slenka,tai tikiuosi pades smile.gif viena jau sunaudojau,tai siaip galiu pasakyti plaukai tokie svelnesni pasidare ir ne taip riebaluojasi.

Ma n pavyzdziui su placenta isvis netiko. Pirkau su zensceniu, tai efekta tikrai pajauciau. Naudojau apie du menesius, i savaite po pora ampuliu.
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2010 05 06, 21:00)
Ma n pavyzdziui su placenta isvis netiko. Pirkau su zensceniu, tai efekta tikrai pajauciau. Naudojau apie du menesius, i savaite po pora ampuliu.

drinks_cheers.gif as irgi pajutau po pirmo karto wub.gif
Atsakyti
man patiko su placenta bet tos kurios yra juodai raudonoj pakuotej o ne zalioj. ir su zenceniu nieko..
Atsakyti
Man labai patiko kerastase thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wish7 @ 2010 08 11, 13:26)
Man labai patiko kerastase  thumbup.gif

kokios jos? skirtos galvos odai ar plaukui, skystos ar tirstesnes?
Atsakyti
Aminexil GL
http://www.amazon.co...S/dp/B002SB2ZQG
galvos odai jos 4u.gif skystos jos, lb patogu naudoti, kaista galva bet man patiko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wish7: 11 rugpjūčio 2010 - 12:42