Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

QUOTE(Suzuki @ 2008 12 27, 12:12)
Na mano plaukai nebe taip slenka panaudojus ampules is eurokos su placenta ir pantenoliu  thumbup.gif bet kad paaugt tai neapaaugo.. g.gif o kur jus perkat Milkshake ampules? ir kokia ju kaina?

As Mill Shake perku Kaune, Mickeviciaus g. yra parduotuvele profesionalios prieziuros priemoniu, 1 ampule budavo 6 lt.
Ansciau esu naudojusi Placentos ampules is Eurokos, kazko ypatingo tikrai nepastebejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 12 26, 01:04)
kartojasi klausimas...  sunaudojau apie 15 ampuliu kas antra diena (isejo apie 1.5 men) ir vat tada po ju pamaciau EZYYYYYY  thumbup.gif dabar biski paaugs jis ir vel naudosiu po poros menesio, nes jau uzsipirkau  thumbup.gif


Katik grįžau nusipirkusi šių ampulių 4u.gif Tik dabar mąstau, aš galvą plaunų tik du karus į svaitę, o šias ampules reikia naudoti as antra diena, ar aš galiu jas įtrinti tiesiog į sausus plaukus? g.gif Ir dar, jūs jas įtrinate tik į galvos odą, ar ir į plaukus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karamel'e @ 2008 12 29, 14:20)
Katik grįžau nusipirkusi šių ampulių 4u.gif Tik dabar mąstau, aš galvą plaunų tik du karus į svaitę, o šias ampules reikia naudoti as antra diena, ar aš galiu jas įtrinti tiesiog į sausus plaukus? g.gif  Ir dar, jūs jas įtrinate tik į galvos odą, ar ir į plaukus? ax.gif

As irgi galva plaunu kelis kart tik per sawaite ..,tad cia kaip pasitariau,tai tiek ir tepsiu smile.gif ,ir varysiu ant visu plaukuciu (bent taip supratu turetu but) ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingkariuke @ 2008 12 29, 15:23)
As irgi galva plaunu kelis kart tik per sawaite ..,tad cia kaip pasitariau,tai tiek ir tepsiu smile.gif ,ir varysiu ant visu plaukuciu (bent taip supratu turetu but)  ax.gif  ax.gif


Pardavja man sakė, kad kas antą dieną reikia jas įtrinti, o aš užmiršau paklauti, ką mano atveju daryti doh.gif Naudojant kas antra dena, į savaite išeitu 4 ampulės, o jei aš naudočiau tik tada kai plaunu galva tebūtu dvi, na man mažoka atrodo g.gif Gal man išsiplovus galvą, ampulę į visus paukus trinti, o šiaip, kai išeitu kai neišsiplovus tik į šaknis įtrinti g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Naudoju ir as ampules su placenta, anksciau naudojau nereguliariai tai nieko nepastebedavau. O dabar jau kokiu 15-20 ampuliu sunaudojau reguliariai, po kiekvieno plovimo(man gaunasi 2 kartus per savaite), ir 'eziukas' tikrai ryskiai matomas.
Atsakyti
merginos, o kiek tos ampulytes su placenta kainuoja? smile.gif
Atsakyti
As tai pirkau eurokoje Mados parduotuveje (Vilniuje), tai 1.99 lt viena ampule. Bazeje gal dar pigiau smile.gif. Iki tol visur vazinejau ,niekur neradau ,tai mane informavo Eveline,kad dar ner naujo uzvezimo,todel ir nerandu g.gif . O dabar jau yra thumbup.gif
Atsakyti
Esu bandžiusi įvairias ampules: ir brangesnes (renee furterer) ir pigesnes, kažkada ir iš Italijos atsivežusi buvau (jų kaina kiek atsimenu labai padori buvo)poveikis tikrai yra, ir ganėtinai panašus, todėl dabar dažniau perku pigesnes ir daugiau smile.gif pigesnių ir įvairių yra pirkti Vilkpėdės bazėse ir Šiaurės miestelyje, tam pastate kur Norfa ir išparduotuvės, pačiam gale kosmetikos parduotuvėje, ten vidutinė ampulės kaina ~ 3Lt, tai daugiau prisipirkus ilgam užtenka ir poveikis matosi, pradžioje naudoju kas antrą dieną, vėliau nors kartą per sav. Ten ir su placenta yra, ir su ženšeniu...
Atsakyti
QUOTE(katrinka @ 2008 12 29, 23:30)
labas merginos, oi jauciu ir man reikia begt tu apuliu su placenta. tik gaila kad nezinau kaip atrodo tos ampulytes. gal kas gali nuotraukyte idet, kad nors zinot ko ieskot  4u.gif

kelis pulsapius atgal buvau idejus, nepatingek paziureti
nuotrauka cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveline: 30 gruodžio 2008 - 00:31
QUOTE(katrinka @ 2008 12 30, 00:30)
labas merginos, oi jauciu ir man reikia begt tu apuliu su placenta. tik gaila kad nezinau kaip atrodo tos ampulytes. gal kas gali nuotraukyte idet, kad nors zinot ko ieskot  4u.gif

eurokose buna prie kosos jos, tiesiog kasininkes paprasysite ir iskart duos 4u.gif
Atsakyti
http://pigu.lt/kosme...lauku?id=112566

gal kas bandete tokias ampulytes ir galite pasakyti kaip jos ? 4u.gif

tik biski bakerio nesuprantu nes lenkijoje jos 120 zl kainuoja...

http://apteka.zdrojo...13d0224a9491807
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 09 sausio 2009 - 15:27
QUOTE(Cherry_ @ 2009 01 09, 15:58)
http://pigu.lt/kosme...lauku?id=112566

gal kas bandete tokias ampulytes  ir galite pasakyti kaip jos ? 4u.gif

tik biski bakerio nesuprantu nes lenkijoje jos 120 zl kainuoja...

http://apteka.zdrojo...13d0224a9491807



o cia tai gi 15 lt - tai 1 ampules kaina, o ne pakuotes 4u.gif
Atsakyti