Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

isbandyta- veiksminga, tik, kad kai kurios labai brnagiai kainuoja
Atsakyti
smile.gif+2009 02 03, 15:13-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2009 02 03, 15:13)
man nepatinka kad dauguma tu ampuliu spirito pagrindu..tai gal kol slapi ir duoda ta efekta grazu bet kai isdziusta..sausuma gydai menesi paskui doh.gif gal zinot kukiu kurios be spirito butu?



QUOTE(*Tija* @ 2009 02 03, 15:52)
Spirito pagrindu  blink.gif ? Bet jos dazniausiai naudojamos tam, kad drekintu plauka, o ne sausintu. Man kazkaip nei vienos ampules plauku neisdziovino  schmoll.gif .

ir man netinka spirito pagrindu ampules - yra akeleta tokiu rusiu, pirkau is eurokos. Man dziovino plaukus, tai po 4 ampuliu ismeciau visas likusias.
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2009 02 21, 23:16)
aš nusipirkau pabandyti ir iš L'orealio tik jos vadinasi power rapair B (pažeistiems, nualintiems plaukams) smile.gif

o kur pirkai?
Atsakyti
gal žinot framesi ampulės nuo slinkimo su spiritu ,ar be ?
Atsakyti
Gal kuri tokias bandėt? biggrin.gif

user posted image
ALTER EGO
Leave-in Repair Lotion nenuplaunamas, atstatomasis losjonas stipriai pažeistiems plaukams. Stiprina, atstato plaukų struktūrą, skirtas labai sausiems, nualintiems ir cheminių priemonių pažeistiems plaukams. Sudėtyje esantis mango vaisių aliejus stiprina silpnus plaukus, grąžina jiems gyvybingumą, elastingumą ir spindesį.


Gundausi,bet nežinau ar verta g.gif
Atsakyti
Man net iš Eurokos ampulės buvo geros, (nebrangios tokios, apie du Lt kainuoja)tik jas nuolat reikia naudoti
Atsakyti
QUOTE(undines @ 2009 03 06, 11:06)
Man net iš Eurokos ampulės buvo geros, (nebrangios tokios, apie du  Lt kainuoja)tik jas nuolat reikia naudoti


Man irgi iš Eurokos su placenta patiko. Sunaudojau visą pakuotę ir plaukučiai tikrai thumbup.gif Šiandien dar nusipirkau vieną pakuotę, kadangi akcija - vnt/1,49 Lt ax.gif
Atsakyti
Gal kas bandėte stipraus povekio Alfaparf ampules nuo slinkimo Hair power tokiame buteliukyje. Sako, kad gali ir vienos užtekti, suaktyvėja kraujotaka, ir plaukai nustoja slinkti.
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2009 02 21, 22:16)
aš nusipirkau pabandyti ir iš L'orealio tik jos vadinasi power rapair B (pažeistiems, nualintiems plaukams) smile.gif



QUOTE(*KAJA* @ 2009 03 02, 11:19)
o kur pirkai?

Šiauliuose pirkau mirksiukas.gif kirpyklose būna kas prekiauja L'oreal produkcija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 03 26, 20:06)
matyt uzvelavau as ANT akcijos doh.gif ,tai siandien "Placent" pakuote isigijau po 2lt.su cnt uz vieneta....
ar yra dar jas vartojanciu i kompanija? mirksiukas.gif
4u.gif

as jau pora sav naudoju. Zalioj dezutej tokias pirkau pigias. MAn tos ampules visai patinka, ir eziukas augo. Dabar po keliu savaiciu vel lauksiu eziuko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 03 27, 10:29)
as jau pora sav naudoju. Zalioj dezutej tokias pirkau pigias. MAn tos ampules visai patinka, ir eziukas augo. Dabar po keliu savaiciu vel lauksiu eziuko  lotuliukas.gif


zalioj? as paemiau italiskas tamsiai rudoj.
auginam ezy mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
tik vakar pirkau,tad ir isbandziau dar tik 1karta. pasirode,kad ner labai spiritines,kaip bijojau..bandysiu toliau mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 03 27, 10:01)
zalioj? as paemiau italiskas tamsiai rudoj.
auginam ezy mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif
tik vakar pirkau,tad ir isbandziau dar tik 1karta. pasirode,kad ner labai spiritines,kaip bijojau..bandysiu toliau mirksiukas.gif

g.gif nepamenu tamsiai rudos pakuotes...

as tai dar paemiau su biciu liauku sekrecijos ekstraktu ar pan, bet jau cia paciam plaukui, ne saknim.. ax.gif
Atsakyti