Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

as ir naudoju ampules su placenta. 4u.gif viena pakuote jau snaudojau...reikejo po kiekvieno galvos plovimo itrinti doh.gif tryniau ax.gif vakar nusipirkau antra pakuote ir dabar tik karta per savaite thumbup.gif nežinau, ar nuo vitaminu, šampūno, ar nuo šių ampulių, bet slinkimas tikrai sumažejo. o spėju, kad nuo visko bendrai sudėjus bigsmile.gif victory.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2009 01 09, 20:10)
Tai aš ir taip supratau, nes dažniausiai rašo vienos ampulės kainą  ax.gif




kirpejai rekomendavus, nusipirkau ir as su placenta. Gerai, kad galima pirkti ne is karto dezute, tai pradziai nusipirkau 2 ampules, jei netiks nebus gaila smile.gif
http://www.proco.lt/...id=34&detal=442


Atsakyti
QUOTE(ditax @ 2009 01 10, 02:08)
kirpejai rekomendavus, nusipirkau ir as su placenta. Gerai, kad galima pirkti ne is karto dezute, tai pradziai nusipirkau 2 ampules, jei netiks nebus gaila smile.gif
http://www.proco.lt/...id=34&detal=442


o kaip po dvieju zadi supratsi tinka ar netinka? smile.gif nu suprantu jei skirta paciam plaukui,tai iskarto iaksu, bet jei nuo lisnkimo..ir tepsi galvos oda..
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 12 29, 22:29)
kelis pulsapius atgal buvau idejus, nepatingek paziureti
nuotrauka cia



as taip pat tokias ampules naudojau nes buvo pradeje plaukai ziauriai slinkti. ir siaip girdejau, kad daugumai merginu plaukai atsigavo. naudojau jas beveik 2 men kas antra arba trecia diena. bet jokio rezutato, plaukai ir toliau slinko, o be to tuos 2 men negalejau pakesti savo plauku, siurkstus tokie, stagarai g.gif
Atsakyti
Naudojau ir as su placenta ampules, tikrai buvo poveikis, tokie pilnesni, storesni plaukai buvo smile.gif , dabar naudoju tokias-
user posted image
poveikis thumbup.gif , storesni, veslesni plaukai, nesivelia, man super tinka. smile.gif
Atsakyti
visom, kurios nori atgaivinti sausus plaukus rekomenduoju MILK SHAKE kapsules. Jau po pirmos kapsules pagereja plaukai drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dziustina @ 2009 02 03, 12:02)
visom, kurios nori atgaivinti sausus plaukus rekomenduoju MILK SHAKE kapsules. Jau po pirmos kapsules pagereja plaukai drinks_cheers.gif  thumbup.gif



kur pirkti? 4u.gif
Atsakyti
Dvi pakuotes sunaudojau ampulių su placenta (po 2 litus). Rezultatas - 0 doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

as turiu Milk Shake kapsules, kaip tik viena sunaudojau, bet kazkokio pritrenkiamo efekto plaukams napastebejau. Mano plaukai dazomi Milk Shake dazais, kurie tikrai nerealus thumbup.gif . Kirpeja primygtinai siule isbandyti ir Milk Shake ampules, bet man kazkaip schmoll.gif . Gal per daug tikejausi? Arba po kokios trecios ampules naudojimo pasijus teigiamas poveikis?
Mergaites, kurios naudojat tas ampules, kada jas naudojat? As po plovimo ant slapiu plauku, po to dar isskalauju. Gal kazka ne taip darau g.gif ? Nors visa eiga kirpeja papasakojo...
Atsakyti
man nepatinka kad dauguma tu ampuliu spirito pagrindu..tai gal kol slapi ir duoda ta efekta grazu bet kai isdziusta..sausuma gydai menesi paskui doh.gif gal zinot kukiu kurios be spirito butu?
Atsakyti
smile.gif+2009 02 03, 15:13-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2009 02 03, 15:13)
man nepatinka kad dauguma tu ampuliu spirito pagrindu..tai gal kol slapi ir duoda ta efekta grazu bet kai isdziusta..sausuma gydai menesi paskui doh.gif gal zinot kukiu kurios be spirito butu?


Spirito pagrindu blink.gif ? Bet jos dazniausiai naudojamos tam, kad drekintu plauka, o ne sausintu. Man kazkaip nei vienos ampules plauku neisdziovino schmoll.gif .
Atsakyti
smile.gif+2009 02 03, 16:13-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2009 02 03, 16:13)
man nepatinka kad dauguma tu ampuliu spirito pagrindu..tai gal kol slapi ir duoda ta efekta grazu bet kai isdziusta..sausuma gydai menesi paskui doh.gif gal zinot kukiu kurios be spirito butu?


o sudety raso spirita? g.gif


Atsakyti