Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

QUOTE(Baltija @ 2008 09 30, 08:47)
Aš perku grožio salone Mantė (prie KU), pas  kirpėją Ritą, dar yra kažkurioj kirpykloj, netoli BIG'o  ax.gif


O koks adresas Mantės kirpyklos? 4u.gif
Atsakyti
nusipirkau Vichy ampules, ziuresim, kaip bus bigsmile.gif biskiuka pradejo slinkti plaukai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2008 11 20, 19:18)
O koks adresas Mantės kirpyklos?  4u.gif

H. Manto 75, tel. 219 139 mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėkui aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 11 20, 19:52)
Tai tikriausia pirkai AHA ar pan g.gif: nes Caduta po 15 būna ax.gif

Taip tokius pirkau,nes jau greit be plauku busiu,slinkimas baisus
Atsakyti
Pirkau Eurocoso temoj isgirtas ampules su placenta tai nepatiko visiskai, aisku ir kaina ju nedidele palyginus su kitomis. Reiks ieskot kazko rimtesnio jei bus reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kajjja @ 2008 11 22, 01:21)
Pirkau Eurocoso temoj isgirtas ampules su placenta tai nepatiko visiskai, aisku ir kaina ju nedidele palyginus su kitomis. Reiks ieskot kazko rimtesnio jei bus reikalas smile.gif

kodel nepatiko? g.gif
Man atvirksciai, pradejo augt eziukas. vakar su drauge susitikau (pries keturis menesius jai dovanojau ampuliu dezute, ji pagimdzius pries metus), tai skundesi, kad eziukas pradejo augti ir negali susitvarkyti su juo, bet vel paprase atvezti ampuliu ax.gif kita drauge irgi pasake, kad sumazejo plauku slinkimas.
Tai as isgirdus tiek pazistamu zmoniu geru atsiliepimu vis delto dar viena kursa pradesiu po poros savaiciu thumbup.gif
Dar noriu isbandyti kitas ampules plauku galiukams...
Atsakyti
kaip ten atrodo tos ampules su placenta? kiek buvau, niekad nemaciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 11 22, 12:24)
kaip ten atrodo tos ampules su placenta? kiek buvau, niekad nemaciau schmoll.gif

o jos kazkuom geresnes??
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 11 22, 11:24)
kaip ten atrodo tos ampules su placenta? kiek buvau, niekad nemaciau schmoll.gif

visada buna prie kasos.
Atsakyti
QUOTE(Sssavana @ 2008 11 22, 12:46)
o jos kazkuom geresnes??



geresnes uz kurias? biggrin.gif nzn, ju nebandziau schmoll.gif dabar turiu Vichy, tai isbandysiu artimiausiu metu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Eveline @ 2008 11 22, 12:51)
visada buna prie kasos.



aa, maciau, rudop spalvos, plastmasines?
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 11 22, 12:14)
geresnes uz kurias? biggrin.gif nzn, ju nebandziau schmoll.gif dabar turiu Vichy, tai isbandysiu artimiausiu metu ax.gif
Papildyta:
aa, maciau, rudop spalvos, plastmasines?

rudos spalvos stiklines 4u.gif
Atsakyti