Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

Aš naudoju Rene Furterer ampules, labai padejo thumbup.gif Tik nuo šampuno plaukai truputi išsausejo g.gif
Atsakyti
Kiek ampulių teko naudoti, nelabai nelabai jaučiasi poveikis.. Milk Shake patiko anpulės atstatančios plaukų struktūrą ir alfaparf'o mėlynos anpulutės.
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2005 10 09, 11:32)
as ir kazkada praejau kursa gydymo su siomis priemonemis,bet patenkinta likau 110%-ziauriai jos man padejo  thumbup.gif
Kiek zinau sitas priemones importuoja UAB Variteksas Kaune,tai turetu buti pas juos pigiausia,dar maciau ju pirkti Laisves alejoj, salia BUhalterio pardes yra tokia maza parduotuvele "prekes plaukams ar kaip jos vadinasi  g.gif ", iejimas pro broma, visai netoli Kvarclitos.


Aš irgi neseniai pradėjau gydymą Lendan priemonėmis (turiu ampules (ekstraktą), šampūną ir purškiamą balzamą). Beje, kaip ir kažkuriai merginai, siūlė tas ampules pirkti gydytoja (Kaune, Putvinskio g.), tai būtų 1 ampulė kainavusi 32 Lt. (o jei su ten atliekamais masažais, kuriuos galima pasidaryti ir pačiai namuose, - 40 Lt.) Bet gerai, kad prieš išbandydama ką nors naujo, mėgstu apie tai pasiskaityti internete, tai radau šių priemonių platintojus UAB Kalistanas (buvęs Variteksas), Raudondvario pl. 242K. Tel. 868783254. Pas juos 1 ampulė kainuoja 14 Lt. Taigi, nemažą sumelę pinigų sutaupiau smile.gif
Apie šių priemonių poveikį dar negaliu nieko pasakyti, nes rezultatai sakė pasimatys anksčiausiai po 1,5-2 mėn.
Atsakyti
Labas thumbup.gif Norejau pasiteirauti apie plauku ampules vichy. Gal kas naudojo? Kaip ilgai trunka kursas? victory.gif
Atsakyti
QUOTE(qazxde @ 2009 06 20, 20:13)
Labas  thumbup.gif Norejau pasiteirauti apie plauku ampules vichy. Gal kas naudojo? Kaip ilgai trunka kursas?  victory.gif


as naudojau, praejau 12 ampuliu kursa, patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 06 21, 09:13)
as naudojau, praejau 12 ampuliu kursa, patiko thumbup.gif


Kiek kartu per savaite reikia naudoti? Ir kaip? ax.gif
Atsakyti
kai jauciu, kad plaukams truksta vitaminu, jie pradeda slinkti, luzineti, tai nusiperku tokias ampules
user posted image

man labai padeda, plaukai puresni tampa ir nustoja slinkti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(qazxde @ 2009 06 20, 20:13)
Labas  thumbup.gif Norejau pasiteirauti apie plauku ampules vichy. Gal kas naudojo? Kaip ilgai trunka kursas?  victory.gif


thumbup.gif kai tik pradeda slink plaukai iskart nusiperku dezute ir liux thumbup.gif
Atsakyti
As naudojau Rene Furterer, laaabai patiko, bet brangus tas kursas iseina, daug girdejau apie vichy ir milk shake thumbup.gif Tai noriu isbandyti vichy, ziuriu daug geru atsilepimu, tai reikia varyt i akropoli prisipirkt nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 06 22, 00:43)
kai jauciu, kad plaukams truksta vitaminu, jie pradeda slinkti, luzineti, tai nusiperku tokias ampules
user posted image

man labai padeda, plaukai puresni tampa ir nustoja slinkti thumbup.gif


O kur ju buna prikti ir kiek kainuoja? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(visai_nauja @ 2009 06 29, 19:31)
O kur ju buna prikti ir kiek kainuoja?  ax.gif


Yra pirkti Eurokos, o kainuoja gal apie 12 Lt, gerai nepamenu. Tik man tos ampulės nuo plaukų slinkimo nepadėjo, bet plaukai švelnesni, puresni buvo.
Atsakyti
QUOTE(AS CIA @ 2009 06 16, 23:43)
Kiek ampulių teko naudoti, nelabai nelabai jaučiasi poveikis.. Milk Shake patiko anpulės atstatančios plaukų struktūrą ir alfaparf'o mėlynos anpulutės.

man uz milk Shake ampules nieko nera geriau, labai patiko, laikas nuo laiko pakartoju kursa.
Atsakyti