Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

Nuspirkau eurokoj ampules kur s su akcija dabar, skirtas paciam plaukui maitinti, gydyti.. nu visai nepatiko ,plaukai kietoki ir nesvelnus...milkshake 1000kartu labiau (tiesa as iu nenuplaunu, todel jos labai graziai glotnina plaukus man) tai mastau gal nuspirkt kelias susipilt i tuscia serumo indeli ir naudoti vietoj plauku aliejuko, nu nes fantasiskai minkstina ir glotnina.
Atsakyti
QUOTE(kajjja @ 2008 11 22, 03:21)
Pirkau Eurocoso temoj isgirtas ampules su placenta tai nepatiko visiskai, aisku ir kaina ju nedidele palyginus su kitomis. Reiks ieskot kazko rimtesnio jei bus reikalas smile.gif


Kiek ju sunaudojai? Po pirmu 4iu stebuklo tiketis nereikia ax.gif

As kursais darau - 10, 12 sunaudoju po kiekvieno plauku plovimo (ju nuskalauti nereikia) ir auginu eziuka rolleyes.gif
Atsakyti
Man labai gero ampules buvo Kerastase zalia pakuote,i saknis po plovimo reikia trinti. as jas sunaudojau tai man labai patiko, reikess pertrauka padaryti ir vel naudoti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija1980 @ 2008 11 23, 13:41)
Man labai gero ampules buvo Kerastase zalia pakuote,i saknis po plovimo reikia trinti.  as jas sunaudojau tai man labai patiko, reikess pertrauka padaryti ir vel naudoti. thumbup.gif


as galvojau pirkt ar nepirkt jas g.gif , kokie pacios plaukai ir kuom patiko?
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 11 22, 14:19)
Nuspirkau eurokoj ampules kur s su akcija dabar, skirtas paciam plaukui maitinti, gydyti.. nu visai nepatiko ,plaukai kietoki ir nesvelnus...milkshake 1000kartu labiau (tiesa as iu nenuplaunu, todel jos labai graziai glotnina plaukus man) tai mastau gal nuspirkt kelias susipilt i tuscia serumo indeli ir naudoti  vietoj plauku aliejuko, nu nes fantasiskai minkstina ir glotnina.

šitos ampuoles ir man labai patinka ir dar naudojo milk shake purskiama kondicionieriu, ne po ampuoles,o po kaukes, rezultatas super, milk shake naudoju jau apie metus, labai patenkinta rezultatu!
Atsakyti
panos, toks reikalas, nusipirkau Vichy ampules ir dabar mastau, kokia ten naudojimo tvarka: sampunas, kauke ir ampule? ampules turinio nusiplauti nereikia, kaip suprantu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristegri @ 2008 11 24, 19:16)
šitos ampuoles ir man labai patinka ir dar naudojo milk shake purskiama kondicionieriu, ne po ampuoles,o po kaukes, rezultatas super, milk shake naudoju jau apie metus, labai patenkinta rezultatu!


purskiama kondicionieriu? gal turt omeny putas? o milk shake serumo nenaudojot?
o as vis dvjejoju ar sitos ampules yra tik tik grazus rezultatas tam kartui panaudojus ar ilgalaikis poveikis,,gydomasis?
Atsakyti
sveikos.
siandien pirmakart isbandziau parisienne ampules "Evelon" su (blin pamirsau doh.gif ) migdolu ar agurociais?? Na ir atmintis trumpa., Zodziu pirkau Eurokos uz 2,39lt, paziistiems plaukams, nuo skilinejanciu galiuku. Itryniau i visus plaukus. Plaukai labai zvilga thumbup.gif net drauge pastebejo, kad labai grazus plaukai. Ziuresim kas rytoj bus, ir ar atgaivins man plaukus po viso kurso (pirkau visa pakuote) wub.gif o zvilga tai graziai....ir visai neriebalina plauku...
Atsakyti
Cia prisiskaiciau apie tas is eurokos ampulytes,tai jau gundaus smile.gif .Tik ot kvailiuke,kai buvo su nuolaida ,tai vis praeidavau, o kai uzsimaniau vakar ,tai -nuolaida pries dvi dienas jau pasibaigus doh.gif doh.gif .Bet neswarbu ,mokesiu kiek reiks ,tik norejau issiaiskint , plauku augimui geriausios tos su placenta? Ar ju skirtingu cia daug yra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingkariuke @ 2008 11 26, 13:46)
Cia prisiskaiciau apie tas is eurokos ampulytes,tai jau gundaus  smile.gif .Tik ot kvailiuke,kai buvo su nuolaida ,tai vis praeidavau, o kai uzsimaniau vakar ,tai -nuolaida pries dvi dienas jau pasibaigus  doh.gif  doh.gif .Bet neswarbu ,mokesiu kiek reiks ,tik norejau issiaiskint , plauku augimui geriausios tos su placenta? Ar ju skirtingu cia daug yra?  4u.gif

aha, su placenta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 11 26, 15:07)
aha, su placenta  4u.gif

Teks isigyt smile.gif .Aciu 4u.gif
Tai cia grynai po plovimo visa galva ane? ar tik saknis? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingkariuke: 26 lapkričio 2008 - 14:29
QUOTE(dilgelyt @ 2008 11 25, 21:40)
o as vis dvjejoju ar sitos ampules yra tik tik grazus rezultatas tam kartui panaudojus ar ilgalaikis poveikis,,gydomasis?


aš kai baigiau kursą, plaukų būklė nepablogėjo, kokia liko po ampulių, tokia ir yra mirksiukas.gif taigi mano atveju poveikis ilgalaikis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Glamor @ 2008 11 25, 21:36)
panos, toks reikalas, nusipirkau Vichy ampules ir dabar mastau, kokia ten naudojimo tvarka: sampunas, kauke ir ampule? ampules turinio nusiplauti nereikia, kaip suprantu? g.gif

nuskalaui nereikia, įtrinti ir visks mirksiukas.gif
Atsakyti