Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

trinant i saknis ampules turini ir masazuojant efektas visuomet bus
nepatiko Eurokos ampules po kelis litus, vandenukas ne daugiau, jokio kvapo, gerai, kad tik viena pabandziau, daugiau tikrai neverta pirkti
patinka tokios, kur jauciasi eteriniu alieju kvapas, saldancios ar sildancios
Atsakyti
QUOTE(Infomanija @ 2010 01 13, 20:31)
As labai senai turejau ampules su placenta. Pirkau Savanoriu pr. prof kosmetikos parduotuveje. Nieko gero  schmoll.gif  Milk Shake bandziau. Viskai nieko. KAARAL bandziau irgi labai gerai, dabar noriu pabandyti Alfaparf. ax.gif


milk shake apmules tikrai superines thumbup.gif plaukai po jos tokie faini wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mziukas @ 2010 01 27, 11:27)
milk shake apmules tikrai superines thumbup.gif  plaukai po jos tokie faini wub.gif

man jos irgi patinka,plaukai slydus po ju ,sulypdo neilgam galiukus,bet ju poveikis,kaip kazkas seniau sake,kosmetinis..tik kokiai nors progai jas panaudoti galima,kai nori ,kad graziai plaukai atrodytu,o kad jos gydytu kazka ,tai tikrai ne schmoll.gif

as noreciau ALFAPARF isbandyti ampules,tik kaina ju doh.gif ir po viena gaila neparsiduoda
Atsakyti
o gal kuri bandete is ebajaus ampules siustis, gal ten pigiau, nes man kirpeja siue Z-One atseit padeda bet kaina 170 Litu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(as-madam @ 2010 01 17, 22:51)
As jas irgi bandziau, patiko. biggrin.gif
O si menesi nusipirkau su karaliska placenta nuo plauku slinkimo. Cosmofarmos. Italiskos. Labai plaukai blizga. Nerealiai. Ziuresiu kiek reikes kad slinkima sustabdytu. Ir kvepai labai.
Ta firma dar prekiauja priemonemis nuo plikimo. Buteliukai serumo su pompyte. Naujausia formule. Ir toks pat sampunas. Jau labai rimtai problemai. Tik nepigu.
Reikia pasitaupyti rolleyes.gif

as savo vyrui tas buvau nupirkusi kur nuo plikimo,tai pristabdo tikrai ta plauku kritima,po to buvau welform gelio nupirkusi,nes pati maciau kaip vienai mergaitei padejo,bet maniskiui absoliuciai jokio poveikio nedave,dabar dar tokias ampoles nuo slinkimo ir sampuna nupirkau is Lendano,sako labai stipri sita linija,tai va paziuresiu,o ir kainuoja pigiau.
Atsakyti
As is Kaaral pasiemiau ampules nuo slinkimo ir strukturai gerinti,naudoju tik 2 sav o rezultatai jau matosi,tikrai per pus maziau slenka,o ir po kitu tu ampulyciu plaukas sveikesnis atrodo,vientisas toks,glotnus.Patiko,manau ir kaina normoje,pirkau po puse dezutes,tai sumokejau 75lt uz 12 ampuliu,jos dideles uztenka 2-iems kartams.
p.s.turiu atliekamu Vichy ampuliu(6vnt)gal kam reik,i az rasykit
Atsakyti
Kokie atsiliepimai butu apie Alfaparf ampules? YE Repair?Tokia oranzine... Nusipirkau, raso pakaitint fenu reikia plaukus.. ar daro stebuklus? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Incredible Me @ 2010 01 27, 11:54)
man jos irgi patinka,plaukai slydus po ju ,sulypdo neilgam galiukus,bet ju poveikis,kaip kazkas seniau sake,kosmetinis..tik kokiai nors progai jas panaudoti galima,kai nori ,kad graziai plaukai atrodytu,o kad jos gydytu kazka ,tai tikrai ne schmoll.gif

as noreciau ALFAPARF isbandyti ampules,tik kaina ju doh.gif  ir po viena gaila neparsiduoda

Parduoda. Martinoj buvau, nusipirkau viena YE Repair. bandysiu. Tik atejus namo perskaiciau kad tai Alfaparf.. Kaina apie 9Lt.
Atsakyti
na gerai patipakomentuosiu tas ampules, siandien isbandziau.

suuuuper. plaukai niekad nebuvo toookie atgaivinti.
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 02 25, 23:05)
na gerai patipakomentuosiu tas ampules, siandien isbandziau.

suuuuper. plaukai niekad nebuvo toookie atgaivinti.
thumbup.gif

apie kurias ampules kalbi? alfa parf? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 02 26, 09:12)
apie kurias ampules kalbi? alfa parf? smile.gif

taip taip, alfaparf. nu plaukai fainuliai ir siandien. netycia nupirkau ir likau ziauriai patenkinta. pirksiu dar.
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2010 02 21, 11:30)
Kokie atsiliepimai butu apie Alfaparf ampules? YE Repair?Tokia oranzine... Nusipirkau, raso pakaitint fenu reikia plaukus.. ar daro stebuklus?  biggrin.gif
Papildyta:

Parduoda. Martinoj buvau, nusipirkau viena YE Repair. bandysiu. Tik atejus namo perskaiciau kad tai Alfaparf.. Kaina apie 9Lt.

Kur ta Martina?cia Vilniuje? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Eve-line @ 2010 02 26, 10:01)
taip taip, alfaparf.  nu plaukai fainuliai ir siandien. netycia nupirkau ir likau ziauriai patenkinta. pirksiu dar.

kur Jus pirkote?matau ,kad vilniete esat bigsmile.gif visa pakeli,ar po viena?


na o as nusipirkau Laaral k05 nuo slinkimo ampules,jos skirtos galvos odai,o ne paciam plaukui,kaip pvz milkshake,naudoju dar tik savaite,plaukai kokie buvo tokie ir lieka,nesusvelneja nuo tu ampuliu,bet man atrodo,kad jau dabar maziau slenka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Incredible Me: 26 vasario 2010 - 10:22
o man kaaral nelabai, sunaudojau pakeli visa, kazkaip nebuvo poveikio, as tuos KO5 turejau nuo plauku slinkimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sher: 26 vasario 2010 - 11:28